Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 362

Grand Bazar - targi mody # 7.11

05 lis 2015 - 08:12:00

GRAND BAZAR
7 listopada 2015 r.
godz.: 11:00 – 19:00
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy,
ul. Bracka 25, Warszawa

Szczegóły na Facebooku


GRAND BAZAR to cykliczne wydarzenie organizowane na dwóch piętrach zabytkowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, podczas którego prezentowane są najnowsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów i marek.

Podczas najbliższej edycji swoje projekty zaprezentuje m.in. Ptaszek, Mozcau, Yeah Bunny, czy Yes to Dress. Będziecie mogli zakupić ciepłe płaszcze (Talia Fashion) i czapki (Bohozone).

Modne ostatnio t-shirty i bluzy z kolorowymi printami i napisami przedstawią marki: Dzień Dobry, Shameless, Kombokolor oraz Mr. Gugu & Miss Go. Jeśli lubicie koronkową bieliznę koniecznie odwiedźcie Senveniu i Sahaja Lingerie. Po modne dodatki zapraszamy na stoiska Rozwadowska Bags (torby), Selfie Store i Jelly (biżuteria) oraz Modern Time (zegarki). Nie zabraknie też działu z designem, gdzie znajdą się akcesoria do domu (Silly Design, Dodomo).

Dla najmłodszych – oprócz stoisk z ubraniami (Szpilkotka, Sleepless in Warsaw), pojawi się specjalna strefa, gdzie odbędą się warsztaty.

Po raz drugi atrakcją będzie strefa Selfie, dzięki której uczestnicy wydarzenia skorzystają z bezpłatnego WIFI oraz wezmą udział w konkursie, w którym nagrodami będą telefony marki HONOR.

Lokal Warszawa Powiśle zadba o podniebienia gości, serwując pyszne kanapki i pierogi oraz świeżo parzoną kawę. Oprawę muzyczną zapewni kolektyw dj’ski.

Do zobaczenia!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

1500Xmass - świąteczne targi różności - Chodźcie! :)