Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapraszamy osoby, które samodzielnie tworzą biżuterię, torebki, ubrania, zabawki, jakiekolwiek inne akcesoria i chciałyby wystawić na sprzedaż swoje rzeczy na artystycznym kiermaszu hand made podczas eventu wymiany ciuchów - Wielkiego Szafari 24 października 2009 w Por Fiesta Club w Krakowie:
http://www.porfiestaclub.pl/

Za wystawienie się na kiermaszu nie pobieramy żadnych opłat ani prowizji, ale oczekujemy przekazania czegoś z oferty osoby wystawiającej się jako nagrody w loterii wizytówkowej w trakcie imprezy. Oczywiście przy wreczaniu nagrody podamy nazwisko twórcy, adres strony internetowej itp. Można przynieść swoje ulotki, wizytówki, jeśli ktoś chce i posiada takowe.

Przysyłając swoje zgłoszenie prosimy o podanie danych kontaktowych (w szczególności telefon i mail), krótkiej informacji o sobie i swojej wytwórczości (co będzie wystawiane na kiermaszu, przykładowe fotografie bądź adres strony www), co będzie przekazywane w ramach nagrody. Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja).

Organizator zastrzega sobie, że nie ponosi odpowiedzialności za dopilnowanie wystawionych produktów ani za prowadzoną przez wystawcę sprzedaż. Obsługę sprzedaży każdy z wystawców powinien prowadzić na własną rękę.

Gorąco zapraszam!Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dress Code w biznesie - Skafander, ul.Miodowa 1, Warszawa. 22 .10.09 godz 19.00