Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

27 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej,

tak jak w tytule, jestem zainteresowany zakupem ubrań w większej ilości, jest jednak kilka warunków ... Często kiedy robię zakupy w ten sposób otrzymuje oferty z ciuszkami o które nie pytam, bardzo Was proszę aby były to ubrania naprawdę modne i na czasie, interesują mnie ciuszki typu: rurki, legginsy, tregginsy, ubrania skórzane lub podobne, rozkloszowane spódniczki lub sukienki, luźne topy bluzeczki ponieważ jako Crossdresser mam problem z szerokimi ramionami, ogólnie rozmiary od większego M L do małego XL. Interesują mnie także buty rozmiar 40/41 a także coś z bielizny. Może być to odzież nowa jak i używana. Bardzo prosze o oferty tylko z takimi ubraniami



Mam jeszcze więcej więc jak coś to zapraszam na priv



Ja mam spodniczki, jedna sukienke,tunike, polprzezroczyste bluzki, szorty. Moze cos Ci wpadnie w oko :-)

Zapraszam modne spodnie synsay bersha w tym rozmuarze modne sweterki sukienki



Może jakość zdjęć nie powala ale są to fajne ciuszki :) Jeśli chodzi co ceny możemy się dogadać :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-10 16:40 przez czokoszok1992.

Zapraszam do mnie może coś Ci podpasuje :)

Czy może coś jeszcze się znajdzie ??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-10 21:48 przez kamillo83.

Super, fajne ubrania Katka94, czekam na więcej, ponadto znalazłem fajne szpile u Ciebie rozm 40.

Zapraszam do przejrzenia ofert, każda cena jest do negocjacji:)

Zapraszam do mnie może coś Ci podpasuje :-)

Napewno coś jeszcze sie znajdzie ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-11 09:48 przez kamillo83.

Dzień dobry.
Zapraszam do naszej szafy - rozmiarówka M, są luźne bluzeczki, sukienki i spódniczki. Nowe, markowe i w dobrych cenach.

Zapraszam na zkaupki do mnie :D DARMOWA wysyłka ! NOWE ubranka :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny pomocy !