Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

35 minut temu

sprawdzony stomatolog

39 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

02 lut 2018 - 16:30:37

Cytat
ankak1987
Watpię czy ktoras bylaby chetna na osobiste takie przesylki :D

Zdarzają się i takie transakcje, Choćby z jedną z użytkowniczek tejże "szafy". Pierwsze dwie transakcje w galerii handlowej, później już zależnie od sytuacji - w dogodnym dla obu stron miejscu. Najlepsze jest to , że sama zaproponowała odbiór osobisty.

Więc zdarzają się takie sytuacje , ale chyba niezwykle rzadko ...

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

02 lut 2018 - 16:32:31

Moze i sa takie osoby ale zapewne sa to jednostki. Mi tez proponowano odbior osobisty ale nie zgodzilam sie na to.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

02 lut 2018 - 17:43:59

Sytuacja robi się chora! Szafa przestaje być miejscem gdzie sprzedaje się ubrania, a jedynie handluje się używanymi gaciami. Administracja powinna coś z tym zrobić! Jestem w stanie zrozumieć i w pewnym stopniu zaakceptować takie odchyłki i zboczenia niektórych osób. To ich prywatna sprawa. Ale niech na te tematy piszą na forach temu poświęconych i na tego typu stronach internetowych, portalach. A nie tutaj! Wystawiam na sprzedaż różne rzeczy, NIE SPRZEDAJE UŻYWANYCH MAJTEK!!!!, a co rusz dostaję zapytanie "czy nie sprzedałabym majteczek, które miałam na sobie", dodam tylko, że oferta dotyczyła sprzedaży sukienki!!! Zaoferowano mi dużo wyższą cenę niż za sukienkę! Dla mnie jest to obrzydliwe! Nie chcę oceniać osób, które sprzedają takie rzeczy, to ich sprawa. Ale ja nie mogłabym spojrzeć w lustro wiedząc, że ktoś właśnie w tym czasie wącha moje majtki, albo robi coś jeszcze gorszego. Za żadne pieniądze!!! Szanujmy się...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

02 lut 2018 - 17:47:58

@Emilly7 jeśli nigdzie nie sugerujesz, że taka sprzedaż Cię interesuje, zgłaszaj takie wiadomości zwłaszcza te, które przychodzą nagminnie.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

03 lut 2018 - 07:53:13

Dzien dobry!

