Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 257

Jesteście spragnieni mody? Mamy dla Was świetną wiadomość! Już 14 lutego 2015 odbędzie się kolejna edycja targów Grand Bazar, organizowanych przez TFH Butik. Młodzi, projektanci i marki zaprezentują się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy ul. Brackiej 25 w Warszawie.

To świetna okazja, by kupić unikalne upominki dla swojej drugiej połówki lub zrobić jej niespodziankę i sprezentować coś, o czym od dawna marzyła. Nie tylko z okazji Walentynek, a także ze zbliżającego się Dnia Kobiet.

Będzie czekać na Was wiele inspiracji! Swoje projekty pokażą między innymi: Lous, Kozacki, Mops, Yeah Bunny, Kombokolor oraz Yes To Dress. Pojawią się marki z bielizną do spania - Hibou Sleepwear, jak i te bardziej eleganckie - Rilke. Nie zapomnieliśmy także o markach męskich (The Urban Beard, Flat Rock Clothing) i dziecięcych (Wisłaki, Flowgab). O dodatki i akcesoria zadbają: Rozwadowska Bags, Szczesny, Kropka Shoes, Selfie i wiele innych.To ostatni moment, aby skorzystać z przecen, ale też okazja, by zapoznać się z nowymi kolekcjami na wiosnę. Pamiętajcie, że targi dają Wam możliwość, by zobaczyć wszystko na własne oczy, przymierzyć i dobrać idealny dla Was rozmiar, a także porozmawiać z projektantami.

Nie zabraknie strefy gastronomicznej, w której będziecie mogli zrelaksować się w trakcie zakupów. Przygotuje ją Warszawa Powiśle, która jak zwykle zatroszczy się o Wasze kubki smakowe, serwując świeże, polskie jedzenie, a także napoje.

GRAND BAZAR organizowany jest przez TFH Butik, skupiający młode marki oraz projektantów, którego obecna siedziba mieści się przy ul. Szpitalnej 8.

GRAND BAZAR Targi Mody

Data: 14 lutego 2015 r., 11:00-19:00
Miejsce: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, ul. Bracka 25.
Wstęp bezpłatny
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1034510066564771/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pomocy ..proszę