Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Spodnie ciążowe

08 kwi 2016 - 11:33:23

Witam serdecznie :)
Poszukuję spodni ciążowych, rozmiar s/m najlepiej o prostych nogawkach, ewentualnie podchodzące pod rurki. Raczej dziękuję za szwedy i inne spodnie modne 10 lat temu :)
Oczywiście w rozsądnych cenach
Dziękuję :)

Spodnie ciążowe

08 kwi 2016 - 11:51:33

hej ja mam kilka par spodni ciążowych.nie wiem w którym tygodniu jesteś, sama jestem w 31 tygodniu ciąży spodnie są rozmiaru M ale na ten moment są już trochę za ciasne :)myślę że do ceny byśmy się dogadały ale wysyłka będzie pewnie dość droga i nie wiem czy Ci się to opłaca. może lepiej poszukaj po lumpeksach często je tam można kupić ,a szczerze z mojego doświadczenia najlepsze są i tak leginsy można je kupić z takim specjalnym pasem ciążowym nie gniotą są świetne.

Spodnie ciążowe

08 kwi 2016 - 12:53:53

Dziękuję za odpowiedz. Jestem obecnie w 4 mc ciąży i mam już problem, żeby zapiąć się w swoje spodnie :) dlatego zaczynam szukać. Co do lumpeksów, masz rację, póki co znalazłam jedną parę spodni, reszta wygląda jak z czasów młodości mojej mamy :) Będę szukać dalej, pozdrawiam :)

Spodnie ciążowe

08 kwi 2016 - 16:21:29

to fakt ciężko kupić jakieś sensowne ja większość przerabiałam żeby jakoś wyglądać :)powodzenia

Spodnie ciążowe

08 kwi 2016 - 16:44:00

dobrym rozwiazaniem na ciąze są ogrodniczki ja takie sobie sprawiłam jak byłam w ciazy :D

Spodnie ciążowe

08 kwi 2016 - 16:49:35

Ja mam 3 pary ciążowych z H&M jutro podeślę fotki bo nie mam ich przy sobie.

zweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Spodnie ciążowe

08 kwi 2016 - 17:36:42

Ja mam takie rurkowate z H&M. Z tym że kupiłam je za 140 zł w sklepie i chciałabym za nie jakieś 55 zł.. Kilka razy je miałam na sobie. Stan bardzo dobry. Polecam:)



Spodnie ciążowe

09 kwi 2016 - 12:33:42

Ja moje 2 pary firmy hm kupilam w sh. Nie wyrzucam ani nie sprzedaje, bo nigdy nie wiadomo czy sie jeszcze nie przydadza ;)
Tez polecam legginsy, wiecej w legginsach smigalam niz w spodniach szczerze mowiac ;) a tym bardziej teraz gdy robi sie coraz cieplej. Ja rodzilam w grudniu.
Mysle ze nawet jak upolujesz jakies szersze spodnie za kilka zl to zwezenie tez nie powinno byc drogie, a moze masz kogos w rodzinie lub znajomych, kto Ci je zwezy za przyslowiowa kawe? ;) tym sposobem nie wydasz fortuny :)
P.s. gratulacje :)))



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-09 12:35 przez dzamajka.

Spodnie ciążowe

09 kwi 2016 - 15:00:06

A to nie lepiej kupić jakieś spodnie na gumce niż kupować specjalnie ciążowe spodnie?
Ja jestem w 8 miesiącu i chodzę w leginsach.

zweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Spodnie ciążowe

09 kwi 2016 - 21:39:21

Też często chodziłam w ciąży w getrach. Musicie jednak przyznać, że nie wszędzie się chodzi w leginsach. Są okazje gdzie wypada się ubrać bardziej elegancko..do pracy, do teatru, na świąteczne spotkania rodzinne, imieniny, urodziny, chrzty,komunie, rocznice, do kościoła i na inne bardziej zobowiązujące sytuacje.. Wtedy warto mieć ładne eleganckie spodnie ciążowe:) Co do spodni z gumką.. Z doświadczenia wiem że i ta gumka z czasem zaczyna gnieść i uwierać w dole brzucha i trzeba by kupować naprawdę nieforemne wielkie rozmiary by były wygodne. To raczej się nie opłaca i nie wygląda to do dobrze na kobiecie. A spodnie ciążowe nowej generacji są tak skrojone żeby były wygodne i nie gniotły w brzuch a zarazem wyglądały dobrze po nałożeniu ich.
P.s. I nie piszę tego z powodu swojej oferty tylko z powodu doświadczenia jakie posiadam;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poduszka ciążowa