Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 sty 2018 - 19:20:55

Ma pan bardzo dobry wzrok widząc nawet kurz w pomieszczeniu w którym robione jest zdjęcie , dziekuję za szczerośc szanowny panie wstawajrano oraz za szczerośc co do urody kobiety .Jest pan szczery do bólu .Ale takie jest prawo do wystawienia swojej opini .

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 sty 2018 - 21:19:31

Cytat
Bianka_1202
Ma pan bardzo dobry wzrok widząc nawet kurz w pomieszczeniu w którym robione jest zdjęcie , dziekuję za szczerośc szanowny panie wstawajrano oraz za szczerośc co do urody kobiety .Jest pan szczery do bólu .Ale takie jest prawo do wystawienia swojej opini .

Z calym szacunkiem Bianko - jesli kurzu jest tyle, ze Pan wstawajrano jest w stanie dostrzec go na* zdjeciu, to nie swiadczy to o posiadaniu przez niego wspanialej jakosci wzroku, lecz po prostu o tym, ze izba jest zapuszczona tak bardzo, ze nie da sie tego nie zauwazyc. Osobiscie widzialem tu zdjecia z klebkami kurzu walajacymi sie po linoleum czy lazienkowych plytkach badz z paprochami, ktore wrecz razily w oczy, a pomiedzy tym wszystkim rajstopy na stopach z obdziabanymi w szesciokaty paznokciami, ochlapanymi lakierem na odwal sie wraz z sasiadujacymi skorkami. Sorry no - jestem mezczyzna, jednak potrafie sie zebrac i w ~20 min. pomalowac paznokcie wlasne tudziez kobiecie, ktora bez wstydu moze sie z nimi pokazac na waznym spotkaniu, zatem coz to za problem, by zrobila to porzadnie kobieta, ktora ma zamiar pokazac je ludziom w necie na zdjeciu... I jaki z kolei problem ogarnac z brudu ten metr czy dwa kwadratowe podlogi... o_O - Rzecz jest IMO po prostu w tym, ze zdecydowana wiekszosc z Was, uzywa stop wylacznie do chodzenia, plus ewentualnie rywalizowania z innymi Paniami co do wysokosci obcasa, natomiast panika i jakas tam dbalosc o stopy i manicure zalacza sie dopiero pozna wiosna i latem, kiedy trzeba wskoczyc w sandalki. Przez cala zime stopy kiszone sa w ciasnych butach, nie cwicza; odwalacie tylko na szybko obsluge codzienna, smarujac je* czarodziejskimi specyfikami, ktore dzialaja za Was tylko w tekstach na opakowaniu, by o poranku znow wskoczyc do tych samych, wczorajszych butow. Nie wiem tylko jak wytlumaczyc ten syf dookola... I podobnie jak wstawajrano - nie rozumiem co jest z tymi Panami, ktorzy kupuja rajtki od kobiet, ktore w takim syfie mieszkaja... Rozumiem biede, jakis tam stopien ubustwa, ale na chocby szczotke i szufelke, plus ewentualnie jakiegos mopa z wiaderkiem za 7.50 chyba wszyscy tu obecni jestesmy sobie w stanie pozwolic.

Co do tej 'urody' jeszcze... wstawaj rano wspomnial o kwestiach dbalosci o siebie, o utrzymaniu jakiegos poziomu higeny, klasy oraz o atrakcyjnosci, ktora IMO Panie staraja sie pompowac tu ofertami kierowanymi do fetyszystow oraz tych, ktorym wydaje sie, ze sa fetyszystami, tymczasem maja juz duze problemy z okresleniem swoich potrzeb oraz siebie samych. Na nasza i wlasna poniekad niekorzysc, wrzucacie nas wszystkich do tego samego wora, tymczasem prawdziwi fetyszysci, bez zadnych dodatkowych skrzywien badz ulomnosci psychicznych, po prostu milosnicy kobiecych stop, nog, bielizny i wysokich obcasow - jak m.in. ja czy wstawajrano - maja zupelnie inne potrzeby, zdecydowanie bardziej wygorowane i zdawaloby sie, ze znacznie blizsze Waszej kobiecej naturze, jednak wspomniany juz brak dbalosci o siebie, bajzel w domach wielu z Was, zdaja sie mocno tej Waszej kobiecosci przeczyc, a co za tym idzie, wydaje Wam sie jedynie, ze wiecie co to fetysz, ze macie kontakt z fetyszystami i ze robicie im dobrze tymi przepoconymi, uwalonymi o zawartosc podlog Waszych domow, rajtami... W sumie jest mi troche z tego powodu przykro, gdyz bardzo cenie kobiety, szanuje i kocham Was wszystkie niejako na kredyt, jednak parafrazujac Pana Lema - 'poki nie zajrzalem na Szafe, nie wiedzialem, ze na swiecie jest tyle leniwych, zaniedbanych kobiet bez klasy'... :( Rozumiesz juz, Bianko? - Nie chodzi o urode...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-13 21:24 przez PrettyPinkToes.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 sty 2018 - 23:54:53