Jacys chetni / chetne na zakup 'nylonkow' od mezczyzny? Skarpetki, zakolanowki, ponczochy, rajstopy - wszystko markowe, renomowanej Gatty, swieze, noszone po godzinach, srednio ~7 godzin, zazwyczaj od 20:00 do 4:00. Zakladane na czyste, atrakcyjne, bardzo zadbane stopy, nogi, cialo, tuz po wieczornej toalecie i prysznicu. Zawsze noszone w nie mniej zadbanych, regularnie wietrzonych szpilkach, gwarantujacych sto procent czystosci i higieny, niezbednych do odsprzedazy oraz satysfakcji przyszlego nabywcy. Uzywane dosc intensywnie, przez kilka godzin, w ciaglym ruchu, z gracja, elegancja i pasja wieloletniego, zdrowo odzywiajacego sie fetyszysty, milosnika nylonu, pieknych, zadbanych kobiecych stop i butow na wysokich obcasach - nie jakies tam produkowane na sile, przez kilka dni, 'personalizowane' cuchnace andruty z rodzynkami z podlogi, byle tylko hajs z Szafy sie zgadzal... Nad ranem cieple, wilgotne, aromatyczne, zniewalajaco pachnace nylonem, delikatna, rozgrzana skora stop i wnetrzem butow, ktore niemal kazdego wieczora i nocy, systematycznie chlona i oddaja do nich wszystko co sercu fetyszysty najblizsze - bez zadnych olejkow, pachnidel, kremidel i innych temu podobnych dziwadel, wylacznie natura oraz ewentualna, delikatna nuta aromatyczna, jaka ostala sie po kapieli. Po zdjeciu z tylka, nog, stop - w zaleznosci, co sobie zazyczysz - stosowna chwila na odparowanie nadmiaru wrazen, po czym rajstopy, ponczochy badz skarpetki, trafiaja do strunowego woreczka, by aromat z mojej cudownie spedzonej nocy dotarl do Ciebie takim, jakim ja tutaj mialem przyjemnosc go zarejestrowac z moja aktualna partnerka badz w pojedynke. Nadmieniam jednoczesnie, ze na chwile obecna najczesciej sa to rajstopy oraz wykluczam produkcje na potege - jesli jestes zainteresowana / zainteresowany, po prostu wez numerek i zaczekaj w kolejce. Jako, ze oferuje 'towar' zdecydowanie ekskluzywny, markowy, ktory powstaje z sercem i pasja, jak rowniez w jednych z najprzyjemniejszych chwil w moim zyciu, ceny odpowiednio wynosza 20 / 40 / 40 / 50 PLN, przy czym jesli okaze sie, ze z jakiegos powodu - ktory opiszesz mi dokladnie w korespondencji - nie bedziesz usatysfakcjonowana / usatysfakcjonowany, zwroce Ci polowe poniesionych kosztow, niczym AliExpress. Wysylka do paczkomatu, golebiem badz do slicznej pani w okienku na Poczcie, ktora tak bardzo lubisz, ale wciaz wstydzisz sie do niej zagadac. Ewentualne zdjecia, ktorych zapragniesz, sa jak najbardziej mozliwe, ale ostrzegam, ze nie bede sie z nikim cackal jak Damy, ktore tutaj handluja produkowanym z wielkim zaangazowaniem towarem z zapachem rozkladajacej sie piety - dostaniesz jedno, gora dwa bardzo dobrej jakosci zdjecia, bys miala / mial pewnosc, ze nie kupujesz jakichs steranych gaci z dupy aligatora. Jestem duzym, odpowiedzialnym, zadbanym chlopcem, otworzylem sie znacznie ze swoich fantazji i pasji powyzej, w zwiazku z czym nie widze sensu, by komukolwiek cos wiecej udowadniac. I to by bylo wlasciwie na tyle... Dlaczego w ogole wyskakuje tu z ta oferta? Dlaczego mialbym tu cokolwiek sprzedawac? - Poniewaz wszystko czego dotyczy moja oferta, zakladam tylko raz, na te kilka godzin, po czym ciagle musze to prac, a skoro moge zaoszczedzic swoj czas oraz oddalic ryzyko uszkodzenia sobie czegokolwiek w pospiesznym praniu i przy okazji sprawic komus przyjemnosc... Poza tym jestem dumny z tego co moge zaoferowac i z cala pewnoscia, bez absolutnej przesady smiem twierdzic, ze jestem w stanie przebic zdecydowana wiekszosc, jesli nie wszystkie oferty tutejszych Pan, a jedyne co z punktu widzenia potencjalnego nabywcy wymaga ewentualnego przemyslenia to fakt, ze jestem mezczyzna. I zebysmy do konca mieli jasnosc - zadnego chodzenia w rajtkach i innych po badz co badz czystym dywanie czy linoleum, ktorego nie mam, wylacznie ~7 godzin w szpilkach, ewentualnie spontaniczne wysuniecie z nich stop, by jednym i drugim podarowac chwile oddechu. Generalnie raj dla fetyszystow - tych prawdziwych, od lat pozostajacych w temacie, nie tych 'ja wiem co to fetysz - upocic sie do rajstop przez trzy dni i puscic je na Szafie jekiemus frajerowi'. Ewentualnie dla Pan i Panow, ktorzy chcieliby sprobowac czegos nowego - tym bardziej, ze juz dawno mamy XXI wiek...

