Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

15 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 12:41:51

Jakbym miała tam jechać to jedynie po to, aby usłyszeć Angelo Mike'a.. daje rade.. poza tym impreza nie mój klimat.. przerażają mnie ludzie cali ubrani na biało, rękawiczki, gwizdki i te sprawy.. jak będzie jakaś ciekawa drumowa chętnie się piszę;DD

white sensation

09 wrz 2009 - 12:55:17

a kiedy to jest?
pokaż lepiej fotki w co się ubierasz:)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 13:00:30

Cytat
badxgirl
a kiedy to jest?
pokaż lepiej fotki w co się ubierasz:)
Sensation Polska 2009
3 października 2009
Hala Stulecia Wrocław

ubieram sie chyba w rurki biale tunike biala i szpilki biale oczywiscie ;) mialam zalozyc biale satynowe krotkie spodenki i tunike i muszkieterki ale zrezygnowalam, bo wygladam jak pulpet... niestety po tabletkach sporo przytylam i teraz ciezko mi to zrzucic... ;/

white sensation

09 wrz 2009 - 13:02:05

Cytat
ledesir
Cytat
Truskawa172
Dla mnie zadna rozrywka balowac wśród nacpanych , wpadajacych w jakis dziwny trans zebym sie tam dobrze czula sama musiala bym sie nacpac czego nigdy w zyciu bym nie zrobila !!


nie chodzisz na takie imprezy.
to nie komentuj.

bo gówno wiesz.

nie trzeba chodzic, zeby widziec potem grupy zataczajacych sie, ubranych na bialo imprezowiczow, wracajacych nad ranem z imprezki ;)

zweryfikowana
Posty: 1.237
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 13:03:59

Mialam jechac...ale bilet-kolosalna cena,tymbardziej biorac pod uwage ze sklad dj bedzie lipny... nic ciekawego...
Za tiesto lub Armina 200 zl bym dala,ale malo jest w tym roku takich "gwiazdeczek"...
Wiec nic specjalnego.

Bylam na sunrise 2008 w Kołlobrzegu i na Tiesto elements of live we Wro,to bylo cos !!!

aaa apropo Angelo! Byl ostatnio w moich rejonach na dyskotece i za wstep kasowali 20 zl ;)
Wiec angelo juz widzialam i slyszalam,a reszta tych dj na sensation mnie nie kreci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-09 13:05 przez OLLA2222.

white sensation

09 wrz 2009 - 13:22:06

przeżycia napewno super i wspomnienia niezapomniane, ale ja nie lubie takiego klimatu.
Lubie imprezy, ale w innym stylu.

white sensation

09 wrz 2009 - 13:26:12

Cytat
ewelinka_
Cytat
badxgirl
a kiedy to jest?
pokaż lepiej fotki w co się ubierasz:)
Sensation Polska 2009
3 października 2009
Hala Stulecia Wrocław

ubieram sie chyba w rurki biale tunike biala i szpilki biale oczywiscie ;) mialam zalozyc biale satynowe krotkie spodenki i tunike i muszkieterki ale zrezygnowalam, bo wygladam jak pulpet... niestety po tabletkach sporo przytylam i teraz ciezko mi to zrzucic... ;/

wytrzymasz w szpilkach??
ja niestety wole sunrise i mayday, chodziaz zazdroszcze ci że masz tak blisko:)

zweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 13:27:04

na Angelo też byłam ze 2 lata temu w Sopocie i za impreze dałam bodajże 15 zł.. dla mnie myśle impreza lepsza niż to całe sensation white.. no ale kto co woli.. różne są gusta.. osobiście polecam impreze Audioriver.. to jest dopiero cos;DD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-09 13:27 przez grecka.

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 13:32:13

Cytat
badxgirl
Cytat
ewelinka_
Cytat
badxgirl
a kiedy to jest?
pokaż lepiej fotki w co się ubierasz:)
Sensation Polska 2009
3 października 2009
Hala Stulecia Wrocław

ubieram sie chyba w rurki biale tunike biala i szpilki biale oczywiscie ;) mialam zalozyc biale satynowe krotkie spodenki i tunike i muszkieterki ale zrezygnowalam, bo wygladam jak pulpet... niestety po tabletkach sporo przytylam i teraz ciezko mi to zrzucic... ;/

wytrzymasz w szpilkach??
ja niestety wole sunrise i mayday, chodziaz zazdroszcze ci że masz tak blisko:)
one nie sa za wysokie wiec wydaje mi sie ze tak.. :) Wlasnie je kupuje

white sensation

09 wrz 2009 - 13:34:34

A ja w tym dniu sie wybieram na 30-lecie Dzemu do Spodka;) Ale za to Mayday obowiązkowo jak co roku zalicze:))

white sensation

09 wrz 2009 - 13:40:10

Cytat
Kasja_23
gwizdki, białe rekawiczki i kaflary:D jeahhhhhh :] nie cierpie tego:]

Coś się Tobie pomyliło. Jeśli chodzisz na wiejskie imprezy możesz jeszcze gdzieś spotkać taki widok, ale na pewno nie na dużych eventach. Co do Sensation byłam, ale więcej raczej nie pojadę, chyba, że mnie czymś zachęcą i zaskoczą. Impreza jak impreza tyle, że wszyscy ubrani na biało, może i to jest fajne, ale po czasie się przejadło. Bilety bardzo drogie w porównaniu do innych imprez, a skład średni, nie w moim stylu, bo prawie sam house będzie. Wszystkich djów już właściwie słyszałam, więc szkoda zachodu.

white sensation

09 wrz 2009 - 13:50:30

byłam nie raz na mayday...i radze ci : NIE UBIERAJ SZPILEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat
muszka
A ja w tym dniu sie wybieram na 30-lecie Dzemu do Spodka;) Ale za to Mayday obowiązkowo jak co roku zalicze:))


NAJLEPSZA IMPREZA DZEM...JEST U MNIE W MIESCIE ..W TYCHACH..JAKO FANKA CHYBA WIESZ DLACZEGO;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-09 13:51 przez Dzolinka.

white sensation

09 wrz 2009 - 13:53:31

a może mi ktoś powiedzieć kiedy i o której godzinie bo mieszkam niedaleko wrocławia ?

white sensation

09 wrz 2009 - 13:59:47

moj chlopak i ja pojdziemy z Toba jestes chetna ale pzrenocujesz nas :) :D

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

white sensation

09 wrz 2009 - 14:20:50

Ja to się zawsze zastanawiałam jak się znajduje swoje ekipę po tym jak się poszło siusiu, jak tam wszyscy są biali.. Z chęcią bym pojechała gdyby policzyć tylko koszt biletu, niestety mieszkam za daleko i łącznie by mnie to wyniosła przynajmniej 600zł.. :(( A gdzie tu jeszcze ciuszki kupić..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Babi Targ i warsztaty modowe w Poznaniu!