Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Firmowe imprezy integracyjne

13 lip 2015 - 11:34:30

Hej,

lubicie jeździć na firmowe imprezy integracyjne? Czy raczej jest to dla Was bardziej obowiązek niż przyjemność?

[Moderacja - niepłacona reklama]

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-13 12:03 przez moderator.

Firmowe imprezy integracyjne

13 lip 2015 - 12:01:21

zdecydowanie obowiązek :P

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Firmowe imprezy integracyjne

11 lut 2016 - 21:33:52

Ja kiedyś nie lubiłam, ale zmieniłam zdanie, bo trafił się w końcu taki wyjazd, gdzie poczułam się w końcu dobrze. Fakt, w nowej firmie, a dużo zależy zawsze od ludzi. Wyjechaliśmy z<moderacja>reklama i całkiem dobrze się bawiłam plus chyba lepiej się rozumiem po tym z niektórymi osobami, z którymi wcześniej nie miałam specjalnego kontaktu. W każdym razie nauczyłam się, by uważać ze swoimi sądami, bo nie zawsze mają mocne oparcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 20:14 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Firmowe imprezy integracyjne

24 lut 2016 - 07:37:00

Ja jakiś czas temu miałam do zroganizowania imprezę integracyjną. Pamiętam,że stresowałam się trochę tym co zaplanować ale w koncu postanowiłam wynając salę do paintballa laserowego i była to dobra opcja. Event ciekawy oraz każdemu się podobało ( nawet kobietom bo w takim paintballu nie ma siniaków).

Polecam poczytać sobie artykuły o organizacji takich imprez w sieci. Znajduje się tam wiele pomysłów.Możecie skorzystać z niektórych.

Firmowe imprezy integracyjne

11 kwi 2016 - 09:13:31

Pół roku temu organizowałam imprezę dla mojego biura. Było ponad 100 osób więc miałam nad czym myśleć. Ostatecznie zamówiłam laserowego paintballa i kolację dla wszystkich. W ramach drobnego żartu zamówiłam dla każdego smieszna koszulkę z napisem typu: Kocham mojego szefa itp. (mamacube.pl- tu można zakupić takie cudeńka w fajnej cenie). Do dzis wspominamy z uśmiechem na twarzy ten dzień i już nie możemy się doczekać kolejnego :D

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Firmowe imprezy integracyjne

18 maj 2016 - 15:02:45

Wszystko zalezy od tego jaka jest to impreza integracyjna... Wiele osób nie ma fantazji i organizuje oklepane imprezy w stylu bar plus picie. Nic dziwnego,że nie chce sie wtedy na takie chodzić bo przecież równie dobrze można na coś takiego wyjść ze znajomymi.


Jesli natomiast impreza jest zorganizowana w jakis fajny sposób, z polotem to może naprawdę zintegrować ludzi. W ostatnim czasie w Warszawie bardzo popularna jest tak zwana Great Escape.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

# 6.09 # Targi polskich projektantów OCH! BAZAR x BABKA x SUMMER SALE