Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 14:22:44

Cytat
Vuittonka
Ja to się zawsze zastanawiałam jak się znajduje swoje ekipę po tym jak się poszło siusiu, jak tam wszyscy są biali.. Z chęcią bym pojechała gdyby policzyć tylko koszt biletu, niestety mieszkam za daleko i łącznie by mnie to wyniosła przynajmniej 600zł.. :(( A gdzie tu jeszcze ciuszki kupić..
a skad jestes?

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 14:39:25

dlatego siusiu nie chodzi sie samemu;P na mniejszych imprezach jest sie trudno znaleźć, a co dopiero na takiej..

white sensation

09 wrz 2009 - 16:44:47

nie nie nie darady hehe:0';)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

10 wrz 2009 - 21:50:20

Cytat
grecka
dlatego siusiu nie chodzi sie samemu;P na mniejszych imprezach jest sie trudno znaleźć, a co dopiero na takiej..
smiesznie to musi wygladac jak idzie cala paczka do kibla... heh jak potem wrocic np blisko sceny, juz sie nie da... :|

white sensation

10 wrz 2009 - 22:09:34

Miałam nadzieję że wygram dzisiaj w totka hehehehe
pojechałabym na sensation black

white sensation

11 wrz 2009 - 15:05:00

Cytat
ledesir
Cytat
Truskawa172
Dla mnie zadna rozrywka balowac wśród nacpanych , wpadajacych w jakis dziwny trans zebym sie tam dobrze czula sama musiala bym sie nacpac czego nigdy w zyciu bym nie zrobila !!


nie chodzisz na takie imprezy.
to nie komentuj.

bo gówno wiesz.


a skąd Ty to wiesz ??Moze akurat widzialam Cie naspana dajaca dupy w kiblu na któejs z imprez wiec uwazaj !!

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

13 wrz 2009 - 15:46:11

moze mi ktos odpowiedziec na pare pytan, ktos kto byl na white sensation...?
????



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-19 19:20 przez ewelinka_.

white sensation

22 wrz 2009 - 15:18:35

Przeczytałem uważnie cały wątek i muszę coś napisać. Na polską edycję pojechałem 2007 roku zachęcony wizytą na edycji 2006 w Amsterdamie. Wielkością nie jest to co w Amsterdamie, ale i tak warto jechać - kto był raz zrozumie. Wypowiedzi osób którzy twierdzą, że jest pełno naćpanych ludzi niech mi pokaż inna taką imprezę gdzie tego nie ma. Osobiście WS jest pod tym względem dużo lepsze niż Sunrise.
Kwestia biletu.. może będę tu mało obiektywny gdyż zawsze kupuję Deluxe, ale jeśli ktoś chce to te 200 zł można prze z365 dni w roku uzbierać.

white sensation

22 wrz 2009 - 15:23:59

Uwielbiam serce3 Sama bym chciała pojechać na Sunrise lub White sensation . Ale dopiero za kilka lat :)

zweryfikowana
Posty: 330
Ostrzeżenia: 2/5

white sensation

22 wrz 2009 - 15:26:49

oj gdybym miala kase to bym pojechala :((( a u mnie krucho z tym ostatnio...

white sensation

22 wrz 2009 - 15:28:57

ja jade;] juz nie moge sie doczekac;d;d

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 15:33:07

no ja wlasnie tez ide, jutro chyba kupie bilet hehehehe ciekawe jak bedzie bo bede pierwszy raz na sensation. Moze mi ktos odpowiedziec kto juz byl na pare pytan? jak tam jest z wnoszeniem aparatow? Czy bedzie mozna kupic na imprezie cos do picia? alkohol? czy bedzie szatnia.. i pare innych pytan... jak bede kupowac bilet to sie zapytam, ale nie wiem czy mi cos beda w stanie powiedziec...

white sensation

22 wrz 2009 - 15:35:07

ja bym pojechala jak kima za darmo xD ale sama tluc sie pociagiem odemnie troche nie fajnie :( ale chetnie bym sie wybrala nawet zeby zrobic na zlosc chlopakowi mojemu xD

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

22 wrz 2009 - 15:38:43

Cytat
bella_911
ja bym pojechala jak kima za darmo xD ale sama tluc sie pociagiem odemnie troche nie fajnie :( ale chetnie bym sie wybrala nawet zeby zrobic na zlosc chlopakowi mojemu xD
jeszcze mozesz sie zdecydowac ;) bo w sumie to dalej nie jestem pewna z kim pojde ;)

white sensation

22 wrz 2009 - 15:40:13

Też byłam na edycji Garden of Love 2007 oraz The Ocean of White 2008 :) niestety w tym razem tak podbili cenę biletów, że nie wiem czy w tym roku będę bawić się we wrocławskiej Hali Stulecia (Hali Ludowej) na 10'siątej jubileuszowej edycji Wicked Wonderland ...
Szczególnie chciałam posłuchać na żywo Richard'a Durand'a ...







W tym roku zagrają:

- ERICK E
- FEDDE LE GRAND
- SEBASTIAN INGROSSO
- MR WHITE
- RICHARD DURAND
- plus MC GEE!
Cytat
ewelinka_
no ja wlasnie tez ide, jutro chyba kupie bilet hehehehe ciekawe jak bedzie bo bede pierwszy raz na sensation. Moze mi ktos odpowiedziec kto juz byl na pare pytan? jak tam jest z wnoszeniem aparatow? Czy bedzie mozna kupic na imprezie cos do picia? alkohol? czy bedzie szatnia.. i pare innych pytan... jak bede kupowac bilet to sie zapytam, ale nie wiem czy mi cos beda w stanie powiedziec...

Z wniesieniem aparatów cyfrowych nie ma problemu (lustrzanki nie wniesiesz), jeśli chodzi Ci o alkohol są specjalne strefy z browarkiem, szatnia płatna około 3zł, bilet najlepiej zamów na stronie ftb ... W razie innych pytań pisz na priv ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-01 16:00 przez Jaspis.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Babi Targ i warsztaty modowe w Poznaniu!