Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 gru 2017 - 12:09:46

Chętnie kupię używane stopki oraz rajstopki . Tylko poważne oferty.
Zapraszam na priv.

zweryfikowana
Posty: 133
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 gru 2017 - 17:57:00

@airmaro najlepiej to kupować, u sprawdzonych sprzedawców :) Zapraszam tańczy

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 10:19:51

Zapraszam na sesję foto z Mikołajką - ubiór w postaci szpilek, rajstop bądź podkolanówek do uzgodnienia.



Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 11:23:49

Z chęcią mogę się podzielić swoimi uzywanymi butami wszelkiego rodzaju np. buty ze szpicem , szpilki, kozaczki, adidasy i wiele innych rzeczy :) Jestem otwarta na wysłanie zdjęć, a także na sprzedaz innych rzeczy ;) zapraszam do kontaktu na priv. Gwarantuję uczciwość i niewygórowaną cenę ;) Za mną już nie jedna transakcja z fetyszystą . Piszcie do mnie bezpośrednio na priv. Pozdrawiam gorąco. Tylko jedna uwaga ze jesli dochodzi do transakcji to zebyscie wiedzieli na 100 % czego chcecie a nie jest rozmowa przez pare dni a pozniej cisza i koniec rozmowy i transakcji i macie kogos gdzies bo zawsze mozna powiedziec sory ale sie rozmyslilem...

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 13:46:37

U mnie aktualnie porzadki w szafie, zapraszam do negocjacji, wyprzedaze :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 14:10:24

Zastanawia mnie kto wali te minusy pod postami dziewczyn oferujących różne rzeczy kolekcjonerom...
Mam kilka teorii:
- inne dziewczyny sprzedające fetyszystom
- fetyszyści, którym się coś napisało niemiłego albo nie spełniło ich oczekiwań
- może sama Szafa.pl (w to wierzę najmniej)
A Wy jakie macie teorie?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 14:12:22

Ja mysle, ze osoby, ktore sa przecinikami fetyszu :) Zarowno kobiety jak i mezczyzni :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 14:21:12

Cytat
marlenabogucka
Zastanawia mnie kto wali te minusy pod postami dziewczyn oferujących różne rzeczy kolekcjonerom...
Mam kilka teorii:
- inne dziewczyny sprzedające fetyszystom
- fetyszyści, którym się coś napisało niemiłego albo nie spełniło ich oczekiwań
- może sama Szafa.pl (w to wierzę najmniej)
A Wy jakie macie teorie?
- Ja mysle, ze osoby, ktore sa przecinikami fetyszu :) Zarowno kobiety jak i mezczyzni


Też dobra teoria tylko po co takie osoby do nas wchodzą?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 15:16:39

Witam Was, Chętnie sprawie Sobie prezent kupując coś co jest intymne ;) Jeśli któraś z Pań jest zainteresowana to chętnie kupię coś twojego, najchętniej używanego.. ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 15:21:32

Cytat
marlenabogucka
Ja mysle, ze osoby, ktore sa przecinikami fetyszu :) Zarowno kobiety jak i mezczyzni :)

Może ja jakiś dziwny jestem, ale nie wchodzę i nie czytam wątków które mnie nie interesują, a tym bardziej minusować osoby które w nim się udzielają. ściana

Najlepiej jakby było jawne plusowanie i minusowanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 15:24 przez Wampyr.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 15:26:57

Cytat
anian333
Zastanawia mnie kto wali te minusy pod postami dziewczyn oferujących różne rzeczy kolekcjonerom...
Mam kilka teorii:
- inne dziewczyny sprzedające fetyszystom
- fetyszyści, którym się coś napisało niemiłego albo nie spełniło ich oczekiwań
- może sama Szafa.pl (w to wierzę najmniej)
A Wy jakie macie teorie?


Ja Ci na przyklad walnalem za te irytujace ploty i namietne zwracanie na siebie uwagi, byle tylko ciagnac jakos ten stragan. Zakochalas sie w fetyszystach, ciagle wciskasz w tym watku jakies gacie na sile i wiecznie problem o te minusy. Jak juz wczesniej pisalem - wiecej samokrytyki i spokojnie, z kultura, a nie co chwila 'kup pan cegle!'...

Z pozdrowieniami

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 16:10:51

Cytat
PrettyPinkToes

Zastanawia mnie kto wali te minusy pod postami dziewczyn oferujących różne rzeczy kolekcjonerom...
Mam kilka teorii:
- inne dziewczyny sprzedające fetyszystom
- fetyszyści, którym się coś napisało niemiłego albo nie spełniło ich oczekiwań
- może sama Szafa.pl (w to wierzę najmniej)
A Wy jakie macie teorie?


Ja Ci na przyklad walnalem za te irytujace ploty i namietne zwracanie na siebie uwagi, byle tylko ciagnac jakos ten stragan. Zakochalas sie w fetyszystach, ciagle wciskasz w tym watku jakies gacie na sile i wiecznie problem o te minusy. Jak juz wczesniej pisalem - wiecej samokrytyki i spokojnie, z kultura, a nie co chwila 'kup pan cegle!'...

Z pozdrowieniami

Dziękuję za szczerość. Raz na jakiś czas (a kilka dni mnie tutaj nie było) muszę dać o sobie znać, bo inaczej Panowie/anie nie trafiliby może na moją ofertę z powodów takich, że nie mogę w tytule napisać FETYSZ, bo mnie zablokują. Wiem, jestem upierdliwa, ale jak to baba, wszystko chce wiedzieć, wszystko ją interesuje i mnie zaciekawiły te minusy, o zaczęły się od jakiegoś czasu pojawiać.
Oj! a ja Tobie daję same plusy...
Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 18:00:08

Cytat
anian333
Zastanawia mnie kto wali te minusy pod postami dziewczyn oferujących różne rzeczy kolekcjonerom...
Mam kilka teorii:
- inne dziewczyny sprzedające fetyszystom
- fetyszyści, którym się coś napisało niemiłego albo nie spełniło ich oczekiwań
- może sama Szafa.pl (w to wierzę najmniej)
A Wy jakie macie teorie?

Wiesz co, tutaj jest tak w niemalże każdym wątku. Jak byłam tu nowa, to myślałam, że to jakiś błąd strony i samo minusuje, bo nawet przy normalnych postach jest mnóstwo minusów. Później doszłam do wniosku, że po prostu to nie żaden błąd, tylko jest tu zlot ameb umysłowych, którym wiecznie nic się nie podoba.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 18:02:35

Szczerze ? Jedyną Kobietą która naprawde nie musi pisać tu co kilka postów i wciskac swoich rzeczy jest Marlena. Dziewczyna zadbana, ładna, miła i taka która się nie ukrywa i nie jest znakiem zapytania. Od takich dziewczyn właśnie kupuja faceci w pierwszej kolejności.
Ma dostępne swoje zdjęcia w galerii , gdzie widać jak chodzi ubrana i wlasnie takie Panie tu wygrywają. A Wy dalej wklejajcie te swoje wpisy kopiuj/wklej :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 gru 2017 - 18:27:47

Zgadzam się z kolegą wyżej ;)

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Długa wąska kiecka lub spódnica do kostek