Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@slicznotka2019
Jasne,że tak.Dziewczyny cały czas dorzucają bardzo fajne rzeczy.

@Ajkaa
Białe spodnie to jakiś problem?
To raczej musiałaby być wielka ulewa,żeby prześwitywało.
Zależy z jakiego materiału.

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

@Ajkaa mi tam nie przeszkadzają białe spodnie ;) zwłaszcza,że wsiądę do samochodu i wysiądę :D ale troszkę racja mogą się pobrudzić nie chcący ;)
W jednym bądź razie na razie szukam i myślę czy sukienka czy coś innego założyć ;)
a ta 1 stylizacja cobalt-chabrowa to ładna, podoba mi się tylko sukienka ciutkę dłuższa nie taka mini ;)

Cytat
slicznotka2019
@Ajkaa mi tam nie przeszkadzają białe spodnie ;) zwłaszcza,że wsiądę do samochodu i wysiądę :D ale troszkę racja mogą się pobrudzić nie chcący ;)
W jednym bądź razie na razie szukam i myślę czy sukienka czy coś innego założyć ;)
a ta 1 stylizacja cobalt-chabrowa to ładna, podoba mi się tylko sukienka ciutkę dłuższa nie taka mini ;)

Mi spodobała się sukienka z koronki (mam słabość do koronek),w kolorze brudnego różu.Szkoda,że to tylko stylizacja (nie na sprzedaż).
Tylko ona jest obcisła,odważna i mini,a więc do kościoła...niekoniecznie chyba się nadaje.
W każdym razie na pewno nie założyłabym na komunię kozaków.



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 12:04 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

@czarownicaao hehe no ja również nie założyłabym kozaków ale jeśli pogoda zrobiłaby figla i posypało śniegiem to kto wie :D teraz to już nie wiadomo jak może być,zwłaszcza że zmiennie jest ;) sukienka ta pudrowa mi też się spodobała ale tak jak piszesz,za odważna i za krótka wydaje mi się ;)

Cytat
slicznotka2019
@czarownicaao hehe no ja również nie założyłabym kozaków ale jeśli pogoda zrobiłaby figla i posypało śniegiem to kto wie :D teraz to już nie wiadomo jak może być,zwłaszcza że zmiennie jest ;) sukienka ta pudrowa mi też się spodobała ale tak jak piszesz,za odważna i za krótka wydaje mi się ;)

Granatowa super!super
Skrócona do midi będzie uważam w sam raz.
Bardzo skromna i subtelna.
Urzekającą jest ta prostota.
Przy odpowiedniej stylizacji można z niej wydobyć elegancję jak najbardziej.
Jestem za-hot.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 12:05 przez czarownicaao.

Klasyczna -nowa -do tego marynareczka



@slicznotka2019 i @czarownicaao :) też uważam, że ta sukieneczka z koronki jest piękna. Uwielbiam koronki.
Może któraś z dziewczyn ma jakieś fajne sukienki z koronki lub ze wstawkami koronkowymi? Oczywiście tylko nie czarne. Najlepiej pastelowe kolory :)
Długość za kolanko :)
@Jania10 dla mnie na komunię niestety za krótka :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-10 23:54 przez sosna1980.

Hejo :) w tamtym roku mój syn miał komunię , miałam taką sukieneczkę :)


Witam:)

Znalazłam w swojej szafie taki zestawik:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 09:27 przez 1ookrotka.

zapraszam, na każdą uroczystość :

,
,
sukienki nowe ,nie używane,posidają metki i ceny atrakcyjne.

Ja obstawiam obie propozycje @KatKa94 (kobaltowa i ta w kwiaty),
ale to Wy dziewczyny wybieracie.
Powodzenia.:*

Spódnica w odpowiedniej długości midi nude w załączeniu :)) do tego łatwo dobrać bluzkę np. koronową w kolorze bieli?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-11 18:07 przez anaa-91.

@anaa-91
Ciekawa,fajny kolor,fajnie się układa i fajny,lejący materiał.super

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Dzięki dziewczyny :) za propozycje,w oko wpadła mi ta biała w niebieskie kwiaty ;)
@KatKa94 bardzo ładna. Ale jak będzie leżeć na sylwetce mojej hm..no właśnie zawsze to ale ;) będę się namyślać oczko @anna1228 Kochana Twoja sukienka super! bardzo mi się podoba..ale nie widzę aby była wystawiona :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szukam czarnej kurtki ze zdjęcia