Obecnie rozmawiamy o:

srebrna biżuteria

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny wiecie może gdzie kupic- w rozsądnej cenie ;)- biustonosz do sukienki bez pleców?? Tylko nie chce z sylikonowym zapięciem ani samych miseczek, chce taki zapinany na brzuchu itp usztywniany ładnie modelujący biust...
Pomożecie??

Kup po prostu obniżacz zapięcia, który doczepiasz do obwodu dowolnego stanika :)

Koleżanka wyżej ma rację taki pas obniżający zapięcie się sprawdza :) wiem bo sama mam taki



zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

a gdzie go mogę kupić?

W sklepie z bielizną :)

zweryfikowana
Posty: 573
Ostrzeżenia: 5/5

Dziewczyny mierzyłam dzisiaj jeden z takich biustonoszy z obnizonym zapięciem i tragedia po prostu;/;/ biust nie jest utrzymywany, normalnie lata przy każdym ruchu, dodatkowo te miski były źle wyprofilowane i spłaszczały biust ;/;/ juz naprawdę nie wiem co robić;/

wiecie może czy te silikonowe też się dobrze trzymają i czy podkreslają ładnie biust??

Cytat
justaana
Dziewczyny mierzyłam dzisiaj jeden z takich biustonoszy z obnizonym zapięciem i tragedia po prostu;/;/ biust nie jest utrzymywany, normalnie lata przy każdym ruchu, dodatkowo te miski były źle wyprofilowane i spłaszczały biust ;/;/ juz naprawdę nie wiem co robić;/

wiecie może czy te silikonowe też się dobrze trzymają i czy podkreslają ładnie biust??

Bo pewnie mierzyłaś kompletnie źle dobrany rozmiar (czy ogólnie aby na pewno nosisz właściwe? sprawdź: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html ) albo/i schrzanioną konstrukcję ;)

Ja nosiłam taki "obniżacz" ( http://www.dopasowana.pl/product-pol-704-Obnizacz-zapiecia-firmy-Soyelle-BT115-.html ) do kilku różnych staników i nie miałam problemów (oczywiście podtrzymanie nie jest takie idealne jak przy obwodzie zapiętym normalnie, ale też nic nie lata, nie przesuwa się ani nic z tych rzeczy, jest wygodnie i biust wygląda jak trzeba).

A te naklejki sobie daruj, tylko sobie skórę tym porozciągasz na piersiach.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-29 15:46 przez takaona.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 4/5

Ja mam super z motylkiem koronkowym na plecach, ale nie oddam;p

Ja kiedyś kupiłam sobie stanik w tym stylu http://nipplex.pl/s_lena022.php i całkiem dobrze się sprawdził na weselu, gdzie miałam sukienkę z odkrytymi plecami. Przynajmniej ma się pewności że "wszystko" nawet podczas tańczenia jest na swoim miejscu :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Ja do mojej sukni ślubnej bez pleców kupiłam te body: <moderacja>

Nie dość że całkowicie wycięte plecy, to jeszcze głęboki dekolt z przodu i usztywniane miseczki. Body zakońxzone stringami z zapięciem troszke powyżej kroku żeby nas nic nie uwierało. Są dostępne w trzech kolorach: Biały / Czarny / Beżowy

Dla mnie są idealne, przetańczyłam całą noc i czułam się rewelacyjnie :D





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-23 19:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

No właśnie te silikonowe naklejki nic nie dają... zależy jeszcze, jaki masz biust, rozumiem że mojego dużego nie utrzyma, ale koleżanka z małym też narzekała. Body super, tylko chyba trochę drogie? Zmartwiłaś mnie że ten pas jest słaby, też chciałam go kupić :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POSZUKIWANA!!!