Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 paź 2017 - 13:59:21

Tylko większość fetyszystów musi ukrywać przed wszystkimi swoje upodobania. Ciężko jest znaleźć parę, która w fetyszu się dobrała. Takie jest życie,
Może się ktoś ze mną nie zgodzi?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 paź 2017 - 14:31:22

Ja mam taką osobę , moja dziewczyna jest fetyszystką rajstop :) ale czasami jednak lubię kupić sobie coś od innej kobiety. O ile ta kobieta nie jest bezguściem modowym i dba też o siebie :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 paź 2017 - 15:21:46

To ma Pan duże szczęście.
A może ktoś się wypowie, kto jest unieszczęśliwiony związkiem z osobą, która nie akceptuje jego zachowań?
Czy brak takiej akceptacji bardzo wpływa na codzienne życie i miłość?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

05 paź 2017 - 22:52:33

Jak dla mnie to jest to psychiczne zboczenie. Nikogo normalnego nie podniecają stare syry... To się jakoś leczy?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 paź 2017 - 07:49:00

tak, oczywiście, jest to uleczalne. Elektrowstrząsy, egzorcyzmy, młodzież wszechpolsza oraz Krystyna Pawłowicz. Czasami wystarczy potrzeć cebulą.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 paź 2017 - 08:37:49

A mi to nie przeszkadza , każdy ma swoje upodobania i nikogo nie nalezy krytykować . Już wielką rzeczą jest to , że taki fetyszysta nie owija w bawełnę nie wymysla historyjek , tylko pisze konkretnie że jest fetyszysta i potrzeuje to i to .......Przeciez taki człowiek nikomu tu nie robi krzywdy , a taki któremu naprawdę zalezy żeby od nas kobiet coś kupić to prosi o zdjęcia ale od razu pisze że za nie zapłaci . I tak można nawiązać fajne naprwdę znajomości , ci faceci nie są wcale jakimś zagrożeniem , wprost przeciwnie z własnego doświadczenia moge powiedzieć , że są bardzo kulturalni .A tak na marginesie zapraszam do siebie panów fetyszystów polecam buciki , rajstopy , pończoszki , bieliznę i zapewniam że wszystko jest moje

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 paź 2017 - 11:51:46

Cytat
bartolinni01
tak, oczywiście, jest to uleczalne. Elektrowstrząsy, egzorcyzmy, młodzież wszechpolsza oraz Krystyna Pawłowicz. Czasami wystarczy potrzeć cebulą.


Dobra odpowiedź;-) he he

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 paź 2017 - 13:58:24

Cytat
Bianka_1202
A mi to nie przeszkadza , każdy ma swoje upodobania i nikogo nie nalezy krytykować . Już wielką rzeczą jest to , że taki fetyszysta nie owija w bawełnę nie wymysla historyjek , tylko pisze konkretnie że jest fetyszysta i potrzeuje to i to .......Przeciez taki człowiek nikomu tu nie robi krzywdy , a taki któremu naprawdę zalezy żeby od nas kobiet coś kupić to prosi o zdjęcia ale od razu pisze że za nie zapłaci . I tak można nawiązać fajne naprwdę znajomości , ci faceci nie są wcale jakimś zagrożeniem , wprost przeciwnie z własnego doświadczenia moge powiedzieć , że są bardzo kulturalni .A tak na marginesie zapraszam do siebie panów fetyszystów polecam buciki , rajstopy , pończoszki , bieliznę i zapewniam że wszystko jest moje

i tu się zgadzam z wypowiedzią ,polecam zakupy w tym miejscu :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

06 paź 2017 - 22:31:36

za Krystyną Pawłowicz nie przepadam ale czerep czosnkiem możesz natrzeć. Czosnek naturalny antybiotyk.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

08 paź 2017 - 18:12:23

Witam wszystkie Panie,
Chętnie kupię wszelkie znoszone buty, również skarpetki, rajstopy itp.
Info na PW.
Zapraszam i pozdrawiam.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

08 paź 2017 - 20:44:37

Jest już wątek w którym znajdziesz dziewczyny które z chęcią coś ci sprzedadzą. https://forum.szafa.pl/36/8011088/fetysz-buty-skarpetki-rajstopy,1.html

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 paź 2017 - 10:31:19

Cytat
Wampyr
Jest już wątek w którym znajdziesz dziewczyny które z chęcią coś ci sprzedadzą. https://forum.szafa.pl/36/8011088/fetysz-buty-skarpetki-rajstopy,1.html

Bardzo śmieszne ściana Wszyscy wiemy, że to jest właśnie TEN wątek

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 paź 2017 - 10:34:41

Cytat
Wampyr
Jest już wątek w którym znajdziesz dziewczyny które z chęcią coś ci sprzedadzą. https://forum.szafa.pl/36/8011088/fetysz-buty-skarpetki-rajstopy,1.html

Ktoś zrobił osobny wątek, a Wampyr przekierował go na nasze forum "fetków"

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 paź 2017 - 11:12:11

Ciekawe co tu jest śmiesznego w tym że dziewczyny pokierowały zainteresowaną osobę na właściwy wątek .

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

09 paź 2017 - 12:48:25

Cytat
orange201
[...]
Bardzo śmieszne ściana Wszyscy wiemy, że to jest właśnie TEN wątek
Problem polega na tym, że jak pisałem odpowiedź to to był osobny wątek. Moderator połączył oba wątki nie kasując mojej odpowiedzi, ani nie robiąc odpowiedniej adnotacji. ściana

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

PILNIE POSZUKUJĘ !