Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 17:19:20

Posiadam z tego weekendu wychodzone rajstopy, może jakiś fetyszysta poszukuje. Czarne też dostępne, zapraszam
Jeśli czego innego poszukujesz to napisz, postaram CI się to załawić.
Pozdrawiam



Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 17:46:52

Jak w temacie .. Chętnie kupię używane rzeczy .. :)
Zapraszam na priv drogie panie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-16 17:56 przez lukasznowak9702.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 17:49:34

Zapraszam do siebie :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 17:51:02

a ja dam od siebie duzo dobrego :P

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 paź 2017 - 09:18:42

Cytat
lajza13
Jak dla mnie to jest to psychiczne zboczenie. Nikogo normalnego nie podniecają stare syry... To się jakoś leczy?

Kobiece stópki służą do pieszczenia i kochania. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego. Pokaż mi swoje "syrki" a odpowiem Ci, czy możesz mieć z tym jakiś problem.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 paź 2017 - 09:39:23

Kobiece stópki służą do pieszczenia i kochania. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego. Pokaż mi swoje "syrki" a odpowiem Ci, czy możesz mieć z tym jakiś problem.

Zgoda i jeszcze raz zgoda. Łapka w górę dla kogoś kto tak uważa! Stópki to fajna część ciała ;-) ale ktoś inny musi o nie dbać, kto zaopiekuje się moimi?;-)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 paź 2017 - 17:11:57

Poszukuje znoszonych szpileczek :) zakryte,opentoe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-17 17:41 przez Doriaaan.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 paź 2017 - 17:25:32

Zapraszam mam takie, zostały już tylko jedne ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-24 20:59 przez tuunia33.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 paź 2017 - 00:03:46

Cytat
fant

Jak dla mnie to jest to psychiczne zboczenie. Nikogo normalnego nie podniecają stare syry... To się jakoś leczy?

Kobiece stópki służą do pieszczenia i kochania. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego. Pokaż mi swoje "syrki" a odpowiem Ci, czy możesz mieć z tym jakiś problem.

jak mam problem ze stopami, to udaję się do specjalisty podologa a nie dewianta.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 paź 2017 - 05:23:30

Cytat
lajza13


Jak dla mnie to jest to psychiczne zboczenie. Nikogo normalnego nie podniecają stare syry... To się jakoś leczy?

Kobiece stópki służą do pieszczenia i kochania. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego. Pokaż mi swoje "syrki" a odpowiem Ci, czy możesz mieć z tym jakiś problem.

jak mam problem ze stopami, to udaję się do specjalisty podologa a nie dewianta.

Odpowiem Ci dość politycznie.
To, że Putin nie lubi polskich jabłek, nie znaczy, że w Rosji nie je się tego owocu.
Każdy ma wybór. Każdy ma swoje upodobania.
Jeśli lubisz robić czerwono-różowe hybrydy czy ja mam prawo Ci zabronić ich robić, bo mi się nie podobają? Masz swoje życie, swoje kredki i rysuj.
Fetyszyści nie robią Ci nic złego tym, że sobie powąchają czy co tam z tym zrobią.
To są naprawdę kulturalni ludzie!
Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 paź 2017 - 08:18:06

Witam ;)
Ja chętnię odkupię znoszone i pachnące stópkami buty typu SLIP ON rozmiary najlepiej 37-39 :)
Jeżeli masz takie, które mogą ucieszyć fetyszystę, to bardzo proszę o wiadomości na priv, wraz z ofertą :)
Pozdrawiam cieplutko.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 paź 2017 - 09:47:17

Cytat
anian333



Jak dla mnie to jest to psychiczne zboczenie. Nikogo normalnego nie podniecają stare syry... To się jakoś leczy?

Kobiece stópki służą do pieszczenia i kochania. Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego. Pokaż mi swoje "syrki" a odpowiem Ci, czy możesz mieć z tym jakiś problem.

jak mam problem ze stopami, to udaję się do specjalisty podologa a nie dewianta.

Odpowiem Ci dość politycznie.
To, że Putin nie lubi polskich jabłek, nie znaczy, że w Rosji nie je się tego owocu.
Każdy ma wybór. Każdy ma swoje upodobania.
Jeśli lubisz robić czerwono-różowe hybrydy czy ja mam prawo Ci zabronić ich robić, bo mi się nie podobają? Masz swoje życie, swoje kredki i rysuj.
Fetyszyści nie robią Ci nic złego tym, że sobie powąchają czy co tam z tym zrobią.
To są naprawdę kulturalni ludzie!
Pozdrawiam


Zaprawdę bardzo polityczna odpowiedź...Szczególnie z tymi hybradami mocno popłynęłaś. Weź lepiej swoje kredki i namaluj na chodniku coś w ramach protestu i obrony fetyszystów. Słuchaj to nie jest portal wzajemnego uwielbienia, a dyskusja polega na wymianie poglądów. Skoro ktoś próbuje bawić się w znawcę stóp, to uprzejmie informuję, że od tego są wykwalifikowani specjaliści. Oprócz spychania osób, które mają inne zdanie nie widzę żadnych rzeczowych argumentów z ich strony.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 paź 2017 - 12:29:27

Ja również z chęcią mogę się podzielić swoimi schodzonymi butami wszelkiego rodzaju np. buty ze szpicem , szpilki, japonki, kozaczki, adidasy i wiele innych :) zapraszam do kontaktu na priv. Gwarantuję uczciwość i niewygórowaną cenę ;) Za mną już nie jedna transakcja z fetyszystą . Piszcie do mnie bezpośrednio na priv. Pozdrawiam gorąco. Tylko jedna uwaga ze jesli dochodzi do transakcji to zebyscie wiedzieli na 100 % czego chcecie a nie jest rozmowa przez pare dni a pozniej cisza i koniec rozmowy i transakcji i macie kogos gdzies bo zawsze mozna powiedziec sory ale sie rozmyslilem ...

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 paź 2017 - 16:29:51

W ogóle po co wchodzicie w dialogi z Szanowną Panią lajza13 ?
Jak widać ta Pani ma swoje zdanie i go nie zmieni... więc po co zaśmiecać nasz ulubiony wątek. Proponuję zignorować te zaczepki, tym samym sama zapewne opuści ten wątek....

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 paź 2017 - 17:52:39

Może coś takiego?

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Zimowa kurtka