Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukuje MK

09 lis 2015 - 17:04:05

Witajcie :) Mam do Was nietypowe pytanie...2 tyg temu zakupiłam torebkę MK. Pożyczyłam siostrze na imprezę i niestety wróciłam do mnie w niepełnym składzie. Mianowicie odpadła z niej literka "S". Zapłaciłam za nią sporo pieniążków, więc nie stać mnie na nowa. Jeśli któraś z Was posiada taką literkę na sprzedaż czekam na informacje :) Odkupię od razu. Pozdrawiam.

Poszukuje MK

09 lis 2015 - 17:39:00

to idź do sklepu - na pewno wymienią ci torebkę

Poszukuje MK

09 lis 2015 - 17:42:46

Ja bym reklamowała.

Poszukuje MK

09 lis 2015 - 17:54:18

Torebką zamawiałam przez Allegro. Skontaktowałam sie ze sprzedawcą, ale stwierdził ze nie przyjmie reklamacji...

Poszukuje MK

09 lis 2015 - 18:47:16

sprzedawca ma obowiązek przyjąć reklamację. mam kilka torebek MK, nie oszczędzam ich i nigdy nic się nie stało - kupuję z dość pewnego źródła (zalando). na allegro bałabym się kupić, a skoro odpadła Ci akurat literka S (w podróbkach widać że są krzywo doklejone, inne) to niestety jest duże prawdopodobieństwo, że zostałaś oszukana i otrzymałaś podróbkę:(

Poszukuje MK

09 lis 2015 - 19:10:12

na alle..gro... więc pewnie podróba z chin :)

Poszukuje MK

09 lis 2015 - 19:48:41

Kupiłaś podrobke? W oryginałach literki nie odpadają :)

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 14:57:21

Podróbka czy nie, powinnaś reklamować i masz do tego prawo.

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 15:37:08

Reklamacja nie będzie uznana, jest to uszkodzenie mechaniczne. A takie nie podlegają reklamacji.

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 19:11:31

Nie dostrzegłam, że to podróbka...sprzedawca również reklamował się iż wszystkie sprzedawane rzeczy są oryginalne. Tak jak napisała szeherezada19 nie uznaja mi reklamacji, gdyz to z mojej przyczyny! Długo sie nacieszyłam torebeczką :(

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 19:39:26

Cytat
Tylkomoje
Nie dostrzegłam, że to podróbka...sprzedawca również reklamował się iż wszystkie sprzedawane rzeczy są oryginalne. Tak jak napisała szeherezada19 nie uznaja mi reklamacji, gdyz to z mojej przyczyny! Długo sie nacieszyłam torebeczką :(

to bym napisała do sprzedającego, że w oryginałach takie rzeczy się nie dzieją i albo przyjmuje torebkę z powrotem, albo zgłaszasz się na policję, że otrzymałaś podróbkę

napisz też do allegro

http://faq.allegro.pl/szukaj/pok/26311/co-nalezy-zrobic-aby-otrzymac-rekompensate-w-ramach-pok

za przedmiot niezgodny z umową (a ty spodziewałaś się oryginału a nie podróbki) oddają chyba połowę kasy

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 19:49:36

Cytat
szeherezada19
Reklamacja nie będzie uznana, jest to uszkodzenie mechaniczne. A takie nie podlegają reklamacji.

Masz rację. Faktycznie, przecież o uszkodzenie mechaniczne, więc tylko dobra wola sprzedającego, a tej jak wiemy nie ma.

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 20:15:55

Kto kupuje Korsa na Allegro...
Polecam Zalando albo sklep stacjonarny.
Ja kupiłam w sklepie Korsa i torebka jest nie do zdracia.
Trafiłaś na oszusta niestety ;(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-10 20:16 przez -gabriellla-.

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 20:28:19

A ile zapłaciłaś za torebkę? tak z ciekawości ;)

Poszukuje MK

10 lis 2015 - 20:40:03

tylko że aby wyrwać z oryginalnego Korsa literkę musiałabyś ją wyciągnąć obcęgami lub kombinerkami - wtedy owszem, to uszkodzenie mechaniczne.
sprawdź z boku torebki numer seryjny

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupię różową parkę !