Obecnie rozmawiamy o:

Dobry psycholog

35 minut temu

Druk ścienny

43 minut temu

Nowy samochód

godzinę temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jasna kopertówka, a może ogólnie torebeczka, również możliwość jako kopertówka:



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-25 21:09 przez sandi08.

Dzięki @czarownicaao. Ten żakiecik przypadł mi do gustu :) na komunię wolę coś pastelowego, ale na inną okazje jest OK.
Szukam dalej :)
* pastele
* powiewne, lekkie materiały



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-25 23:07 przez sosna1980.

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

@czarownicaao Dzięki,akurat ja szukam coś jednak innego ;) co do torebki mam kopertówkę czarno białą ;) albo zwykłą małą tego akurat nie szukam ;) interesują mnie sukienki :) buciki również 37 i żakiety-marynarki :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-25 22:20 przez slicznotka2019.

@slicznotka2019
@sosna1980
Ok dziewczyny.
To tylko taka moja sugestia.Rozumiem.
Powodzenia życzę i owocnego szukania.
Pozdrawiam.:)

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

@czarownicaao Również Pozdrawiam ;) i czekam na propozycje i oferty ogółem :)

@slicznotka2019
@sosna1980
Jak tam moje drogie?
Pokazujcie swoje stylizacje komunijne.sun

Cytat
zanetak6c
a coś takiego?
super spodnium bardzo elegancki

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też jeszcze szukam dziewczyny.. ;) co do spodnium fajne,ja mam ale czarny tylko hm..czerń to odpada. A co powiecie na koszulę mgiełkę czerwoną coś jak ta na zdj. i do tego jakieś spodnie może białe? plus wiadomo żakiet czy coś. Bo się zastanawiam :D ale nic mi normalnego do głowy nie przychodzi..



Cytat
slicznotka2019
Ja też jeszcze szukam dziewczyny.. ;) co do spodnium fajne,ja mam ale czarny tylko hm..czerń to odpada. A co powiecie na koszulę mgiełkę czerwoną coś jak ta na zdj. i do tego jakieś spodnie może białe? plus wiadomo żakiet czy coś. Bo się zastanawiam :D ale nic mi normalnego do głowy nie przychodzi..

Luźna,czerwona mgiełka powinna wyglądać nieźle do białych spodni-moim zdaniem.Jeśli do tego biały żakiecik,to zrobiłabym czerwone dodatki (albo biało-czerwone).Czerwony jest kolorem twarzowym.Będzie ok.

zweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 1/5

@czarownicaao Dzięki za odp. ;) w jednym bądź razie mam jeszcze czas ale szukam...szukam może na czymś przystanie :)

zerknęłam teraz w stylizacje/eleganckie i już na pierwszej stronie kilka ciekawych propozycji, które oczywiście trzeba dostosować pod soebie, np w czerwonym komplecie wiadomo, że nie cyce na wierzchu ;)






Cytat
czarownicaao
Cytat
slicznotka2019
Ja też jeszcze szukam dziewczyny.. ;) co do spodnium fajne,ja mam ale czarny tylko hm..czerń to odpada. A co powiecie na koszulę mgiełkę czerwoną coś jak ta na zdj. i do tego jakieś spodnie może białe? plus wiadomo żakiet czy coś. Bo się zastanawiam :D ale nic mi normalnego do głowy nie przychodzi..

Luźna,czerwona mgiełka powinna wyglądać nieźle do białych spodni-moim zdaniem.Jeśli do tego biały żakiecik,to zrobiłabym czerwone dodatki (albo biało-czerwone).Czerwony jest kolorem twarzowym.Będzie ok.

nie polecam białych spodni- wystarczy że spadnie tego dnia deszcz i po Tobie, a na [pogodę nie ma rady ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 11:10 przez Ajkaa.

zweryfikowana
Posty: 487
Ostrzeżenia: 1/5


Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-09 11:44 przez KatKa94.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka na wesele, co myślicie?