No i dobra, bedzie tego - teraz kwoki leca z minusami, a zainteresowane Panie / Panow, zapraszam do prywatnej korespondencji. Jesli bedzie taka potrzeba / koniecznosc, wystawie oferte w stosownym miejscu.



PS. Nie prosze Pani - nie jestem 'pedalem', bi-curious, trans'em, crossdresser'em i im podobnym, wiec z calym szacunkiem dla nich, nie ma potrzeby by Pani ich tu obrazala... Mam po prostu ciekawe zycie i nieskonczona fantazje, ktora szczesliwie moge dzielic z innymi.


From
PrettyPinkToes
with love... serce



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-03 13:35 przez PrettyPinkToes.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 lut 2018 - 19:52:43

Cytat
PrettyPinkToes
Dzien dobry!

Jacys chetni / chetne na zakup 'nylonkow' od mezczyzny? Skarpetki, zakolanowki, ponczochy, rajstopy - wszystko markowe, renomowanej Gatty, swieze, noszone po godzinach, srednio ~7 godzin, zazwyczaj od 20:00 do 4:00. Zakladane na czyste, atrakcyjne, bardzo zadbane stopy, nogi, cialo, tuz po wieczornej toalecie i prysznicu. Zawsze noszone w nie mniej zadbanych, regularnie wietrzonych szpilkach, gwarantujacych sto procent czystosci i higieny, niezbednych do odsprzedazy oraz satysfakcji przyszlego nabywcy. Uzywane dosc intensywnie, przez kilka godzin, w ciaglym ruchu, z gracja, elegancja i pasja wieloletniego, zdrowo odzywiajacego sie fetyszysty, milosnika nylonu, pieknych, zadbanych kobiecych stop i butow na wysokich obcasach - nie jakies tam produkowane na sile, przez kilka dni, 'personalizowane' cuchnace andruty z rodzynkami z podlogi, byle tylko hajs z Szafy sie zgadzal... Nad ranem cieple, wilgotne, aromatyczne, zniewalajaco pachnace nylonem, delikatna, rozgrzana skora stop i wnetrzem butow, ktore niemal kazdego wieczora i nocy, systematycznie chlona i oddaja do nich wszystko co sercu fetyszysty najblizsze - bez zadnych olejkow, pachnidel, kremidel i innych temu podobnych dziwadel, wylacznie natura oraz ewentualna, delikatna nuta aromatyczna, jaka ostala sie po kapieli. Po zdjeciu z tylka, nog, stop - w zaleznosci, co sobie zazyczysz - stosowna chwila na odparowanie nadmiaru wrazen, po czym rajstopy, ponczochy badz skarpetki, trafiaja do strunowego woreczka, by aromat z mojej cudownie spedzonej nocy dotarl do Ciebie takim, jakim ja tutaj mialem przyjemnosc go zarejestrowac z moja aktualna partnerka badz w pojedynke. Nadmieniam jednoczesnie, ze na chwile obecna najczesciej sa to rajstopy oraz wykluczam produkcje na potege - jesli jestes zainteresowana / zainteresowany, po prostu wez numerek i zaczekaj w kolejce. Jako, ze oferuje 'towar' zdecydowanie ekskluzywny, markowy, ktory powstaje z sercem i pasja, jak rowniez w jednych z najprzyjemniejszych chwil w moim zyciu, ceny odpowiednio wynosza 20 / 40 / 40 / 50 PLN, przy czym jesli okaze sie, ze z jakiegos powodu - ktory opiszesz mi dokladnie w korespondencji - nie bedziesz usatysfakcjonowana / usatysfakcjonowany, zwroce Ci polowe poniesionych kosztow, niczym AliExpress. Wysylka do paczkomatu, golebiem badz do slicznej pani w okienku na Poczcie, ktora tak bardzo lubisz, ale wciaz wstydzisz sie do niej zagadac. Ewentualne zdjecia, ktorych zapragniesz, sa jak najbardziej mozliwe, ale ostrzegam, ze nie bede sie z nikim cackal jak Damy, ktore tutaj handluja produkowanym z wielkim zaangazowaniem towarem z zapachem rozkladajacej sie piety - dostaniesz jedno, gora dwa bardzo dobrej jakosci zdjecia, bys miala / mial pewnosc, ze nie kupujesz jakichs steranych gaci z dupy aligatora. Jestem duzym, odpowiedzialnym, zadbanym chlopcem, otworzylem sie znacznie ze swoich fantazji i pasji powyzej, w zwiazku z czym nie widze sensu, by komukolwiek cos wiecej udowadniac. I to by bylo wlasciwie na tyle... Dlaczego w ogole wyskakuje tu z ta oferta? Dlaczego mialbym tu cokolwiek sprzedawac? - Poniewaz wszystko czego dotyczy moja oferta, zakladam tylko raz, na te kilka godzin, po czym ciagle musze to prac, a skoro moge zaoszczedzic swoj czas oraz oddalic ryzyko uszkodzenia sobie czegokolwiek w pospiesznym praniu i przy okazji sprawic komus przyjemnosc... Poza tym jestem dumny z tego co moge zaoferowac i z cala pewnoscia, bez absolutnej przesady smiem twierdzic, ze jestem w stanie przebic zdecydowana wiekszosc, jesli nie wszystkie oferty tutejszych Pan, a jedyne co z punktu widzenia potencjalnego nabywcy wymaga ewentualnego przemyslenia to fakt, ze jestem mezczyzna. I zebysmy do konca mieli jasnosc - zadnego chodzenia w rajtkach i innych po badz co badz czystym dywanie czy linoleum, ktorego nie mam, wylacznie ~7 godzin w szpilkach, ewentualnie spontaniczne wysuniecie z nich stop, by jednym i drugim podarowac chwile oddechu. Generalnie raj dla fetyszystow - tych prawdziwych, od lat pozostajacych w temacie, nie tych 'ja wiem co to fetysz - upocic sie do rajstop przez trzy dni i puscic je na Szafie jekiemus frajerowi'. Ewentualnie dla Pan i Panow, ktorzy chcieliby sprobowac czegos nowego - tym bardziej, ze juz dawno mamy XXI wiek...

