Obecnie rozmawiamy o:

Hity Kosmetyczne

gorący temat

Prostowanie włosów

35 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 lis 2017 - 10:44:03

Wysyłasz pieniadze na różne inne rzeczy innym kobietom, a moich zaległych nie masz zamiaru wyslac? Ile jeszcze mam czekać?
W końcu ktoś Ciebie oszukał? Karma wraca?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 lis 2017 - 11:08:44

Cytat
malmie
Pozwólcie, że przypomnę jedynie o tym, że fetyszyści to nie jest jedyne gremium tutaj, które chce mieć przyjemności. Nie ma powodu, by oferty pachnących rajstop czy bielizny miały być traktowane w specjalny sposób.
Szanowna Pani Moderator, jest jasne, że wszyscy muszą stosować się do reguł i dlatego Pani praca też powinna być szanowana. Pragnę jednak poprosić, by zastanowiła się się Pani, czy reakcje Moderatora nie są zbyt rygorystyczne. Sam także otrzymałem ostrzeżenie. Moim zdaniem zasugerowanie, że transakcja nie była uczciwa nie jest jednoznaczne z nazwaniem kogoś złodziejem.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 lis 2017 - 15:20:36

Zapraszam do mnie Panowie posiadam bielizne, buciki na sprzedaaz

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 lis 2017 - 18:26:50

Cytat
fant
... jest jasne, że wszyscy muszą stosować się do reguł ...
I niechaj to będzie konkluzją mej wizyty w tym wątku.
Co do Pana spostrzeżeń w temacie zasadności otrzymanych ostrzeżeń proszę o przeniesienie ich na wiadomości poza-forumowe, zgodnie z powyższą konkluzją, kierowane do właściwych Osób.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 lis 2017 - 19:02:58

zainteresowanych proszę o kontakt na priv

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 lis 2017 - 18:38:22

Zapraszam do mnie po buciki : obcasik czy czółenka Twój wybór !! noszone cały czas (np. w pracy ...

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 lis 2017 - 09:04:16

Ciekawe kto wali te minusy forumowiczom? Mam nadzieję, że nie jest to Pani Moderator. W przeciwnym przypadku może warto zmienić temat. To samo dotyczy tych, którym to forum szczególnie się nie podoba.

Cytat
MonikaaG
Nie wierzę, że to się sprzedaje ... :D
Zrozumiałem twoje kompleksy. Byty o rozmiarze nr większym od kajaka nie każdemu pasują.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-13 09:16 przez fant.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 lis 2017 - 14:28:05

szukam miłej nastolatki która chętnie odsprzeda mi swoje rajstopki :) Mam 26 lat :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 lis 2017 - 22:40:42

Zapraszam wszystkie panie na priv , które mogą zaoferować używane rajstopki , pończoszki oraz stopki. Gwarantuję dyskrecję.
Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 lis 2017 - 14:28:33

Kto się skusi na takie brzydkie rajstopki z ładnych nóżek?
Osobiście traktuję to bardzo poważnie i tego samego oczekuję od Ciebie...
Zapraszam



Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 lis 2017 - 12:43:25

Ja również z chęcią mogę się podzielić swoimi schodzonymi butami wszelkiego rodzaju np. buty ze szpicem , szpilki, kozaczki, adidasy i wiele innych :) Jestem otwarta na wysłanie zdjęć, a także na "dorzucenie" skarpetek, oczywiście także wcześniej użytych ;) zapraszam do kontaktu na priv. Gwarantuję uczciwość i niewygórowaną cenę ;) Za mną już nie jedna transakcja z fetyszystą . Piszcie do mnie bezpośrednio na priv. Pozdrawiam gorąco. Tylko jedna uwaga ze jesli dochodzi do transakcji to zebyscie wiedzieli na 100 % czego chcecie a nie jest rozmowa przez pare dni a pozniej cisza i koniec rozmowy i transakcji i macie kogos gdzies bo zawsze mozna powiedziec sory ale sie rozmyslilem...

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

19 lis 2017 - 16:14:15

Wątek skończony? ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

19 lis 2017 - 19:49:53

Cześć;)
Ja również jestem bardzo zainteresowany zakupem używanych butów, rajstop, skarpetek. Chętne dziewczyny zapraszam do rozmowy;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 lis 2017 - 08:26:38

Szukam dziewczyny pracującej jako kelnerka lub ekspedientka. Chciałbym odkupić od Ciebie buty w których pracujesz na co dzień. Szczegóły w korespondencj

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

POSZUKUJĘ SUKIENKI, POMOCY!