Wybacz PrettyPinkToes ale trudno mi nadal cos takiego zrozumieć , może dlatego że nie zerkam na konta dziewczyn , kobiet sprzedających rzeczy fetysza czy innym wielbicielom kobiecych ,, okresle to może kobiecej bielizny ,, trudno mi to pojąć i naprawdę nigdy nie zwróciłam na to uwagi . Może dlatego że ja nie wyobrażam sobie czegos takiego mimo juz swej dojrzałości staram sie dbać o własne ciało a jak to mówią mężczyzni nogi i ręce a szczególnie dłonie pokazują to jaka jest kobieta . Ale mimo wszystko przydał mi się ten wykład , może dzieki niemu jeszcze bardziej bedę rozpieszczać swoje ciało . Pozdrawiam cieplutko .

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 sty 2018 - 10:23:53

Ja też jeszcze coś dopowiem, w Waszych ogłoszeniach nie ma zupełnie nic fajnego i kuszącego aby kupić cokolwiek od Was , juz nie wspomne o rajtkach i majtkach.
Jak tu ktos dobrze napisał, dziewczyny które nachalnie wciskają swoją przepoconą bielizne , sa poprostu mało atrakcyjne, zdjecia sa słabej jakości albo źle wykonane. Proponuje sie zając czymś innym niż wciskanie zdesperowanym fetyszystom swojej bielizny.

Nie wiem jakim desperatem trzeba byc aby zakupić rajty , gdzie na zdjeciu jest jakas mało szczupła laska , a zdjecie obejmuje kawałek łydki , i jest zrobione gdzies w komórce czy innej piwnicy.

Masakra , szanujmy sie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-14 18:58 przez Adasko35.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 sty 2018 - 18:03:41

Ok drogie Panie, poszukuję czółenka, klapeczki, szpileczki, szybka wpłata na konto, już korzystałem tu z ofert Pań, myślę że są zadowolone. Zapraszam do mnie na miła rozmowę i na transakcję, pozdrawiam, Piotr.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 sty 2018 - 17:39:29

Zapraszam do siebie, również poszukuję... ;-)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 sty 2018 - 20:49:27

nie chciałam się wypowiadać ale czytając wypowiedzi niektórych panów nie da się wytrzymać

zarzucacie paniom brzydkie zdjęcia itd
ale no sorry jaka płaca taki towar....

sami targujecie się o każdą złotówkę, chcielibyście kupić najlepiej za darmo, jak coś mam wystawione za 30zł to targujecie się na 20 .... , jak dostaniecie jedno zdj to domagacie się kolejnych

chcielibyście kupić za najlepiej 20zł już z wysyłką, dostać masę zdjęć, najlepiej w każdej możliwej pozycji z super oświetleniem, może jeszcze podrasowane w programie by kolory były ostrzejsze

dziewczyna ma być młodziutka i szczupła ale nie przychodzi wam do głowy, że ta młoda dziewczyna mieszka jeszcze najprawdopodobniej z rodzicami i nie ma możliwości by robić 1000 zdj na każde zawołanie, na już, na zaraz bo wy tak chcecie, zdjęcia muszą być zrobione natychmiast na każde zawołanie
macie bardzo roszczeniowe postawy, wydaje się wam, że za te śmieszne 20zł powinnyśmy być wam wdzięczne i być na każde zawołanie

mieszkam z rodzicami, oni już nie pracują, nie da się na spokojnie zrobić zdj mając ich za ścianą, gdy w każdej chwili mogą wejść do mojego pokoju. Zresztą zrobienie zdj to wcale nie kwestia minutki jakby się wam mogło wydawać, bo na prawdę ciężko się robi samemu zdj swoich stóp, do tego jeszcze szukając dobrego światła

a jak dostaniecie jedno to zawsze są jakieś ale, a to chcecie jeszcze z boku, z tyłu, z przodu, z daleka, bliska a paznokcie pomalowane....