No i dobra, bedzie tego - teraz kwoki leca z minusami, a zainteresowane Panie / Panow, zapraszam do prywatnej korespondencji. Jesli bedzie taka potrzeba / koniecznosc, wystawie oferte w stosownym miejscu.




PS. Nie prosze Pani - nie jestem 'pedalem', bi-curious, trans'em, crossdresser'em i im podobnym, wiec z calym szacunkiem dla nich, nie ma potrzeby by Pani ich tu obrazala... Mam po prostu ciekawe zycie i nieskonczona fantazje, ktora szczesliwie moge dzielic z innymi.


From
PrettyPinkToes
with love... serce


Mamy XXI wiek a chwalą się,są dumni, bo ponosili rajstopy..wow. Totalna regresja w rozwoju człowieka.

P.S. wymyślili też już pralki,które oszczędzają czas i jaśnie Pan nie uszkodzi sobie niczego...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-05 19:53 przez lajza13.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 lut 2018 - 21:00:34

Dla mnie "miejsce" rajstop jest tylko i wyłącznie na kobietach. I już nie wchodźmy w szczegóły czy one dbają o siebie czy nie . Kropka.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 lut 2018 - 21:56:16

konfliktszkoda słów az przykro was czytac , chyba nie macie prawdziwych problemów .

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 lut 2018 - 22:07:17

Na szczęście po Bożemu sie nie kocham ponieważ moja kobieta też jest fetyszystką wiec oboje mamy to czego chcemy i co nas podnieca. :)

Niestety ale słyszałem o męskich rajstopach lecz nadal uważam że ta część garderoby jest zarezerwowana dla Pań.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-05 22:09 przez wstawajrano.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 lut 2018 - 23:03:33

Cytat
PrettyPinkToes
Mamy XXI wiek a chwalą się,są dumni, bo ponosili rajstopy..wow. Totalna regresja w rozwoju człowieka.

