Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Babiląd zaprasza na Babi Targ, rozpoczynający się w październiku kurs kroju i szycia oraz warsztaty stylizacji i wizażu w dniach 26- 27. września w Poznaniu. Szczegóły na www.babilad.pl

O BABIM TARGU:
11. 10. 2009, godz. 12.00- 15.00, Chwaliszewo, Poznań, w ramach KontenerArt

Lubisz oryginalne ciuchy, niepowtarzalną biżuterię, niebanalne dodatki? Przyjdź na kolejną akcję wymiany ciuchów z cyklu Babi Targ.

Jeśli twoja szafa pełna jest ciuchów, w których już nie chodzisz, nie możesz na nie patrzeć albo w które się już nie mieścisz Babiląd organizuje imprezę dla ciebie!

Tylko tu wymienisz swój sweterek na czyjąś cudną sukienkę a bluzeczka od teściowej w jej ulubionym wrzosowym kolorze wreszcie znajdzie odpowiednią dla siebie osobę. A i tobie na pewno wpadnie w oko coś ciekawego. Wymienić możesz ubrania, buty, wszelkie dodatki i gadżety - warunek muszą być czyste i w dobrym stanie.

Wymiana może przebiegać w formie bezgotówkowej, jeśli obie strony transakcji się na to zgodzą. Możesz też wycenić swój ciuch, by móc go później sprzedać.

Uprzejmie prosimy o zabieranie ze sobą swoich wieszaków, stojaków na ubrania lub innych przydatnych sprzetów, na których mozna wyeksponować ubrania. Ilość nosników jest bowiem ograniczona!

O idei wymiany ciuchów i Babim Targu przeczytasz w najnowszych numerach Elle i Poradnika Domowego. Zapraszamy również na babilad.pl do zakładki 'o nas'- w dziale 'media o nas' znajdziesz relacje z imprez!

O KURSIE KROJU I SZYCIA: Interesuję Cię moda? Chciałabyś ubierać się w rzeczy, które sama zaprojektowałaś i uszyłaś?
We własne, oryginalne, stworzone przez Ciebie ubrania? Przygotowałyśmy specjalnie dla Ciebie kurs kroju i szycia, podczas którego zapoznasz się z podstawowymi technikami szycia i dowiesz się, jak wykonywać wykroje. Nauczymy Cię obsługi maszyny i overlocka. Poznasz tajniki krawiectwa i już nigdy nie będziesz miała problemu z uszyciem bluzki, spódnicy czy sukienki.

O WARSZTATACH STYLIZACJI I WIZAŻU: Warsztat przeznaczony jest dla osób pragnących poznać nowe tendencje w modzie i w makijażu, nauczyć się kreować sylwetkę i poznać tajniki dobrego wizerunku. Zajęcia mają pomóc rozwinąć wyobraźnię i zachęcić do realizowania własnych pomysłów w zgodzie z obecnymi trendami.

Zapraszamy!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Planet of Angels @ Arena - Łódź