Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 257

W minioną niedzielę 5 kobiet przeszło metamorfozę. Było to uwieńczenie tegorocznych warsztatów prowadzonych w ramach projektu "Moda bez Ograniczeń".

Od października osoby niepełnosprawne mogły skorzystać z bezpłatnych warsztatów projektowania, wykładów motywacyjnych, wykładów stylizacyjnych, a kilka dni temu przejść prawdziwą metamorfozę pod okiem profesjonalistów. Już o 8:00 rano pierwsze uczestniczki pojawiły się w salonie Mateusza Kesnera, który zadbał o włosy pań. Nikt nie protestował: ostre cięcie, koloryzacja – dziewczyny były dzielne. U tego fryzjera włosy są bezpieczne, wiemy jednak, że łatwo stracić dla niego głowę. Do południa 5 uczestniczek mogło pochwalić się nową fryzurą. Zmiany były nietuzinkowe, ale widać było, że uczestniczki chcą, by ich metamorfoza była zauważalna. Nie bały się zmian, liczyły na nie.

Dalsza część metamorfoz odbyła się w budynku Krakowskich Szkół Artystycznych, które gościły nas także podczas poprzednich warsztatów. Dobieranie kreacji koordynowała Zosia Ślotała, która perfekcyjnie zadbała także o dobre samopoczucie uczestniczek i wspaniałą atmosferę. Dzięki marce LPP, właścicielowi marek odzieżowych: Reserved, CroppTown, House, Mohito i Sinsey nie było problemu z dobraniem odpowiedniego zestawu. Biżuteria marki Lewanowic fantastycznie dopełniła stylizacje, zmieniając dziewczyny nie do poznania. Ostatnie szlify należały do wizażystek marki NYX Cosmetics, przy wsparciu Perfumerii Douglas oraz manicurzystek salonu Femmalium Med Spa. Efekt końcowy był powalający.

Metamorfozy zakończyła sesja zdjęciowa :)


To dopiero półmetek działań Fundacji Hipoterapia, Organizatora projektu Moda bez Ograniczeń. Już początkiem przyszłego roku – już za miesiąc ruszają kolejne warsztaty. By być na bieżąco, zapraszamy do śledzenia fanpage`a projektu: www.facebook.com/ModaBezOgraniczen

Do kolejnych zapisów zapraszamy osoby niepełnosprawne, ze wszystkimi typami niepełnosprawności.

(zobacz zmiany)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 11:33 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SLOW WEEKEND: Slow Fashion + Slow Food + Slow Design || 13-14.12