często też jesteście gawędziarzami i za nim coś kupicie musicie wiecznie się nagadać, jakbyśmy byli starymi znajomymi... a w 70% przypadków wcale nic nie chcecie kupić bo albo chcecie pogadać, albo szukacie naiwnych by za free wyłudzić zdjęcia...


i kolejna kwestia - czas wysyłki, najlepiej żeby wysłane było na drugi dzień i skarpetki były bardzo przepocone - poważnie?? Tak ciężko wam ogarnąć, że mamy swoje życie prywatne, osobiste i nie możemy 24h popylać w skarpetach dla was tym bardziej jak są już spocone. Przenigdy bym nie poszła do znajomych w spoconych czy brudnych skarpetach, takie wykorzystuję tylko gdy biegam lub ćwiczę w domu więc moglibyście się trochę uspokoić z tymi żądaniami wysyłki po dniu lub maksymalnie dwóch bo to co najmniej śmieszne. Pominę już kwestię, że chodzenie kilka dni w tych samych skarpetach nie jest ani przyjemne ani higieniczne więc za te kilka złotych serio nie warto się brudzić.

za 20zł?? serio?? szanujmy się nawzajem.... nic dziwnego, że sprzedającym szkoda fatygi bo za tyle to na prawdę nie warto i szkoda naszego czasu by spełniać coraz to nowsze zachcianki



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-23 10:32 przez kleszczu.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 sty 2018 - 22:08:36

Cytat
kleszczu
nie chciałam się wypowiadać ale czytając wypowiedzi niektórych panów nie da się wytrzymać

zarzucacie paniom brzydkie zdjęcia itd
ale no sorry jaka płaca taki towar....

sami targujecie się o każdą złotówkę, chcielibyście kupić najlepiej za darmo, jak coś mam wystawione za 30zł to targujecie się na 20 .... , jak dostaniecie jedno zdj to domagacie się kolejnych

chcielibyście kupić za najlepiej 20zł już z wysyłką, dostać masę zdjęć, najlepiej w każdej możliwej pozycji z super oświetleniem, może jeszcze podrasowane w programie by kolory były ostrzejsze

dziewczyna ma być młodziutka i szczupła ale nie przychodzi wam do głowy, że ta młoda dziewczyna mieszka jeszcze najprawdopodobniej z rodzicami i nie ma możliwości by robić 1000 zdj na każde zawołanie, na już, na zaraz bo wy tak chcecie, zdjęcia muszą być zrobione natychmiast na każde zawołanie
macie bardzo roszczeniowe postawy, wydaje się wam, że za te śmieszne 20zł powinnyśmy być wam wdzięczne i być na każde zawołanie

mieszkam z rodzicami, oni już nie pracują, nie da się na spokojnie zrobić zdj mając ich za ścianą, gdy w każdej chwili mogą wejść do mojego pokoju. Zresztą zrobienie zdj to wcale nie kwestia minutki jakby się wam mogło wydawać, bo na prawdę ciężko się robi samemu zdj swoich stóp, do tego jeszcze szukając dobrego światła

a jak dostaniecie jedno to zawsze są jakieś ale, a to chcecie jeszcze z boku, z tyłu, z przodu, z daleka, bliska a paznokcie pomalowane....

często też jesteście gawędziarzami i za nim coś kupicie musicie wiecznie się nagadać, jakbyśmy byli starymi znajomymi... a w 70% przypadków wcale nic nie chcecie kupić bo albo chcecie pogadać, albo szukacie naiwnych by za free wyłudzić zdjęcia...

za 20zł?? serio?? szanujmy się nawzajem.... nic dziwnego, że sprzedającym szkoda fatygi bo za tyle to na prawdę nie warto i szkoda naszego czasu by spełniać coraz to nowsze zachcianki

Dobrze napisane :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 12:23:41

Cytat
PrettyPinkToes

Ma pan bardzo dobry wzrok widząc nawet kurz w pomieszczeniu w którym robione jest zdjęcie , dziekuję za szczerośc szanowny panie wstawajrano oraz za szczerośc co do urody kobiety .Jest pan szczery do bólu .Ale takie jest prawo do wystawienia swojej opini .

