Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Etiaxil opinie

21.07 o 15:16

Aktywne użytkowniczki

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:10:37

Witam Was dziewczyny otóż mam mały problem i bardzo potrzebuję Waszej pomocy.
W sobotę zostałam zaproszona na urodziny jako osoba towarzysząca z przyjacielem będzie to typowa domówka i moja prośba do Was.Nie mam za grosz pojęcia co założyć na taką imprezę,nie chcę też wypaść jak filip z konopii w sukience jak na wesele.Dziewczyny otóż chcę tam iść i proszę Was ubierzcie mnie na tą imprezę.Wklejajcie ciuszki i dodatki a ja natychmiast jeśli będą w moim typie je zakupię.Liczę na Waszą pomoc:) Dodam dla ułatwienia mam 37 lat,173 cm wzrostu rozmiar 36/38 włosy wiśnia,oczy niebieskie i niestety cycki małe:)

Dziękuje z góry za pomoc:)
Proszę Was o pomoc ja sama nie mam pojęcia w co się ubrać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-23 22:15 przez Chanelka1975.

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:14:39

Hej :) U mnie znajdziesz takie sukienki,może któraś Ci padnie w oko,cena do negocjacji :)




Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:15:08

może jeansy plus biała koszula mgiełaka? jakaś kopretówka i złota bizuteria. Albo spodnie jeans plus biała bluzka i np. czerwona marynarka;)
Myślę, że sukienki to troszkę przesada jak na domowkę do znajomych...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-23 22:15 przez truskawka_ang.

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:17:09

Cytat
truskawka_ang
może jeansy plus biała koszula mgiełaka? jakaś kopretówka i złota bizuteria. Albo spodnie jeans plus biała bluzka i np. czerwona marynarka;)
Myślę, że sukienki to troszkę przesada jak na domowkę do znajomych...
no właśnie też tak uważam będzie to typowa domówka dodam że nikogo tam nie znam prócz mojego przyjaciela:)

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:19:47

Cytat
truskawka_ang
może jeansy plus biała koszula mgiełaka? jakaś kopretówka i złota bizuteria. Albo spodnie jeans plus biała bluzka i np. czerwona marynarka;)
Myślę, że sukienki to troszkę przesada jak na domowkę do znajomych...

A mi się wydaje,że na urodziny,to jednak nie wypada iść w dżinsach,wiadomo,że autorka nie w sukience jak na wesele,ale w takiej normalnej,lekko eleganckiej-czemu nie ;) Ja właśnie tak poszłabym.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:20:06

Jeansy+koszula, do tego dobierz jakieś fajne dodatki i będzie ładnie :) Strojne sukienki odpadają :)

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:20:54

Wszystko zależy, jaki masz styl, co lubisz ... :)
Ja ubrałabym jeansy,szpilki, marynarkę i jakiś top + fajną biżuterię



Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:22:57

Cytat
_FashionGirl_
Wszystko zależy, jaki masz styl, co lubisz ... :)
Ja ubrałabym jeansy,szpilki, marynarkę i jakiś top + fajną biżuterię
Kochana no właśnie o czymś takim myślałam ale niby dlaczego nie wypada iść w dżinsach:)
Cytat
kaaaami
Jeansy+koszula, do tego dobierz jakieś fajne dodatki i będzie ładnie :) Strojne sukienki odpadają :)
Z tą biżuterią to będzie mały problem kompletnie nie znam się na modzie co do czego i z czym:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-23 22:24 przez Chanelka1975.

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:27:33

Ok,taki zestaw,jak _FashionGirl_ zaproponowała jest ok,bo jest elegancki,ale mimo wszystko,nie poszłabym w takich spodniach,jak ma Sablewska na zdjęciach,tylko klasycznych rurkach.Bo i tak twierdzę,że urodziny,to nie jest zwykła domówka,gdzie można się ubrać w zwykłe dżinsy i koszulę.
A może zapytaj partnera,jak masz się ubrać?Czy elegancko,w sukienkę,czy zwyczajnie,on zna tych ludzi,wie,jakie mają zwyczaje ;)

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:30:14

Cytat
olaaloolaalo
Ok,taki zestaw,jak _FashionGirl_ zaproponowała jest ok,bo jest elegancki,ale mimo wszystko,nie poszłabym w takich spodniach,jak ma Sablewska na zdjęciach,tylko klasycznych rurkach.Bo i tak twierdzę,że urodziny,to nie jest zwykła domówka,gdzie można się ubrać w zwykłe dżinsy i koszulę.
A może zapytaj partnera,jak masz się ubrać?Czy elegancko,w sukienkę,czy zwyczajnie,on zna tych ludzi,wie,jakie mają zwyczaje ;)
Pytałam w co sie ubrać to jak typowy facet a ja wiem ubierz majtki i też będzie ładnie na co ja jemu że ja bez majtek chodzę:) Z facetem to mozna pogadać o meczu:)

Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:31:55

Cytat
kaaaami
Jeansy+koszula, do tego dobierz jakieś fajne dodatki i będzie ładnie :) Strojne sukienki odpadają :)
Z tą biżuterią to będzie mały problem kompletnie nie znam się na modzie co do czego i z czym:)[/quote]

Jeżeli chodzi o biżuterię, to postawiłabym jedynie na fajny naszyjnik, który dostaniesz w każdej sieciówce lub na All... - doda stylizacji szyku i elegancji :) Do tego klasyczny biały top, klasyczne jeansy/rurki, szpilki + marynarka i będziesz świetnie wyglądała.

Poniżej przykładowe naszyjniki, znalezione na szybko :)


Ubierzcie mnie !!!!

23 lut 2014 - 22:33:34

Cytat
_FashionGirl_
Cytat
kaaaami
Jeansy+koszula, do tego dobierz jakieś fajne dodatki i będzie ładnie :) Strojne sukienki odpadają :)
Z tą biżuterią to będzie mały problem kompletnie nie znam się na modzie co do czego i z czym:)

Jeżeli chodzi o biżuterię, to postawiłabym jedynie na fajny naszyjnik, który dostaniesz w każdej sieciówce lub na All... - doda stylizacji szyku i elegancji :) Do tego klasyczny biały top, klasyczne jeansy/rurki, szpilki + marynarka i będziesz świetnie wyglądała.

Poniżej przykładowe naszyjniki, znalezione na szybko :)
[/quote] Super te naszyjniki poszukam na allegro albo tutaj może coś znajdę:) Dziękuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Botki h&m