Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 wrz 2017 - 19:15:52

Ja dlatego zawsze prosze o 1 zdjęcie jak dane rajstopy wyglądaja na nodze a panie od których kupuję nawet już robią mi to zdjęcie na zapas jak użytkują rajstopy na codzien. A jeśli zdecyduję sie na jakieś już konkretne to wtedy wpłacam pieniążki i dostaje kilka zdjęć dodatkowych. I obie strony są zadowolone, ja wiem że dostaję coś co jest faktycznie noszone a Panie mają pewniaka że kupuję rzecz bo mają już zapłacone za to. Ale jak niektórym z Was ciężko jest zroić nawet 1 zdjęcie podglądowe to niestety Nas to odrzuca.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

20 wrz 2017 - 19:48:50

Ja miałam takiego zabawnego Pana, któremu robiłam zdjęcia jak gotuję obiad, jadę samochodem, jestem na łonie natury, chodzę po trawie i po asfalcie. Przeuroczy Pan, który sam proponował sesje dodatkowo płatne.
A na szafie są Panowie, który chcą 10 zdjeć w rajstopach, majtkach z przodu z tyłu z nogą do góry, na bok. Albo mnie interesują zdjęcia albo towar. A jak się im każe dosłać parę złotych za 10 zdjeć to są oburzeni.
Są fetyszyści i "fetyszyści"

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 16:53:41

To ja się chętnie wymienię. Oddam ci moje znoszone buty i skarpetki w zamian za nowe brawo

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 16:57:36

ha ha ha ,,,
mamy demokracje mamy wolny rynek mamy wolny wybór .No aż mnie to zdziwiło Panowie wciąż nie wychodzą z tej szafy .
Zastanawia mnie jedno skąd oni wogóle wiedz o istnieniu szafy .
Halo,,,,,,,,
skąd wiecie o naszej małej plotkarskiej i niezawodnej literaturce jaką tutaj prowadzimy.hmm

Cytat
Sabinka2
To ja się chętnie wymienię. Oddam ci moje znoszone buty i skarpetki w zamian za nowe brawo
no ale on będzie miał problem,,,
musi kupić nowe :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-21 16:58 przez banach.

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 17:20:48

Wymiana??? O! Nowy pomysł. Ja jednak preferuję sprzedaż. Sama wolę kupić nowe, facet może w moje gusta nie trafić.
Waśnie mam taki prezent na Dzień Chłopaka dla prawdziwego Fetyszysty;-)
Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 18:27:36

Cytat
banach
ha ha ha ,,,
mamy demokracje mamy wolny rynek mamy wolny wybór .No aż mnie to zdziwiło Panowie wciąż nie wychodzą z tej szafy .
Zastanawia mnie jedno skąd oni wogóle wiedz o istnieniu szafy .
Halo,,,,,,,,
skąd wiecie o naszej małej plotkarskiej i niezawodnej literaturce jaką tutaj prowadzimy.hmm

w dobie internetu nie trudno wyszukać portale zajmujące się sprzedawaniem ciuchów (w tym butów, skarpetek, rajstop itd.)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 18:31:12

A my tutaj na szafie jesteśmy wyjątkowo obeznane i dobrze zaopatrzone w to czego fetyszyści najbardziej potrzebują to i ten portal wybierają;-)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 19:03:25

A ja kierowałem się czymś innym.
Poprostu nie bawiły mnie nigdy oferty z wpychaniem na siłę rajstop nam fetyszystom, zawsze chciałem kupić rajstopy od kogoś kto nie ma o tym pojecia, kto nie spzredaje tego w celach zarobkowych. Poprostu od zwyczajnej dziewczyny która nosi rajstopy jako nie coś dedykowane dla fetyszystów. Dlatego tu trafiłem i udało mi się kupić kilka takich par rajstop wlasnie od takich dziewczyn :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 19:08:43

Tylko czy ktoś sprzedaje używane rajstopy albo bieliznę - niewyprane? I tak Pan musiał w którymś momencie powiedzieć, żeby użytkowniczka w nich pochodziła.

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 19:11:10

Od razu napisałem że taki mam fetysz i już. Wiele dziewczyn się dziwiło ale o dziwo były bardzo miłe i chętne do współpracy a nawet jak nie sprzedały nic to wypytały co i jak o co chodzi itp :)

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

21 wrz 2017 - 19:28:38

Jak ktoś ładnie poprosi kogoś nieświadomego to może coś z tego wyjść. Pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 wrz 2017 - 07:56:21

Cytat
wstawajrano
Od razu napisałem że taki mam fetysz i już. Wiele dziewczyn się dziwiło ale o dziwo były bardzo miłe i chętne do współpracy a nawet jak nie sprzedały nic to wypytały co i jak o co chodzi itp :)
a wiesz mnie zastanawia skąd wiedziałeś że jest taka szafa ??

zweryfikowana
Posty: 137
Ostrzeżenia: 1/5

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 wrz 2017 - 08:56:48

Jak szukał rajstop to mało że w wyszukiwarce wyskakiwały mu firmy to też allegro, olx to i szafa wyskoczyła;-) tak samo jak w moim przypadku;-) pozdrawiam

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 wrz 2017 - 09:27:51

Zapraszam wszystkich zainteresowanych fetyszystów kobiecej bielizny do siebie :)

Fetysz - buty, skarpetki, rajstopy

22 wrz 2017 - 16:51:58

Ja na szafę trafilem jeszcze jak ten portal dopiero raczkowal. To jest moje drugie konto a jestem tu praktycznie od poczatku istnienia szafy. Ale jak trafilem to niestety nie pamiętam.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Pomożesz? Proszę :)