Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

white sensation

22 wrz 2009 - 15:54:27

a moj chlopak wygral w esce 2 bilety, 250 zł do przodu jeea :D

a tak w ogole to moze chcesz ktoś biały gorset S New Yorker? ;>
w tym roku drugi raz się tam pojawię, wrażenie robi zajebiste, wszędzie biel i pełno efektów specjalnych, mega przezycie ;)
w tym roku drugi raz się tam pojawię, wrażenie robi zajebiste, wszędzie biel i pełno efektów specjalnych, mega przezycie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-22 15:58 przez 123fryteczki.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 16:12:49

Cytat
Jaspis
Też byłam na edycji Garden of Love 2007 oraz The Ocean of White 2008 :) niestety w tym razem tak podbili cenę biletów, że nie wiem czy w tym roku będę bawić się we wrocławskiej Hali Stulecia (Hali Ludowej) na 10'siątej jubileuszowej edycji Wicked Wonderland ...
Szczególnie chciałem posłuchać na żywo Richard'a Durand'a ...







W tym roku zagrają:

- ERICK E
- FEDDE LE GRAND
- SEBASTIAN INGROSSO
- MR WHITE
- RICHARD DURAND
- plus MC GEE!
Cytat
ewelinka_
no ja wlasnie tez ide, jutro chyba kupie bilet hehehehe ciekawe jak bedzie bo bede pierwszy raz na sensation. Moze mi ktos odpowiedziec kto juz byl na pare pytan? jak tam jest z wnoszeniem aparatow? Czy bedzie mozna kupic na imprezie cos do picia? alkohol? czy bedzie szatnia.. i pare innych pytan... jak bede kupowac bilet to sie zapytam, ale nie wiem czy mi cos beda w stanie powiedziec...

Z wniesieniem aparatów cyfrowych nie ma problemu (lustrzanki nie wniesiesz), jeśli chodzi Ci o alkohol są specjalne strefy z browarkiem, szatnia płatna około 3zł, bilet najlepiej zamów na stronie ftb ... W razie innych pytań pisz na priv ;)
ok bede miala jeszvcze pare pytan ;)
a nie orientuje sie ktos czy mozna kupic bilety na dworcu we wroclawiu? ponoc jest tam specjalna kasa..???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-22 16:13 przez ewelinka_.

white sensation

22 wrz 2009 - 16:13:35

Cytat
Jaspis
Cytat
ewelinka_
no ja wlasnie tez ide, jutro chyba kupie bilet hehehehe ciekawe jak bedzie bo bede pierwszy raz na sensation. Moze mi ktos odpowiedziec kto juz byl na pare pytan? jak tam jest z wnoszeniem aparatow? Czy bedzie mozna kupic na imprezie cos do picia? alkohol? czy bedzie szatnia.. i pare innych pytan... jak bede kupowac bilet to sie zapytam, ale nie wiem czy mi cos beda w stanie powiedziec...

Z wniesieniem aparatów cyfrowych nie ma problemu (lustrzanki nie wniesiesz), jeśli chodzi Ci o alkohol są specjalne strefy z browarkiem, szatnia płatna około 3zł, bilet najlepiej zamów na stronie ftb ... W razie innych pytań pisz na priv ;)
Dla uzupełnienia informacji powiem, że za wszystko płaci się żetonami, które kupuje się w ustawionych specjalnie do tego celu kioskach.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 16:24:58

Cytat
Mark
Cytat
Jaspis
Cytat
ewelinka_
no ja wlasnie tez ide, jutro chyba kupie bilet hehehehe ciekawe jak bedzie bo bede pierwszy raz na sensation. Moze mi ktos odpowiedziec kto juz byl na pare pytan? jak tam jest z wnoszeniem aparatow? Czy bedzie mozna kupic na imprezie cos do picia? alkohol? czy bedzie szatnia.. i pare innych pytan... jak bede kupowac bilet to sie zapytam, ale nie wiem czy mi cos beda w stanie powiedziec...

Z wniesieniem aparatów cyfrowych nie ma problemu (lustrzanki nie wniesiesz), jeśli chodzi Ci o alkohol są specjalne strefy z browarkiem, szatnia płatna około 3zł, bilet najlepiej zamów na stronie ftb ... W razie innych pytań pisz na priv ;)
Dla uzupełnienia informacji powiem, że za wszystko płaci się żetonami, które kupuje się w ustawionych specjalnie do tego celu kioskach.
zetonami? a drogie sa tam drinki?

white sensation

22 wrz 2009 - 16:26:54

Kup bilet to ktos pojdzie

white sensation

22 wrz 2009 - 16:29:21

Cytat
ewelinka_
Cytat
Mark
Dla uzupełnienia informacji powiem, że za wszystko płaci się żetonami, które kupuje się w ustawionych specjalnie do tego celu kioskach.
zetonami? a drogie sa tam drinki?
Ja mam w cenie biletu, ale o ile dobrze pamiętam to rok temu były po 3 żetony, czyli 9zł. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 16:29:23

Cytat
moniawp5
Kup bilet to ktos pojdzie
zajebisty pomysl, tylko jest jedne drobne ale SKAD MAM NA TO KASE WZIASC HAHAHAhahah na swoj zbieralam dwa tygodnie, odmowilam sobie zakupow na allegro ehh hehehehe jeszcze mam pare wydatkow na to sensation wiec sponsorem kogos raczej nie zostane ;)
Cytat
Mark
Cytat
ewelinka_
Cytat
Mark
Dla uzupełnienia informacji powiem, że za wszystko płaci się żetonami, które kupuje się w ustawionych specjalnie do tego celu kioskach.
zetonami? a drogie sa tam drinki?
Ja mam w cenie biletu, ale o ile dobrze pamiętam to rok temu były po 3 żetony, czyli 9zł. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.
eeee taniocha, gdzie niegdzie to nawet po 15 biara za wodke z sokiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-22 16:33 przez ewelinka_.