P.S. wymyślili też już pralki,które oszczędzają czas i jaśnie Pan nie uszkodzi sobie niczego...

Nie oni, nadeta laluniu, tylko ja i nie chwale sie, lecz na spokojnie spisalem konkretna oferte sprzedazy rajstop itp., natomiast dumny jestem z jakosci jaka moge zaoferowac, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu higieny, jakiego tutaj ciezko uswiadczyc, a czego ty nie jestes sobie w stanie w ogole poukladac w tej twojej niby bystrej glowie - na podstawie wczesniejszych twoich nie mniej wysokich lotow uniesien.

W kwestii zas prania - gdybys uzyla mozgu zgodnie z przeznaczeniem, zamiast silic sie na parodie tekstu, ktory zgnoil twoja codziennosc, dotarloby do ciebie, ze chodzi o pranie pojedynczych sztuk w tzw. 'wolnej chwili', jak rowniez nie umknalby ci fakt, ze jestem mezczyzna i wyzej wymieniona bielizna, to posrod innych moich ubran zdecydowany wyjatek, ktory nie kwalifikuje sie do targania go w pralce.


Dla mnie "miejsce" rajstop jest tylko i wyłącznie na kobietach. I już nie wchodźmy w szczegóły czy one dbają o siebie czy nie . Kropka.

No jasne wstawajrano - i najlepiej kochajmy sie po bozemu i dopiero po slubie, a o meskich rajstopach zapewne nie slyszales, albo slyszec nie chcesz, bo cos tam... O dbaniu o siebie juz nie - okej, ale wczesniej to bardzo chetnie. Spoko. ;] Dla Ciebie mialbym fajne kabaretki, w specjalnej cenie, ale skoro tak to widzisz, sprzedam komus innemu. :]


No co też Pan nie powie :D Nadmieniam, że w pralkach funkcjonuje program: pranie ręczne albo delikatne :D

Nie spinaj się tak facet, bo Ci oczko w rajstopie pójdzie:) Widać żeś narcyz. Takiego posta wysmażyć na temat znoszonych przez siebie rajstop...Tak zachwalać, chełpić się, popadać w samozachwyt..
I tak możesz być arogancki, pisać o zgnojeniu itd. :P Bo tu masz chłopie rację! Twoja duma z oferowanej jakości... w pierwszej kolejności skojarzyła mi się z dumą bratanka, kiedy po raz pierwszy skorzystał z nocnika.

P.S. cytat o idiotach i internecie prawdopodobnie jest błędnie przypisywany Lemowi. Stąd pytanie o pozycję książkową, na które nie uzyskałam odpowiedzi:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-05 23:55 przez lajza13.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

07 lut 2018 - 09:01:31

Cytat
wstawajrano
Na szczęście po Bożemu sie nie kocham ponieważ moja kobieta też jest fetyszystką wiec oboje mamy to czego chcemy i co nas podnieca. :)

Niestety ale słyszałem o męskich rajstopach lecz nadal uważam że ta część garderoby jest zarezerwowana dla Pań.

Szczesciarz z Ciebie wstawaj - az dziw, ze az tak boisz sie tych rajstop. ;] Moze bys z Nia o tym porozmawial? - to naprawde przyjemne zabawiac sie nylonkami we dwoje. Na poczatek mozesz sprobowac takich bez stop, bardziej zblizonych do tych meskich, grubych, niewygodnych szmat, zwanych kalesonami.

