Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

10 minut temu

Budowa domu

14 minut temu

Projekt wnętrza

48 minut temu

usługi stomatologiczne

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 10:21:18

Witam Piękne Panie :)

Poszukuję porad w sprawie zakupu łóżeczka dla synka (14mies), zdecydowałam już że ma być to łóżeczko/łóżko które będzie rosło razem z maluchem. Tzn. Minimum 180dł (nic poniżej,żebym za 5lat nie musiała kupować następnego) zależy mi również na tym żeby była balustrada, żeby synek z łóżka nie spadł, ale taka którą można by za jakiś czas od montować.


Zerkałam na allegro, dużo propozycji, ale tak stelaż osobno, szuflady osobno, materac też a ceny dość wysokie. A komentarz na profilach bardzo różne.

Może znacie jakieś zaufane sklepy, gdzie można kupić takie łóżeczko ze wszystkim (materac,stelaż, szufladki itp) do 1000zł?

Byłabym wdzięczna :)


Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 12:02:58

moja córka ma łózko z Ikea leksvik i jest super jedyny mankament to to ze nie ma pojemnika na posciel

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 12:12:29

Cytat
agata74
moja córka ma łózko z Ikea leksvik i jest super jedyny mankament to to ze nie ma pojemnika na posciel

A no właśnie, mi taki pojemnik jak na zbawienie. Może nie tyle co na pościel co na inne szpargałki, mam malutkie wnętrza w domu i szukam dobrych rozwiązań :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 14:00:39

Z chęcią też poczytam,również czeka mnie zmiana.
Zgadzam się wszędzie pełno ofert i różne opinie i ciężko zadecydować,a ja muszę kupić 2łóżka a kupować i się naciąć to nie fajnie.
Podbijam temat :) ;)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 17:06:05

A widziałyście te np w formie samochodu:)ja kiedyś szukałam ale nie kupiłam, i takie właśnie bardzo fajnie wyglądają i mają pojemniki wysuwane na pościej lub jeszcze jedno łóżko też wysuwane z dołu np dla dziecka które będzie okazyjnie nocowało, na allegro pełno tego jest, tapczaniki z pojemnikiem na pościel i balustradą ochronną dla dzieci również są:)piętrowe też oglądałam, naprawdę wybór jest i podpasowany pod klienta:)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:04:13

@CzerwoneUsta to prawda pełno ofert, ale z tego co zauważyłam wiele zdjęć jest "zrobiona" komputerowo przez grafika i nie odzwierciedla stanu łóżeczka, boje sie bo to duża inwestycja jak na moją kieszeń, ale szukam kogoś kto ma sprawdzone źródło. Jeśli chodzi o autka i sofki to raczej nie dla mnie bo szukam rozwiązania na minimum 8-10lat. Także szukam zawzięcie czegoś ekstra :)


@MinnieMause jak coś znajdziesz to daj znać, ja też postaram się wrzucać propozycje :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:33:45

najlepiej sie przejechac do agata meble czy innego sklapu meblowego i tam miec mozliwosc obejrzenia w realu a potem poszukac tego samego w necie bo jest taniej

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:41:06

Widziałam w realu takie łóżka u znajomych, dlatego patrzyłam w internecie na ceny, a nie kupiłam ponieważ chwilowo zrezygnowaliśmy maluchy wyemigrowały, może póżniej, jednak zrobione były super i odrazu z wyposażeniem, znajomi mają po kilka lat i sobie chwalą...ale wiadomo jeden będzie zadowolony a ktoś inny nie, napewno coś znajdziesz zanim synek będzie gotów na zmiany, napewno jeszcze w łóżeczku śpi to masz czas:)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:41:13

Cytat
agata74
moja córka ma łózko z Ikea leksvik i jest super jedyny mankament to to ze nie ma pojemnika na posciel [/quote w ikei mozna kupić osobno pojemnik na pościel

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 20:29:45

Te autka nawet fajne tylko czy praktyczne i solidne czy taka tandeta aby żeby stało i ładnie wyglądało...
To jest właśnie to,że wszystko komputerowo zrobione pod ahh i ohh ;)

Poszukiwania trwają :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 20:40:27

Znalazłam na a l l e g r o fajne proste bez cudów, ale bez materaca, bez szuflady. Cena bardzo fajna bo 336,99 i wymiary 180X80, producent ma szuflady w ofercie za 143zl i materac znalazłam chyba odpowiedni za 155zl wiec jeśli bym się zdecydowała to wyjdzie mnie sporo mniej niż przypuszczałam :) Ps. Sprzedawca ma 100% pozytywów chyba warto :)



Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:06:00

Fajne, często proste bez udziwnień najlepsze, jak jeszcze możesz odrazu dokupić resztę u sprzedawcy to w jednej przesyłce będziesz miała wszystko:)oczywiście montaż napewno trzeba samemu zorganizować, tak jest z takimi rzeczami ale to nie problem:) a jaki koszt dostawy będzie przy wszyskim?

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:15:48

@CzerwoneUsta 34zł kurier więc też wydaje mi się nie tak drogo :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:23:20

To normalnie:)pewnie że możesz kupić i jeszcze przywiozą do domu. Pierwszy wybór najlepszy i przy takich komentarzach to masz pewność że towar powinien być dobry:)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:26:13

@CzerwoneUsta i właśnie na tym mi zależało. Jedyne co mnie zastanawia to kolor łóżeczka, jest kilka do wyboru a ja nie mogę się zdecydować :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POSZUKUJĘ ZŁOTEGO ZEGARKA ADIDAS