white sensation

22 wrz 2009 - 16:36:16

Cytat
ewelinka_
zetonami? a drogie sa tam drinki?
Cytat
Mark
Ja mam w cenie biletu, ale o ile dobrze pamiętam to rok temu były po 3 żetony, czyli 9zł. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.
eeee taniocha, gdzie niegdzie to nawet po 15 biara za wodke z sokiem
Pewnie, strasznej drożyzny nie ma.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-22 16:38 przez Mark.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 16:38:29

Cytat
Mark
Cytat
ewelinka_
Cytat
Mark
Dla uzupełnienia informacji powiem, że za wszystko płaci się żetonami, które kupuje się w ustawionych specjalnie do tego celu kioskach.
zetonami? a drogie sa tam drinki?
Ja mam w cenie biletu, ale o ile dobrze pamiętam to rok temu były po 3 żetony, czyli 9zł. Jak się mylę niech ktoś mnie poprawi.
eeee taniocha, gdzie niegdzie to nawet po 15 biara za wodke z sokiem[/quote]
Pewnie, strasznej drożyzny nie ma.[/quote]
no to super, wszystko sie swietnie zapowiada :)))) juz nie moge sie doczekac... ale tam pewnie same laski w miniowach a ja w dlugich spodniach ide... no ale zobaczymy, grunt to dobrze sie bawic.. ;)

white sensation

22 wrz 2009 - 16:39:27

Cytat
blue
Cytat
ledesir
Cytat
Truskawa172
Dla mnie zadna rozrywka balowac wśród nacpanych , wpadajacych w jakis dziwny trans zebym sie tam dobrze czula sama musiala bym sie nacpac czego nigdy w zyciu bym nie zrobila !!


nie chodzisz na takie imprezy.
to nie komentuj.

bo gówno wiesz.

nie trzeba chodzic, zeby widziec potem grupy zataczajacych sie, ubranych na bialo imprezowiczow, wracajacych nad ranem z imprezki ;)
Tera to żeś wymyśliła :D Śmieszne jak ktoś nie chodzi na takie imprezy a wie wszystko lepiej niż sami uczestnicy :D

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 16:45:37

Cytat
kamila1987
Cytat
blue
Cytat
ledesir
Cytat
Truskawa172
Dla mnie zadna rozrywka balowac wśród nacpanych , wpadajacych w jakis dziwny trans zebym sie tam dobrze czula sama musiala bym sie nacpac czego nigdy w zyciu bym nie zrobila !!


nie chodzisz na takie imprezy.
to nie komentuj.

bo gówno wiesz.

nie trzeba chodzic, zeby widziec potem grupy zataczajacych sie, ubranych na bialo imprezowiczow, wracajacych nad ranem z imprezki ;)
Tera to żeś wymyśliła :D Śmieszne jak ktoś nie chodzi na takie imprezy a wie wszystko lepiej niż sami uczestnicy :D
to sa takie tylko stereotypy ze jak taka muzyka to zaraz pijani nacpani itd.. to samo sie mowi o klubach, kto chodzi do tego czy tego to zaraz cpun... a nie kazdy kto chodzi taki jest. troche pogmatwalam.. ;|

white sensation

22 wrz 2009 - 16:54:02

Cytat
ewelinka_
Cytat
kamila1987
Cytat
blue
Cytat
ledesir
Cytat
Truskawa172
Dla mnie zadna rozrywka balowac wśród nacpanych , wpadajacych w jakis dziwny trans zebym sie tam dobrze czula sama musiala bym sie nacpac czego nigdy w zyciu bym nie zrobila !!


nie chodzisz na takie imprezy.
to nie komentuj.

bo gówno wiesz.

nie trzeba chodzic, zeby widziec potem grupy zataczajacych sie, ubranych na bialo imprezowiczow, wracajacych nad ranem z imprezki ;)
Tera to żeś wymyśliła :D Śmieszne jak ktoś nie chodzi na takie imprezy a wie wszystko lepiej niż sami uczestnicy :D
to sa takie tylko stereotypy ze jak taka muzyka to zaraz pijani nacpani itd.. to samo sie mowi o klubach, kto chodzi do tego czy tego to zaraz cpun... a nie kazdy kto chodzi taki jest. troche pogmatwalam.. ;|

Ale dobrze napisałaś :) Ale widocznie nie wszyscy o tym wiedza a najbardziej mnie wkurza jak niektórzy nie potrafią odróżnić czy ktoś jest pijany czy naćpany ale gadać i obgadywać potrafią najlepiej :D No ale co różni ludzie ;)

white sensation

22 wrz 2009 - 16:59:51

hehehe dziewczyny zamiast pisac ktore chca to tylko krytykujecie !! dziewczyna zadala pytanie i opisala co gdzie i jak a Wy ... ehhh ...


Zapraszam do siebie. Wyjezdzam i jestem nastawiona na wymianke ;)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 17:54:13

no dziewczyny, kto idzie jeszcze ??? ;)
???
???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-24 21:35 przez ewelinka_.

white sensation

27 wrz 2009 - 11:43:07

hej szukam towarzystwa ( nie mylić z seksem :-) na tą imprezę.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Planet of Angels @ Arena - Łódź