Mowisz o rezerwacji rajstop dla kobiet, ale to przeciez w Twojej glowie tkwi ta rezerwacja, tak jak przekonanie o tym, ze rajstopy i mezczyzna, to cos niedobrego. Kiedys noszenie rajstop przez mezczyzn - tak jak zreszta wysokich obcasow - bylo na porzadku dziennym i nikt raczej przez to nie ucierpial. Naprawde dziwi mnie takie sztywne podejscie do tematu, jakby zaiste igraszki z rajstopami tudziez nylonem w innej postaci, definiowaly jakos szczegolnie negatywnie tego, kto je zaklada. Dla jasnosci - bo nie do konca jestem pewien, czy sie rozumiemy - ja nie mam na mysli przebierania sie za dziewczynke, zakladania do tych rajtek spodniczek, staniczkow itd., chodzi wylacznie o fetysz zwiazany z nylonem jako takim i dobra zabawe we dwoje, zazwyczaj wieczorowa pora; wiesz - jedni lubia po bozemu, inni wola skory, kneble, sznurowadla, a ja tu mowie o nylonach, nie o przebieraniu sie za Czerwonego Kapturka. ;]


--


BTW Serdecznie pozdrawiam anonimowa Pania Moderator i z calego serca dziekuje za ostrzezenie. Jak bylo mi dane zauwazyc juz wczesniej - nazwanie mnie PEDAŁEM w tym serwisie jest jak najbardziej spoko, ale kilka moich bezimiennych uwag odnosnie prezentowanej tu z rozmachem higieny, jest juz bardzo nie na miejscu, w stopniu rownym jak uzycie tu czyjegos nicka. Na szczescie ewentualnie jeszcze tylko trzy te smieszne ostrzezenia i bedziecie mogli calowac mnie w dupe. Najwazniejsze, ze Pani Administracja tego szmateksu dla zboczencow, zamrozila sobie 9PLN za rzekoma weryfikacje konta - reszta nieistotna, kilka naciaganych ostrzezen i hajs zostaje w szafie. Spoko - wiecej wydaje na rajstopy. :D

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

07 lut 2018 - 12:18:00

Owszem mam duże szczęście że łączy nas taki fetysz. Ona lubi nosić ladne rajstopy, pończochy a ja lubię ja dotykać w takiej bieliźnie.
I tak niech zostanie bo moim zdaniem nie ma nic bardziej kuszacego niz piekne zgrabne nogi kobiece otulone mgiełką rajstop/pończoch.
Ja nie wskoczę nigdy w coś takiego bo po prostu nie są to moje upodobania.
Jedni mężczyźni kupują rajstopy po to by je zakładać, inni zaś kupują bo lubią mieć coś z obcej kobiety i wystarczy im sam widok, świadomość że dana rzecz towarzyszyła kilka godzin danej Pani. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-07 12:19 przez wstawajrano.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

07 lut 2018 - 14:53:18

Cytat
wstawajrano
Owszem mam duże szczęście że łączy nas taki fetysz. Ona lubi nosić ladne rajstopy, pończochy a ja lubię ja dotykać w takiej bieliźnie.
I tak niech zostanie bo moim zdaniem nie ma nic bardziej kuszacego niz piekne zgrabne nogi kobiece otulone mgiełką rajstop/pończoch.
Ja nie wskoczę nigdy w coś takiego bo po prostu nie są to moje upodobania.
Jedni mężczyźni kupują rajstopy po to by je zakładać, inni zaś kupują bo lubią mieć coś z obcej kobiety i wystarczy im sam widok, świadomość że dana rzecz towarzyszyła kilka godzin danej Pani. :)

