Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam czy poszukuje pani jeszcze slubna suknie??

Ja mam białą suknię do sprzedania.

ja mam do sprzedania , ale nie z tych okolic , jednak jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać na priv , bo mam do zaoferowania kilka sukien ( nie swoich) :)

Mam do sprzedania śliczną suknię ślubną w stylu EMPIRE tzw. Greczynkę, Rzymiankę szytą na miarę.Rozmiar 41-42 na wzrost: 162cm + 4 cm obcas (można jeszcze wydłużyć ją o 4 cm bo była skracana, porostu odpruć to co było podniesione go góry).Obwód biustu 83 cm , nad biustem 89 cm, miseczka B.
Sukienka pasuje do każdego rodzaju sylwetki. Wygodna i praktyczna. Wykonana z muślinu, lekkiego i zwiewnego materiału. W suknie szyta jest już halka. Suknia jest bardzo prosta do przerobienia, każda krawcowa spokojnie sobie z tym poradzi.Ramiączko można bardzo łatwo odpruć. Suknia była używana 2 razy, w dniu ślubu i na plener. Suknia ma malutkie plamki(smużki) u dołu , prawie nie widoczne. Możliwość umówienia na przymiarkę.
Gratis dorzucę welon. Dałam za suknię 1900 zł., a chcę tylko 1000 zł. Możliwość negocjacji ceny!! Zdjęcia na maila
Kontakt
Aneta
609333209

ZAPRASZAM DO KOMISU I WYPOŻYCZALNI SUKIEN ŚLUBNYCH W POZNANIU, UL. ŻUPAŃSKIEGO 7 (GÓRNA WILDA)
www.alexandria-firma.pl


Mam sukienkę ecru Lisa Ferrera.
Jak coś priv, jednak nie jestem z poznania.

Witam, jeśli jest jeszcze pani zainteresowana to mam do zaoferowania suknię z Poznania. Przesyłam link do mojej aukcji allegro http://allegro.pl/cudowna-suknia-slubna-princessa-model-agnes-10222-i1864971232.html . zapraszam :)

Witam
Czy nadal poszukujesz sukni ślubnej?
Przesylam link
http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5839797_suknia_jak_z_bajki.html
Proponuje obejrzec suknie na żywo. Oczywiście Poznan:)

Pozdrawiam



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-19 10:33 przez MamaKini.

Delikatna i elegancka princesska
Polecam!



Witam. Mam na sprzedaż suknie ślubna firmy Aleksandra. Cena salonowa sukni-2600zł
Kolor- biała
W skład zestawu wchodzi: suknia, koło do sukni, rękawiczki oraz torebka.
Rozmiar: 36 z możliwością przerobienia na 38(z boku zrobione są zakładki)
Suknia na osobę o wzroście ok. 160cm z możliwością przedłużenia na wyższą osobę. Cena jaką za nią chce to 500zł. możliwość dokupienia butów 36 za 50zł mój nr kontaktowy 663686710



hej.proszę o wiecej zdjęc. ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) i jaka cena rozmiar itd :) pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kupię do chrztu....