Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

58 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 365

Grand Bazar- targi mody # 5.12

04 gru 2015 - 13:46:17

GRAND BAZAR
5 grudnia 2015 r.
godz.: 11:00 – 19:00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,
ul. Bracka 25, Warszawa
Szczegóły na Facebooku



GRAND BAZAR to cykliczne wydarzenie organizowane na dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, podczas którego prezentowane są najnowsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów i marek. Z okazji świątecznej edycji targów pojawi się ponad 120 wystawców – będzie to świetna okazja do zakupienia prezentów dla najbliższych.

Swoje projekty zaprezentuje m.in. Mozcau, Yeah Bunny, czy Yes to Dress. Będziecie mogli akupić ciepłe płaszcze (Dear John) i czapki (Bohozone). Modne ostatnio t-shirty i bluzy z kolorowymi printami i napisami przedstawią marki: Dzień Dobry, Shameless, Kombokolor oraz Mr. Gugu & Miss Go. Jeśli lubicie koronkową bieliznę koniecznie odwiedźcie Senveniu i Por Favor. Po dodatki zapraszamy na stoiska Rozwadowska Bags (torby), Selfie Store i Jelly (biżuteria) oraz Modern Time (zegarki). Nie zabraknie działu z designem, gdzie dostępne będą akcesoria do domu (Silly Design, Mia Home Design). Znajdzie się też coś dla najmłodszych – zabawki (Szpilkotka) oraz ubrania (Mathilde). Szukającym oryginalnych pomysłów na prezenty proponujemy odwiedzenie stoisk z naturalnymi kosmetykami: Iles du vent, Hagi Cosmetics, Zew for men.

Po raz kolejny atrakcją będzie strefa Selfie, dzięki której uczestnicy wydarzenia skorzystają z bezpłatnego WIFI oraz wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami będą telefony marki HONOR.

Lokal Warszawa Powiśle zadba o podniebienia gości, serwując pyszne kanapki i świąteczne pierogi z barszczem . Oprawę muzyczną zapewni kolektyw dj’ski.

Do zobaczenia! :)

Grand Bazar- targi mody # 5.12

10 mar 2023 - 18:35:06

Jeżeli chodzi o mnie i moje doświadczenie to ja właśnie chcę powiedzieć, że niezwykle ważną sprawą jest również to aby wiedzieć dokładnie kto specjalizuje się w stoiskach targowych. Uważam, ze bardzo ciekawe projekty zawsze posiada firma https://www.messebau-fd.de/ więc dobrze jest ją znać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Targi Vintage i Retro "kogel-mogel" # 14.02