Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

poszukuję konsultantki avon!!!!!

27 sty 2012 - 11:56:49

anty konsultantki ;d



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 22:12 przez CrazyinLove.

poszukuję konsultantki avon!!!!!

27 sty 2012 - 14:46:43

Ja nie jestem, ale nie sądzę by ktoś dawał ci upusty, bo po to dziewczyny się za to biorą żeby coś sobie dorobić ... Taka trochę głupia ta prośba

poszukuję konsultantki avon!!!!!

27 sty 2012 - 17:09:50

no wlasnie widać ze nie jestes xd bo <moderacja - kultura wypowiedzi> ,juz znalazlam kilka liderek ktore proponuja mi nawet 40% wiec jak sie na czyms nie znasz to lepiej nie zabieraj glosu i w ogole nie wiem po co tu piszesz ;d szkoda mi takich ludzikow:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 22:31 przez moderator.

poszukuję konsultantki avon!!!!!

28 sty 2012 - 03:51:45

to jak Ci proponuja 40% to co tu robisz? przyszlas obrazac ludzi? troche moze badz milsza, bo zal to tutaj moze byc najwyzej Twojego zachowania.

poszukuję konsultantki avon!!!!!

28 sty 2012 - 18:59:59

Cytat
CrazyinLove
no wlasnie widać ze nie jestes xd <moderacja> ,juz znalazlam kilka liderek ktore proponuja mi nawet 40% wiec jak sie na czyms nie znasz to lepiej nie zabieraj glosu i w ogole nie wiem po co tu piszesz ;d szkoda mi takich ludzikow:)
mi za to szkoda takich ludzi jak ty..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 22:32 przez moderator.

poszukuję konsultantki avon!!!!!

28 sty 2012 - 22:07:20

oj nawzajem,nawzajem:)

Cytat
berciaaa11
to jak Ci proponuja 40% to co tu robisz? przyszlas obrazac ludzi? troche moze badz milsza, bo zal to tutaj moze byc najwyzej Twojego zachowania.
nawepwno nie bede ci sie tlumaczyc co tu robie bo to nie twoja sprawa grzecznie mowiąc jak sobie tego zyczysz:) nie,nie przyszlam tu obrazac ludzi i nie przyszlam tu czytac niektorych opinii ktore piszesz np ty:)zaśmiecasz mi forum po prostu wiec zmien strone bo mnie wcale nie ruszaja tego typu teksty xd pozdrawiam.bez odbioru:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-28 22:14 przez CrazyinLove.

poszukuję konsultantki avon!!!!!

28 sty 2012 - 22:49:43

haha Twoje "forum" to chyba tylko te Twoje denne wypowiedzi ;]

poszukuję konsultantki avon!!!!!

29 sty 2012 - 10:20:57

Cytat
berciaaa11
haha Twoje "forum" to chyba tylko te Twoje denne wypowiedzi ;]
haha no i twoje xd

poszukuję konsultantki avon!!!!!

29 sty 2012 - 11:55:56

Cytat
CrazyinLove
oj nawzajem,nawzajem:)
Cytat
berciaaa11
to jak Ci proponuja 40% to co tu robisz? przyszlas obrazac ludzi? troche moze badz milsza, bo zal to tutaj moze byc najwyzej Twojego zachowania.
nawepwno nie bede ci sie tlumaczyc co tu robie bo to nie twoja sprawa grzecznie mowiąc jak sobie tego zyczysz:) nie,nie przyszlam tu obrazac ludzi i nie przyszlam tu czytac niektorych opinii ktore piszesz np ty:)zaśmiecasz mi forum po prostu wiec zmien strone bo mnie wcale nie ruszaja tego typu teksty xd pozdrawiam.bez odbioru:)
Sama sobie przeczysz.. nie obrazasz ludzi ? A twoje poprzednie wypowiedzi mówią coś innego.. troche mniej jadu

I według mnie berciaaa11 ma racje, zwracając Ci uwagę

poszukuję konsultantki avon!!!!!

29 sty 2012 - 12:11:38

Cytat
doomcia432
Cytat
CrazyinLove
oj nawzajem,nawzajem:)
Cytat
berciaaa11
to jak Ci proponuja 40% to co tu robisz? przyszlas obrazac ludzi? troche moze badz milsza, bo zal to tutaj moze byc najwyzej Twojego zachowania.
nawepwno nie bede ci sie tlumaczyc co tu robie bo to nie twoja sprawa grzecznie mowiąc jak sobie tego zyczysz:) nie,nie przyszlam tu obrazac ludzi i nie przyszlam tu czytac niektorych opinii ktore piszesz np ty:)zaśmiecasz mi forum po prostu wiec zmien strone bo mnie wcale nie ruszaja tego typu teksty xd pozdrawiam.bez odbioru:)
Sama sobie przeczysz.. nie obrazasz ludzi ? A twoje poprzednie wypowiedzi mówią coś innego.. troche mniej jadu

I według mnie berciaaa11 ma racje, zwracając Ci uwagę

takie rozpieszczone dzieci nie wiedza co to kultura - nawet nie chce wiedziec jak ona moze sie zachowywac miedzy ludzmi :) szkoda sobie zawracac glowy domcia ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurtka dla faceta pomocy