Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oldschoolowe rajstopy

08 lis 2010 - 20:58:20

Witam wszystkich, tak jak w temacie poszukuję oldschool-owych rajstop, czyli grubych zimowych rajtuz, takich jak się nosiło w dzieciństwie. Może ktoś posiada takie na dnie szafy? Mogą być trochę znoszone i zakurzone. Chodzi i o takie grube wełniste rajtuzy takie jak na zdjęciu (przepraszam ale lepszego nie znalazłam). Jeśli ktoś takie znajdzie chętnie kupię w rozsądnej cenie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.



Oldschoolowe rajstopy

09 lis 2010 - 03:34:37

idź do tesco - są takie za 16 zł:) tzn takie mega grube, wełniane. widziałam czarne i czarne w małe różyczki.

a w zeszłym roku kupowałam takie o grubych splotach w małym sklepiku w rajtkami za ok 15-20 zł, więc w takich sklepikach polecam szukać:)

Oldschoolowe rajstopy

11 lis 2010 - 13:13:36

Widziałam te rajstopy, tak jak kilka innych ale zawsze spotykałam je w kolorze czarny, beż ewentualnie biały a pamiętam że wcześniej robiono je w wielu kolorach. Więc jeśli ktoś znalazł by takie to niech da znać, proszę. Mogą być nawet do odnowienia, zacerowania. Pamiętam że były robione w żywych kolorach, zielone, niebieskie ciemno czerwone czy nawet żółte. Jeśli ktoś znajdzie proszę o kontakt, gdyż od dawna szukam ale znaleźć nie mogę. Nie muszą być koniecznie z wełny, robione je też z takiego grubego syntetyku ale nazwy nie pamiętam. Bardzo proszę gdyż zależy mi. Dołączam zdjęcia które udało mi się znaleźć z jakichś starych niemieckich katalogów, może ktoś sobie przypomni że ma takie na dnie szafy albo leżą gdzieś na strychu, bardzo proszę. Dziękuję i pozdrawiam.



Oldschoolowe rajstopy

12 cze 2011 - 12:07:15

Bardzo fajne i ładne





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-19 17:26 przez mpawlow46.

Oldschoolowe rajstopy

11 lip 2013 - 08:30:16

Mam pełno takich rajstop,jeśli jesteś z okolicy Pruszcza Gdańskiego to zapraszam.

Oldschoolowe rajstopy

01 lut 2014 - 14:32:15

Wystaw na allegro będzie łatwiej zobaczyć i kupić.

Oldschoolowe rajstopy

31 sie 2022 - 03:39:13

Cytat
lmc0pl
Witam wszystkich, tak jak w temacie poszukuję oldschool-owych rajstop, czyli grubych zimowych rajtuz, takich jak się nosiło w dzieciństwie. Może ktoś posiada takie na dnie szafy? Mogą być trochę znoszone i zakurzone. Chodzi i o takie grube wełniste rajtuzy takie jak na zdjęciu (przepraszam ale lepszego nie znalazłam). Jeśli ktoś takie znajdzie chętnie kupię w rozsądnej cenie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Mam takie rajstopy do sprzedania z okresu PRL

Oldschoolowe rajstopy

27 wrz 2022 - 08:48:02

Świetne rajstopy - idealne na jesień i zimę!


_______________________________
https://www.bonitas.com.pl/rusztowania-producent/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poszukuję falbaniastej jeansowej kiecki z hm'a