Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

transportery taśmowe

27 minut temu

sklep detailingowy

55 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 10:21:18

Witam Piękne Panie :)

Poszukuję porad w sprawie zakupu łóżeczka dla synka (14mies), zdecydowałam już że ma być to łóżeczko/łóżko które będzie rosło razem z maluchem. Tzn. Minimum 180dł (nic poniżej,żebym za 5lat nie musiała kupować następnego) zależy mi również na tym żeby była balustrada, żeby synek z łóżka nie spadł, ale taka którą można by za jakiś czas od montować.


Zerkałam na allegro, dużo propozycji, ale tak stelaż osobno, szuflady osobno, materac też a ceny dość wysokie. A komentarz na profilach bardzo różne.

Może znacie jakieś zaufane sklepy, gdzie można kupić takie łóżeczko ze wszystkim (materac,stelaż, szufladki itp) do 1000zł?

Byłabym wdzięczna :)


Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 12:02:58

moja córka ma łózko z Ikea leksvik i jest super jedyny mankament to to ze nie ma pojemnika na posciel

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 12:12:29

Cytat
agata74
moja córka ma łózko z Ikea leksvik i jest super jedyny mankament to to ze nie ma pojemnika na posciel

A no właśnie, mi taki pojemnik jak na zbawienie. Może nie tyle co na pościel co na inne szpargałki, mam malutkie wnętrza w domu i szukam dobrych rozwiązań :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 14:00:39

Z chęcią też poczytam,również czeka mnie zmiana.
Zgadzam się wszędzie pełno ofert i różne opinie i ciężko zadecydować,a ja muszę kupić 2łóżka a kupować i się naciąć to nie fajnie.
Podbijam temat :) ;)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 17:06:05

A widziałyście te np w formie samochodu:)ja kiedyś szukałam ale nie kupiłam, i takie właśnie bardzo fajnie wyglądają i mają pojemniki wysuwane na pościej lub jeszcze jedno łóżko też wysuwane z dołu np dla dziecka które będzie okazyjnie nocowało, na allegro pełno tego jest, tapczaniki z pojemnikiem na pościel i balustradą ochronną dla dzieci również są:)piętrowe też oglądałam, naprawdę wybór jest i podpasowany pod klienta:)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:04:13

@CzerwoneUsta to prawda pełno ofert, ale z tego co zauważyłam wiele zdjęć jest "zrobiona" komputerowo przez grafika i nie odzwierciedla stanu łóżeczka, boje sie bo to duża inwestycja jak na moją kieszeń, ale szukam kogoś kto ma sprawdzone źródło. Jeśli chodzi o autka i sofki to raczej nie dla mnie bo szukam rozwiązania na minimum 8-10lat. Także szukam zawzięcie czegoś ekstra :)


@MinnieMause jak coś znajdziesz to daj znać, ja też postaram się wrzucać propozycje :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:33:45

najlepiej sie przejechac do agata meble czy innego sklapu meblowego i tam miec mozliwosc obejrzenia w realu a potem poszukac tego samego w necie bo jest taniej

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:41:06

Widziałam w realu takie łóżka u znajomych, dlatego patrzyłam w internecie na ceny, a nie kupiłam ponieważ chwilowo zrezygnowaliśmy maluchy wyemigrowały, może póżniej, jednak zrobione były super i odrazu z wyposażeniem, znajomi mają po kilka lat i sobie chwalą...ale wiadomo jeden będzie zadowolony a ktoś inny nie, napewno coś znajdziesz zanim synek będzie gotów na zmiany, napewno jeszcze w łóżeczku śpi to masz czas:)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 19:41:13

Cytat
agata74
moja córka ma łózko z Ikea leksvik i jest super jedyny mankament to to ze nie ma pojemnika na posciel [/quote w ikei mozna kupić osobno pojemnik na pościel

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 20:29:45

Te autka nawet fajne tylko czy praktyczne i solidne czy taka tandeta aby żeby stało i ładnie wyglądało...
To jest właśnie to,że wszystko komputerowo zrobione pod ahh i ohh ;)

Poszukiwania trwają :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 20:40:27

Znalazłam na a l l e g r o fajne proste bez cudów, ale bez materaca, bez szuflady. Cena bardzo fajna bo 336,99 i wymiary 180X80, producent ma szuflady w ofercie za 143zl i materac znalazłam chyba odpowiedni za 155zl wiec jeśli bym się zdecydowała to wyjdzie mnie sporo mniej niż przypuszczałam :) Ps. Sprzedawca ma 100% pozytywów chyba warto :)



Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:06:00

Fajne, często proste bez udziwnień najlepsze, jak jeszcze możesz odrazu dokupić resztę u sprzedawcy to w jednej przesyłce będziesz miała wszystko:)oczywiście montaż napewno trzeba samemu zorganizować, tak jest z takimi rzeczami ale to nie problem:) a jaki koszt dostawy będzie przy wszyskim?

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:15:48

@CzerwoneUsta 34zł kurier więc też wydaje mi się nie tak drogo :)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:23:20

To normalnie:)pewnie że możesz kupić i jeszcze przywiozą do domu. Pierwszy wybór najlepszy i przy takich komentarzach to masz pewność że towar powinien być dobry:)

Łóżeczko dla synka

10 maj 2017 - 21:26:13

@CzerwoneUsta i właśnie na tym mi zależało. Jedyne co mnie zastanawia to kolor łóżeczka, jest kilka do wyboru a ja nie mogę się zdecydować :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POSZUKUJĘ ZŁOTEGO ZEGARKA ADIDAS