Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 paź 2017 - 16:08:12

O ! Dzięki za cenne sugestie, jak widać bardziej radykalne rozwiązania mają swoich zwolenników hmm dobrze wiedzieć, bo można lepiej/skuteczniej pomagać ;)

Jednocześnie pragnę poinformować, że obecnie nie posiadam żadnych ogłoszeń w temacie tego wątku, bo wszystko idzie jak świeże bułeczki.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 paź 2017 - 22:01:31

Chętnie kupię miękkie, puchate skarpetki, lub kapcie ;) Proszę o wiadomość ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 paź 2017 - 22:54:13

Witaj,

Mam mega fikuśne majteczki dla Ciebie,których upajająca woń pobudzi wszystkie

twoje zmysły...

PS.Zdjęcie mogę Ci wysłać na e-maila


Pozdrawiam gorąco;))

Cytat
Annabelle81
Witaj,

Mam mega fikuśne majteczki dla Ciebie,

których upajająca woń pobudzi wszystkie

twoje zmysły...

PS.Zdjęcie mogę Ci wysłać na e-maila

Pozdrawiam gorąco;))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-09 22:58 przez Annabelle81.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 paź 2017 - 13:03:03

Zapraszam do mnie :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 paź 2017 - 20:08:28

ha ha ha,,,,
a ty jeszcze tutaj??:D

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 paź 2017 - 20:55:38

Cytat
banach
ha ha ha,,,,
a ty jeszcze tutaj??:D

O kim mowa, bo nie jestem w temacie.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

10 paź 2017 - 21:25:06

hej a jakie masz buciki ? jeśli fajne to z chęcią bym się wymienił

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 paź 2017 - 20:22:50

Cytat
ankak1987
Ja również z chęcią mogę się podzielić swoimi schodzonymi butami wszelkiego rodzaju np. buty ze szpicem , szpilki, japonki, kozaczki, adidasy i wiele innych :) Jestem otwarta na wysłanie zdjęć, a także na "dorzucenie" skarpetek, oczywiście także wcześniej użytych ;) zapraszam do kontaktu na priva. Gwarantuję uczciwość i niewygórowaną cenę ;) Za mną już nie jedna transakcja z fetyszystą . Piszcie do mnie bezpośrednio na priv. Pozdrawiam gorąco.Tylko jedna uwaga ze jesli dochodzi do transakcji to zebyscie wiedzieli na 100 % czego chcecie a nie jest rozmowa przez pare dni a pozniej cisza i koniec rozmowy i transakcji i macie kogos gdzies bo zawsze mozna powiedziec sory ale sie rozmyslilem...


Polecam gorąco tą panią zakupy i towar pierwsza klasa bardzo miła i uprzejma szafowiczka :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 paź 2017 - 22:06:28

w zasadzie nie ma tu naprawde w tym temacie fetyszowym konkretnych,rzetelnych szafowiczek

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 paź 2017 - 22:31:43

A dlaczego tak sądzisz ? Tu problem tkwi w tym , że każdy no prawie każdy fetyszysta szuka osoby która wysle przesyłke paczkomatem . Dla mnie np . to jedyny problem w innych sprawach jestem konkretna i rzetelna .

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 05:02:13

Cytat
aniaszafacreep
Czy znajdę poważną dziewczynę tu na szafie która mi sprzeda mega noszone ciuchy, które śmierdzą fetorem a ma do tego stylizacje (normalne zdjęcia) gdzie widać że akurat nosi te ciuchy i jest w stanie mi sprzedać? kupiłem sporo na szafie już ale same nogi mnie nie kręcą, wymagam chociaż sylwetki i można zamazać twarzy...wiem że nie jest tu dużo takich ;( ale jak coś to PW...nie wydłużam zdjęcia

Dziwne pytanie, bo każda z nas dołącza zdjęcie z noszenia... 1,2,3 zdjęcia. Jeśli masz wymagania 20 zdjęć to za duże wymagania;-)

Cytat
jandeks
w zasadzie nie ma tu naprawde w tym temacie fetyszowym konkretnych,rzetelnych szafowiczek

Co takiego??? Nie ma rzetelnych szafowiczek? A ja to co?
Każda z nas dokłada starań, żeby chodzić w ciuszkach czy bieliźnie zamówionej przez fetyszystów a tutaj takie stwierdzenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-16 05:04 przez anian333.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 07:47:27

Raczej to jest nie prawdą ja jestem dość krótko ale wszystkie panie z którymi przeprowadziłem transakcje to jak dla mojej skromnej osoby są NA PRAWDĘ SUPER i mogę wszystkie dosłownie polecić gorąco ale jak ktoś po prostu trafił źle to pech ja tu nie narzekam panie są super

Cytat
Bianka_1202
A dlaczego tak sądzisz ? Tu problem tkwi w tym , że każdy no prawie każdy fetyszysta szuka osoby która wysle przesyłke paczkomatem . Dla mnie np . to jedyny problem w innych sprawach jestem konkretna i rzetelna .


Potwierdzam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-16 08:02 przez foxi74.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 12:47:29

Jak kilka lat temu kupowałem na szafie znoszone buciki lub skarpetki to czułem się jak bym jakieś przestępstwo czynił :D a teraz osobny wątek z ogłoszeniami i rozmowami :D Fetysz w Polsce się przystosowuje do zachodniego poziomu - i dobrze :) Powoli nie mam co robić już z tymi butami, mam chyba z 20 par od 12 różnych dziewczyn, które serdecznie pozdrawiam. DO tego ile par skarpetek :D Oczywiście zdarzają się takie, po których widać, że coś kręcą i wtedy urywam kontakt - pewnie przez to, że już kilka razy zostałem oszukany.
Zawsze dopłacałem dziewczyną za to, żeby napisały mi co mam zrobić z tymi butami albo skarpetkami, dopiero wtedy mój fetysz uaktywniał się w 100% :D Czasami nawet płaciłem za same "rozkazy". Dla mnie to fetysz jak każdy inny :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-16 13:49 przez karlos87.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

16 paź 2017 - 14:23:15

Zawsze dopłacałem dziewczyną za to, żeby napisały mi co mam zrobić z tymi butami albo skarpetkami, dopiero wtedy mój fetysz uaktywniał się w 100% :D Czasami nawet płaciłem za same "rozkazy". Dla mnie to fetysz jak każdy inny :P
I tu przynajmniej konkretny człowiek , wie czego chce i o tym pisze . Pozdrawiam wszystkich fetyszystów i zapraszam do mojej szafy napewno znajdziecie tam cos dla seibie

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

szukam bialej koszuli kratkę