Z calym szacunkiem Bianko - jesli kurzu jest tyle, ze Pan wstawajrano jest w stanie dostrzec go na* zdjeciu, to nie swiadczy to o posiadaniu przez niego wspanialej jakosci wzroku, lecz po prostu o tym, ze izba jest zapuszczona tak bardzo, ze nie da sie tego nie zauwazyc. Osobiscie widzialem tu zdjecia z klebkami kurzu walajacymi sie po linoleum czy lazienkowych plytkach badz z paprochami, ktore wrecz razily w oczy, a pomiedzy tym wszystkim rajstopy na stopach z obdziabanymi w szesciokaty paznokciami, ochlapanymi lakierem na odwal sie wraz z sasiadujacymi skorkami. Sorry no - jestem mezczyzna, jednak potrafie sie zebrac i w ~20 min. pomalowac paznokcie wlasne tudziez kobiecie, ktora bez wstydu moze sie z nimi pokazac na waznym spotkaniu, zatem coz to za problem, by zrobila to porzadnie kobieta, ktora ma zamiar pokazac je ludziom w necie na zdjeciu... I jaki z kolei problem ogarnac z brudu ten metr czy dwa kwadratowe podlogi... o_O - Rzecz jest IMO po prostu w tym, ze zdecydowana wiekszosc z Was, uzywa stop wylacznie do chodzenia, plus ewentualnie rywalizowania z innymi Paniami co do wysokosci obcasa, natomiast panika i jakas tam dbalosc o stopy i manicure zalacza sie dopiero pozna wiosna i latem, kiedy trzeba wskoczyc w sandalki. Przez cala zime stopy kiszone sa w ciasnych butach, nie cwicza; odwalacie tylko na szybko obsluge codzienna, smarujac je* czarodziejskimi specyfikami, ktore dzialaja za Was tylko w tekstach na opakowaniu, by o poranku znow wskoczyc do tych samych, wczorajszych butow. Nie wiem tylko jak wytlumaczyc ten syf dookola... I podobnie jak wstawajrano - nie rozumiem co jest z tymi Panami, ktorzy kupuja rajtki od kobiet, ktore w takim syfie mieszkaja... Rozumiem biede, jakis tam stopien ubustwa, ale na chocby szczotke i szufelke, plus ewentualnie jakiegos mopa z wiaderkiem za 7.50 chyba wszyscy tu obecni jestesmy sobie w stanie pozwolic.

Co do tej 'urody' jeszcze... wstawaj rano wspomnial o kwestiach dbalosci o siebie, o utrzymaniu jakiegos poziomu higeny, klasy oraz o atrakcyjnosci, ktora IMO Panie staraja sie pompowac tu ofertami kierowanymi do fetyszystow oraz tych, ktorym wydaje sie, ze sa fetyszystami, tymczasem maja juz duze problemy z okresleniem swoich potrzeb oraz siebie samych. Na nasza i wlasna poniekad niekorzysc, wrzucacie nas wszystkich do tego samego wora, tymczasem prawdziwi fetyszysci, bez zadnych dodatkowych skrzywien badz ulomnosci psychicznych, po prostu milosnicy kobiecych stop, nog, bielizny i wysokich obcasow - jak m.in. ja czy wstawajrano - maja zupelnie inne potrzeby, zdecydowanie bardziej wygorowane i zdawaloby sie, ze znacznie blizsze Waszej kobiecej naturze, jednak wspomniany juz brak dbalosci o siebie, bajzel w domach wielu z Was, zdaja sie mocno tej Waszej kobiecosci przeczyc, a co za tym idzie, wydaje Wam sie jedynie, ze wiecie co to fetysz, ze macie kontakt z fetyszystami i ze robicie im dobrze tymi przepoconymi, uwalonymi o zawartosc podlog Waszych domow, rajtami... W sumie jest mi troche z tego powodu przykro, gdyz bardzo cenie kobiety, szanuje i kocham Was wszystkie niejako na kredyt, jednak parafrazujac Pana Lema - 'poki nie zajrzalem na Szafe, nie wiedzialem, ze na swiecie jest tyle leniwych, zaniedbanych kobiet bez klasy'... :( Rozumiesz juz, Bianko? - Nie chodzi o urode...


