Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 wrz 2017 - 22:37:54

Zapraszam do siebie

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

11 wrz 2017 - 23:10:30

Źle nas oceniasz. To jest jak z narkotykami: jakby nie było chętnych to i nie byłoby dilerów. W tym przypadku też tak jest: komuś potrzebny jest określony towar w określonym stanie, my go mamy, sprzedajemy i każdy jest zadowolony.
Ale to nie jest, że towar idealny i ktoś się będzie czepiał, że tu plamka, tu niedoprane, wręcz przeciwnie, ma być inaczej.
Każdy lubi co innego, oni też, a my lubimy jak oni są zadowoleni z nas a my z nich i to na odległość.
Pozdrawiam Cię ale zdaje mi się, że skończyłaś resocjalizację;-)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 00:06:48

Nie oceniam,wyrażam tylko swoje zdanie na ten temat.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 09:03:48

Zapraszam, wysyłka paczkomatem ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 16:49:47

Cytat
kukingaku
Możecie mnie zjeść ale jak dla mnie to jest prostytucja tylko w innym wydaniu.

Nie zgodzę się z tobą. O prostytucji możemy mówić gdy oddaje się swoje ciało w celu uzyskania korzyści majątkowych. Prostytucją w innym wydaniu jest np. sponsoring a nie zwykła sprzedaż butów.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 16:52:54

Cytat
orange201
Cytat
kukingaku
Możecie mnie zjeść ale jak dla mnie to jest prostytucja tylko w innym wydaniu.

Nie zgodzę się z tobą. O prostytucji możemy mówić gdy oddaje się swoje ciało w celu uzyskania korzyści majątkowych. Prostytucją w innym wydaniu jest np. sponsoring a nie zwykła sprzedaż butów.
no ,,,, co ma jedno do drugiego??

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 16:56:11

Buty a noszona bielizna to duża różnica.
Ale tak jak wcześniej pisałam ja tylko wyraziłam swój punkt widzenia. Każdy ma prawo wyrazić co o tym myśli.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 20:31:39

Witam, trafiłem tutaj zupełnie przypadkiem i.. Podziwiam Was bo wstawiacie piękne zdjęcia, często wyglądać jak modelki, lubię naturę i chętnie też bym coś kupił, może jest jakaś zainteresowana Pani? Chętnie coś kupię ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 21:26:38

jestem chetna cos odsprzedac ;P wiec zapraszam do mnie ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

12 wrz 2017 - 23:52:39

Wracając do problemu z paczkomatami, okazuje się, że istnieje inna opcja ukrycia przesyłki przed żoną / partnerką / rodzicami / współlokatorami / kimkolwiek.
Po moim ostatnim poście znalazł się kupujuący, który zamiast paczkomatu zdecydował się na wysyłkę poste restante (czyli wysyłkę pocztą, na jego nazwisko, ale na adres jego placówki pocztowej, nie na domowy).
No i widzicie, Panowie - da się bez paczkomatu? Da się, tylko wystarczy chcieć ;)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 wrz 2017 - 00:26:56

Zgadza się, jest taka możliwość.
Co więcej koszty takiej paczki są tańsze.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 wrz 2017 - 07:14:34

A jak ktoś ma znajomego na poczcie? Boi się, że niechcący presyłlka zostanie uszkodzona i zawartość wypadnie? Każdy ma swoją wymówkę...
Ja lubię takich którzy bez pytań dają nazwisko i adres - to jest biznes między nami i każda ze stron powinna liczyć na dyskrecje. W sumie nie każdy wstydzi się tego co robi.
Podsyłam link, że fetyszyzm to nie choroba:
https://www.o2.pl/hot/a-jednak-psychiatrzy-orzekli-ze-taki-seks-to-dewiacja-6158019612096641a

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 wrz 2017 - 15:28:41

Ja ostatnio kupowałem coś w pewnym sklepie internetowym i była tam opcja dostawy do stacji Orlenu. Na stacji pani tylko poprosiła o nazwisko na przesyłce i to wszystko. Tak więc może to być swego rodzaju zamiennik paczkomatów tam gdzie ich nie ma.

http://stacjazpaczka.pl/

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

13 wrz 2017 - 22:06:20

witam,
szukam szpilek, sandałków, klapek i koturn,
ogólnie butów letnich
najlepiej rozmiary 40-42 :)
pokażcie co macie pod postem albo na priv:)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

14 wrz 2017 - 18:02:27

Mam pytanie: ile zdjęć robicie do sesji naszym kochanym Fetyszystom? jakie mają wymagania?
Proszę o odpowiedź tutaj albo na priv.
Z góry dziękuję za wypowiedzi dziewczyn, bardzo mi pomożecie.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Perfumy Avon city rush kto ma ;) ?!