Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

dieta i trening

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

30 paź 2017 - 08:58:38

Dziewczyny!!!! Ten facet jest zwykłym oszustem, na początku udaje miłego a później przestaje wysyłać pieniądze. Uważajcie na niego!!! Nie dajcie się zwieźć tym, że jest miły na początku, później będzie prosił żeby wysłać paczkę a przelew zrobi w innym terminie, oczywiście nie zrobi go! ja czekam już miesiąc i zero kontaktu z nim.

Cytat
jarek17kol

zAPRASZAM :)

Uwaga oszustka wyslalem 90zl za stroj pielegniarki i legginsy. I zero kontaktu z oszustka.



Dziewczyny!!!! Ten facet jest zwykłym oszustem, na początku udaje miłego a później przestaje wysyłać pieniądze. Uważajcie na niego!!! Nie dajcie się zwieźć tym, że jest miły na początku, później będzie prosił żeby wysłać paczkę a przelew zrobi w innym terminie, oczywiście nie zrobi go! ja czekam już miesiąc i zero kontaktu z nim.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-30 09:00 przez sylwka1122.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

30 paź 2017 - 12:12:25

szukam szpilek w takim stylu fetyszysta. Poznam też Panie na trampling

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

30 paź 2017 - 23:55:23

Otóż, owszem ta pani wysłała do mnie paczkę lecz nie potrafiła mnie o tym powiadomić. Nie odebrałem bo nie wiedziałem o niej. Dzisiaj straszy mnie policja. Kilka razy wysyłała mi na duże sumy i zawsze w obiecanym terminie płaciłem. A teraz ja poniosło. Paczka poszła do zwrotu i na czym jest stratna? Przód jej koszta wysyłki.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

31 paź 2017 - 03:12:28

Tey majster! Skoro wysłała paczkę, to pewnie miałeś AWIZO w skrzynce. Wystarczyło podejść na pocztę.
Druga sprawa - straszanie policją, też jest słabe.
Nie dogadaliśta się. Sprzedawanie fetyszystom, ale i kupowanie przepociuszków, to póki co, ryzykowna sprawa.
Miejta się na bacznośta! :D

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

01 lis 2017 - 18:01:55

Chętnie kupię miękkie, puchate skarpetki oraz kapcie ;) Priv ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

01 lis 2017 - 19:51:35

ja jestem zainteresowana. Kiedyś dużo sprzedawałam, teraz jakoś o tym zapomniałam :D Jakby co, zapraszam!

Nie rozumiem problemu. Przecież nikt normalny nie wysyła rzeczy jeśli nie otrzyma przelewu. Jak go nie otrzymasz, to nie wysyłasz i tyle...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-01 19:52 przez frecix.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

02 lis 2017 - 12:11:05

Ja również z chęcią mogę się podzielić swoimi schodzonymi butami wszelkiego rodzaju np. buty ze szpicem , szpilki, kozaczki, adidasy i wiele innych :) Jestem otwarta na wysłanie zdjęć, a także na "dorzucenie" skarpetek, oczywiście także wcześniej użytych ;) zapraszam do kontaktu na priv. Gwarantuję uczciwość i niewygórowaną cenę ;) Za mną już nie jedna transakcja z fetyszystą . Piszcie do mnie bezpośrednio na priv. Pozdrawiam gorąco.Tylko jedna uwaga ze jesli dochodzi do transakcji to zebyscie wiedzieli na 100 % czego chcecie a nie jest rozmowa przez pare dni a pozniej cisza i koniec rozmowy i transakcji i macie kogos gdzies bo zawsze mozna powiedziec sory ale sie rozmyslilem...

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

02 lis 2017 - 15:56:36

Sprzedane, nieaktualne



Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

02 lis 2017 - 21:06:33

Nie wierzę, że to się sprzedaje :D

Up: proszę nie próbować i tak nie będę sprzedawać



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-14 20:26 przez MonikaaG.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

04 lis 2017 - 10:07:35

Witam. Mam do sprzedania skarpetki markowe jak i zwykle, rajstopki Gatta, kozaki Lasockiego na obcasie, stare botki zamszowe. Staniki bialy oraz czarny, bialy mocno brudny niedoprany, przepocony. Zapraszam fetyszystow na wiadomosci prywatne.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

04 lis 2017 - 10:31:10

Witaj Ania. Napisalem do Ciebie wczoraj. Odpisz. Jarek.

Zeby to byla cala prawda co piszesz. Latwo jest komus obsmarowac du..ę. Ja nie zamierzam sie tutaj tlumaczyc. Jak masz problem pisz do mnie. Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-05 12:06 przez jarek17kol.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 lis 2017 - 17:39:05

Komu zimno w stópki? Pisać na priv.



Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

07 lis 2017 - 12:29:49

szukam szpilek w takim stylu ktoś ma proszę o kontakt

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

08 lis 2017 - 21:45:21

Jarku, dobrze wiesz, ze byles poinformowany o wysłaniu paczki. Mam wszystkie nasze maile. Napisałam do Ciebie, że wyślę w środę i tak tez zrobiłam, w czwartek lub w piatek napisalam kolejnego meila ze paczka została nadana. Wiem, ze probujesz sie teraz wybronic, ale po prostu czasem trzeba sie przyznac do błędu.

To była długotrwała współpraca i po prostu za bardzo zaufałam mu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-08 21:47 przez sylwka1122.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Szukam bojówek damskich! rozmiar 34/36