Obecnie rozmawiamy o:

Drukarnia

gorący temat

wybór przedszkola

58 minut temu

najtańsza apteka

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 wrz 2017 - 14:53:07

Chętnie sprzedam pilnie rzeczy ;)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 wrz 2017 - 16:33:05

Hej. Musisz ewidentnie obniżyć cenę, kazdy Ci to radzi. Chyba, że to taki chwyt marketingowy to rozumiem;-)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

15 wrz 2017 - 16:50:50

Poszukuję rajstop 40den mocno polyskujacych, przeswitujacych. Oraz rajstop 8den również polyskujace. Jesli któraś z Pan takie ma to proszę o PW.
Za mna wiele transakcji wiec bajkopisarzem nie jsstem. Oczekuję tego by rajatopy byly uzytkowane a nie wyjete z opakowania i założone tylko do zdjęć.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 wrz 2017 - 12:04:29

Buty damskie, po sezonie letnim, chętnie odkupię. Szczegóły priv

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 wrz 2017 - 14:36:26

Jaja jak berety. Bazarek dla fetyszystów na szafie. Kiedyś tutaj żadna nie chciała sprzedać starych gaci czy butów, oferty kupna spotykały się z wielką burzą na forum...a teraz proszę bardzo. Jest popyt i jest podaż. Róbcie co chcecie, nie chce nikogo oceniać, ale poniektóre posty dziewczyn, że robią to ze względu "na ciężką sytuacje finansową" przyprawiają mnie o gromki śmiech. Nie wiem kogo wy chcecie oszukać, chyba już tylko siebie. Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-17 14:36 przez helyanwe.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 wrz 2017 - 19:08:37

...a do pracy chodzisz i dostajesz kilka razy mniej niż odpowiednik np. w Szwajcarii, pomimo iż i Ty i Twoj odpowiednik ze Szwajcarii oboje mieszkanie w cywilizowanej Europie. Myslisz, ze jestes uczciwa wobec siebie i nie oszukujesz sie?

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 wrz 2017 - 21:25:03

Witam ,a ja jestem fetyszystą i lubię uszkodzone obuwie damskie,kapcie,kozaki taki mam fetysz ;) jak by któraś z pani posiadała...dać znać na priv



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-22 18:31 przez foxi74.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 wrz 2017 - 00:15:10

Hej,
Kupię buty szpilki, sandałki, koturny, klapki itp. :)
Interesują mnie najbardziej rozmiary 40-42 inne jeśli będą ciekawe to również :)
Pokażcie co macie w komentarzach lub na priv



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-17 00:29 przez heelslover.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

17 wrz 2017 - 15:11:12

zapraszam do mnie

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

18 wrz 2017 - 15:30:47

Chętnie odkupię używane rajstopki i pończoszki . Tylko poważne oferty.
Pisać priv.
Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

19 wrz 2017 - 15:54:16

Do wstawajrano
Hej.
Piszesz, że nie lubisz bajkopisarek, a Wy, fetyszyści, nie jesteście lepsi. Wy to dopiero bajki piszecie i macie mega wymagania.
Mam doczynienia z kilkoma fetyszystami i są bardzo spoko, ale większość, która pisze chce tylko wyciągnąć zdjęcia.
Niektórzy piszą, że my oszukujemy. Może i znajduja się tutaj dziewczyny robiące sobie bekę, ale są też poważne kobiety znające Wasze potrzeby i mające to co chcecie.
Bajkopisarstwo idzie w obydwie strony. Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-19 15:55 przez anian333.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 wrz 2017 - 10:19:13

Cytat
anian333
Do wstawajrano
Hej.
Piszesz, że nie lubisz bajkopisarek, a Wy, fetyszyści, nie jesteście lepsi. Wy to dopiero bajki piszecie i macie mega wymagania.
Mam doczynienia z kilkoma fetyszystami i są bardzo spoko, ale większość, która pisze chce tylko wyciągnąć zdjęcia.
Niektórzy piszą, że my oszukujemy. Może i znajduja się tutaj dziewczyny robiące sobie bekę, ale są też poważne kobiety znające Wasze potrzeby i mające to co chcecie.
Bajkopisarstwo idzie w obydwie strony. Pozdrawiam

Bardzo mądrze napisane :) cała prawda w tym temacie

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 wrz 2017 - 11:06:53

Cytat
foxi74
Cytat
anian333
Do wstawajrano
Hej.
Piszesz, że nie lubisz bajkopisarek, a Wy, fetyszyści, nie jesteście lepsi. Wy to dopiero bajki piszecie i macie mega wymagania.
Mam doczynienia z kilkoma fetyszystami i są bardzo spoko, ale większość, która pisze chce tylko wyciągnąć zdjęcia.
Niektórzy piszą, że my oszukujemy. Może i znajduja się tutaj dziewczyny robiące sobie bekę, ale są też poważne kobiety znające Wasze potrzeby i mające to co chcecie.
Bajkopisarstwo idzie w obydwie strony. Pozdrawiam

Bardzo mądrze napisane :) cała prawda w tym temacie
No i ja sie podpisuje pod ta wypowiedzią . Od dwóch tygodni kazdy kto nawiazał kontakt pragnie tylko zdjęc , nie da sie przeprowadzac z takimi osobami transakcji bo chyba sami nie wiedzą czego chcą . Fizycznie miec te rzeczy o które pisza czy tylko wydostac zdjęcia . Żal was Fetysze .

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 wrz 2017 - 11:20:20

Radze nauczyc sie czytac. Ja napisalem o sobie ze nie jestem bajkopisarzem.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 wrz 2017 - 13:33:54

Rozumiem, Pan bajkopisarzem nie jest. Może to źle zrozumiałam, i my i Wy macie swoje wady. Niektóre z nas oszukują, a Wy oczekujecie od nas tego czego nie możemy Wam dać. Jesteśmy w posiadaniu pewnych interesujących Was rzeczy i Wam je dajemy. Tylko nie wymagajcie od nas więcej niż potrzeba (no chyba że kulturalnie zapytacie i wspólnie ustalimy co z tym zrobić;-) i nie chodzi tutaj wcale o spotkanie!
Pozdrawiam

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Pomożesz? Proszę :)