Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lokale Warszawa

06 gru 2021 - 20:53:54

Cześć, szukam fajnych miejsc w Warszawie gdzie można wyjść posiedzieć i napić się czegoś, chodzi mi jednak o rozbudowana kartę jeśli chodzi o alkohole, czesto ze znajomymi chodzimy do The Bubbles i to od siebie mogę polecić, ale z góry dziekuję za polecenia od Was :)

niezweryfikowana
Posty: 164
Ostrzeżenia: 3/5

Lokale Warszawa

29 mar 2022 - 17:17:10

Smacznym miejscem w Warszawie jest restauracja Akademia, mają tam świetna dania kuchni Polskiej. Jeśli chcecie dobrze i co najważniejsze smacznie zjeść, to u nich jest to możliwe.

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 1/5

Lokale Warszawa

24 mar 2023 - 12:50:29

Jeśli chodzi o fajne miejsce na obiad bądź kolacje, to polecam Bursztynowa Bistro https://www.bursztynowabistro.pl/ świetna restauracja z cudownym klimatem. Odkąd trafiłem na to miejsce z żoną, to często tam chodzimy, mają przepyszne dania.

niezweryfikowana
Posty: 274
Ostrzeżenia: 4/5

Lokale Warszawa

21 sty 2024 - 19:57:49

Jeśli chodzi o wyjątkowe doznania kulinarne, nie ma wątpliwości, że restauracja Nadarzyn jest miejscem, w którym warto być. Połączenie tradycji i nowoczesności sprawia, że każdy posiłek staje się niezapomnianym przeżyciem. Od eleganckich wnętrz po starannie przygotowane dania, ta restauracja ma wszystko.

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

Lokale Warszawa

24 sty 2024 - 12:25:22

Jeśli szukasz miejsca w Warszawie z dobrą atmosferą i świetnym wyborem alkoholi, to polecam sprawdzić Semolę (https://www.semola.pl/). Mają nie tylko pyszne włoskie jedzenie, ale też całkiem rozbudowaną kartę win i innych alkoholi. To świetne miejsce, aby wyjść z przyjaciółmi, napić się czegoś dobrego i przy okazji zjeść smaczną pizzę czy inne włoskie specjały. Atmosfera w lokalu jest naprawdę przyjemna, idealna na spędzenie wieczoru w dobrym towarzystwie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Suknia ślubna Sybilla