Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 362

Już 17 października po raz kolejny postindustrialne mury dawnych hal fabrycznych staną się przestrzenią wymiany artystycznych wizji i nowatorskich rozwiązań technicznych.

Otwarta część Art Meets Fashion zgromadzi w Soho Factory entuzjastów sztuki – zarówno w jej aspekcie estetycznym jak i użytkowym. Oferta marek skupiona będzie wokół miejskiego trybu życia w nowoczesnej metropolii.

Szczegóły wydarzenia:
TUTAJ

Wśród wystawców znajdą się m.in.
Rage Age by Czapul
Many Mornings,
The Bushy Beard - Project,
Labrador Factory Polska,
Okulary Drewniane K. Blok,
Loft Poster Design,
WarSawINK i Barber shop
ULITA WEAR
HAJDE
Scradeus Eko-dizajn
HeartBeat


i inni.

Foodtracki:
Jack's Truck
Pan Baton
Zapiekanka Snack Bus
Burger na kółkach
Francuska Robota
Pan Francés - Grzanki Francuskie
BikEat

Trudno wyobrazić sobie pojazd lepiej pasujący do tego stylu życia niż kultowy MINI, którego nowa odsłona, Clubman, ma zdecydowanie dojrzalszy charakter pod względem wszechstronności, przestronności i treści niż jego poprzednicy. Skrojone na miarę XXI wieku funkcjonalności i dbałość o detal sprawiają jednocześnie, że Clubman to idealna propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie dobry styl, szlachetne pochodzenie oraz gotowość na każde warunki.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie zamknięty pokaz jesienno-zimowej kolekcji "DECONSTRUCTED" marki Rage Age by Czapul. Na zaproszonych gości czeka tam wyjątkowa niespodzianka: zaplanowany artystyczny performance sprawi, że zlokalizowany w hali nr 16 wybieg zamieni się na jedną noc w arenę artystycznej ekspresji, nieskrępowanej konwenansami i ograniczeniami formalnymi.

W trakcie Art Meets Fashion wszystkie dzieci wraz z rodzicami zapraszamy do udziału w WARSztatach twórczej dekonstrukcji w hali 15! Uczestnicy warsztatów pod opieką doświadczonych animatorów z Bricks4Kidz rozbiorą na części skomplikowane budowle. A potem... złóżą z tych samych klocków nowe, zupełnie inne konstrukcje!
UDZIAŁ BEZPŁATNY!
Rejestracja NIE JEST wymagana!

Partnerem wydarzenia Art Meets Fashion jest marka MINI.

Patroni medialni:
Sales & Shopping
ModnaUlica.pl
Mintu.me
Szafa.pl
BAFavenue

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Warsztaty makijażowe we Wrocłwiu