Parafraza cytatu o internecie i idiotach? Jaki jest tytuł tej książki ?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 16:37:37

@kleszczu zgadzam sie z Tobą też. Ja np kiedyś bez problemu płaciłem 40 czy 50 zł za rajstopy i nawet nie wymagałem zdjęć. Później dziewczyny zaczeły wysyłac mi nowe rajstopy albo totalnie brudne że brzydziłem się to nawet wyjąć z koperty. Dlatego później zaczałem wymagać zdjęć no i też powiedziałem że max co mogę zapłacić to 20/30zł plus wysyłka. Jednym to pasowało innym nie. Nigdy nie zmuszałem nikogo ani nie wyzywałem jak jakaś Pani nie chciała zgodzić się na moje warunki.
Tak to już jest że po obu stronach są osoby które robią przekręty i potem każdy na tym traci oraz ma zarzuty do tej drugiej strony.

Nie bójcie się pisać swoich zasad zarówno Panowie jak i Panie. Oszczędzi to wiele czasu i nerwów obojgu .

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 18:03:27

Za 20zł czy 30 zł na pewno nie sprzedałabym rajstop czy majtek jeszcze z jakimś robieniem zdjęć i lataniem na poczte ... żenujące.
To jest dobre dla niziny społecznej albo dla niedomytych małolat które nikt nawet do pracy nie chce zatrudnić. Fuj.
Kobieta ceniąca się, dobrze wyglądająca, dbająca o siebie, kobieta z klasą nie bawi się w takie sprzedawanie śmieci za grosze, lepiej faktycznie zajmijcie się umyciem podłogi bo tak jak ktoś parę postów wyżej napisał, "jak się wejdzie na profil tych sprzedawczyń to syf brud i kurz na zdjęciach ", a same sprzedawczynie to zaniedbane wiejskie baby bez pracy.
Żenua ...

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 18:22:32

Po co w ogóle dziewczyny niezwiązane z fetyszem ani nie wiedzące co to jest wchodzą na ten wątek i obrażają sprzedające tu dziewczyny. Tak samo wpisy mężczyzn, którzy tutaj nie kupują.
Nas można obrażać a nikt na to nie reaguje - taka jest prawda!
Jedni wolą napompowane lale z kilogramem tapety a inni wiejskie dziewczyny, brudne, niedomyte, grube itd. itp. co najgorsze.
Pozdrawiam tych co nie są za oferującymi z tego wątku - my też jesteśmy fajnymi kobietkami...

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 18:37:03

"anian333" na forum każdy może napisać swoje zdanie - wolność słowa- nikt Cię nie obraża tylko stwierdza fakty np. wystawiasz jedne buty różowe które są czarne z brudu... to jest niesmaczne - i nie trudno na tej podstawie stwierdzić jaką masz higienę osobistą.
Na innych zdjęciach masz buty 2 rozmiary za duże beżowe Szpilki w których pewnie nawet nie chodzisz na co dzień i nie są twoje.
Dziwie się po prostu facetom że takie coś kupują od Ciebie... widać że na siłę tu handlujesz i tylko w jednym celu masz profil.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 18:44:46

LadyCartier
Jeśli widzisz takie brudne buty to po prostu szukasz dalej swoich wymarzonych a nie wchodzisz i komentujesz. No sorry, ale beżowe są idealne rozmiarowo, na zdjęciu wyglądają ładniej z wyciągnięta stopą;-) fetyszyści coś o tym wiedzą;-)
Ja jak się nie znam na samochodach to na takie portale nie wchodzę i nie wdaję się w dyskusję.
Na ogół jestem naprawdę spokojna i kulturalna, ale widać muszę zmienić portal na którym jest mi(a raczej było) bardzo dobrze.
Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 sty 2018 - 18:45:10

Miej trochę klasy dziewczyno i nie narzucaj się tak

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Poszukuje Spodni typu Ogrodniczki i Kombinezon jednoczęściowy