Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

25 czerwca w godzinach 12.00-19.00 w Babce do wynajęcia alternatywnie do głównego nurtu handlowego,
odbędzie się kolejna edycja ulubionych przez mieszkańców stolicy targów mody i designu pt. OCH! BAZAR lato u polskich projektantów. WSTĘP BEZPŁATNY.


Najlepsi projektanci, najlepsza moda, najlepszy design oraz nowość - dbanie o zdrowię i urodę z lokalnymi firmami. W tej edycji rozbudowaliśmy strefę BEAUTY, gdzie bezpłatnie czeka na odwiedzających OCH! BAZAR wiele usług. Zaprezentują swoją letnią ofertę lokalne salony piękności, barberzy, studia paznokci, studio tatuażu, dietetycy, wizażyści i fryzjerzy.KIEDY? 25.06.2017, 12:00 - 19:00
GDZIE? Babka do wynajęcia ul. Młocińska 5/7 Warszawa

OCH! Bazar- lato u polskich projektantówZadbaliśmy zarówno o kobiety, jak i o mężczyzn.


Nowością na targach będą także darmowe wykłady przygotowane przez profesjonalistów. Tematy to m.in.: "Personal branding" czy "Must have szafy z polskimi projektantami"(więcej informacji na FB).


Stoliki z grami planszowymi, polskie hamaki, warszawskie piwo oraz pyszne jedzenie, także wege w strefach CHILLOUT & FOOD bedą umilać tę letnią niedzielę. Dla najmłodszych pojawi się kolorowy dmuchaniec i mini strefa FUN.


Pozostajemy w klimacie slow fashion & slow life i zapraszamy do celebrowania życia oraz zachęcamy do wspierania polskich marek i lokalnych biznesów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Market Praga- La Playa 9.07