Eee tam, gdybys zobaczyl moje... :D No dobra, powaznie - wszystko sie zgadza; mgielka, kobiece nogi, od siebie dodam jeszcze stopy, i cala ta swiadomosc, ktora jest istota tego fetyszu. Jedno ale - ja kupuje sobie oraz Paniom, nowe, natomiast te swiadomosc zakupilem raz na probe, na zasadzie 'musze je miec', plus poczuc obecnosc kobiety, ktora w nich jeszcze niedawno chodzila i choc zrodlo bylo cudowne, zakonczylem z para nie mniej cudownych, aromatycznych szpilek, ktore wciaz pachna jak w dniu, kiedy ich intensywny, lekko herbaciany zapach, wypelnil pokoj wieczorowa pora. No i wlasnie - szpilki. Rajstopy jednak wole swieze, cieple, delikatnie wilgotne w okolicach stop, tych malenkich paluszkow, pachnace nylonem, ciepla skora - te podrozujace w kopercie juz tego nie maja, zupelnie inaczej, niz buty, ktore aromat stop i nylonu zapamietuja na dluzej. No chyba, ze zalezy nam wlasnie na tej wspomnianej swiadomosci, bo proba wtloczenia do rajstop zapachu przez dwa, trzy dni... no juz nie bede psul tego pieknego nastroju. ;]

Cytat
lajza13
P.S. cytat o idiotach i internecie prawdopodobnie jest błędnie przypisywany Lemowi. Stąd pytanie o pozycję książkową, na które nie uzyskałam odpowiedzi:(

Wybacz brak odpowiedzi - jakis czas temu zauwazylem juz, ze lubisz tu byc wyjatkowa osobistoscia posrod tych wszystkich przecietnych Dam, do tego Twoj licznik postow jasno wskazywal, ze jestes tym miejscem juz lekko znudzona, nie chcialem wiec rujnowac tego Twojego wizerunku, o ktory tak bardzo zabiegasz. - To jest w ogole niewazne, kto wypowiedzial te slowa - ktos gdzies kiedys przypisal je Panu Lemowi i tak zostalo, taka internetowa legenda jakich wiele, ktorych nie trzeba sprawdzac, tylko sobie do woli korzystac. Wlasnie dlatego to przemilczalem, a Ty nie dosc, ze o to w ogole zechcialas zapytac chcac mi doj... dokopac, to zalozylas jeszcze, ze zwiazany z tym moze byc jakis konkretny tytul.

Powiem Ci jeszcze przy tej okazji, ze tez mi sie kiedys zdarzylo sromotnie znudzic jednym z serwisow, w zwiazku z czym najpierw zrobilem sobie od niego przerwe, a pozniej w cholere sie z niego wynioslem. Naprawde lepsze to, niz poszukiwac punktu zaczepienia dla swoich frustracji, pisac byle co, kiedy nie ma sie nic do powiedzenia, czy smieszkowac jak wyzej, ponownie nie na temat, na bazie wyrwanych z kontekstu slow, ulepionych w niezwiazany z tym co spisalem twor, odpowiadajacy Twoim biezacym fantazjom. Nie mam Ci za zle, nawet troche Cie polubilem za te mocno zbedne zaczepki, choc domniemam, ze bedzie to milosc bez wzajemnosci, bo jestes twarda lajza, ktorej byle narcyz w rajstopach z oczkiem swoja bajera nie uwiedzie. Coz, wszystkiego dobrego Ci zycze tutaj i gdziekolwiek, calym mym sercem z ponczochy uwitym. ;]


--


BTW Ta moja oferta... Nie sadzilem mimo wszystko, ze ktos potraktuje ja tak doslownie, z tak scisnieta dupa, tak cholernie powaznie - a jednak... Coz, brak ludziom dystansu, ale najgorsze w tym, ze mozna sterowac nimi jak marionetkami, polegajac wylacznie na zachowaniach, jakie wczesniej zaprezentowali.



Milego dnia!
Dajcie dla odmiany troche plusow - naprawde sie postaralem. :]

zweryfikowana
Moderator
Posty: 327

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

08 lut 2018 - 11:27:51

Wątek wzbudza zbyt wiele emocji, niestety głównie tych złych. Regularnie wybucha w nim kłótnia, wzajemne obrażanie się, raporty id. Szafa.pl nie jest portalem erotycznym ani tematycznym dla fetyszystów- w związku z powyższym wątek zostaje zamknięty. Wszelkie uwagi co do sposobu moderacji zgłaszamy na priv.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Szukam ta kurtka skórzana ZARA, rozmiar M i L