Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 257

Polscy projektanci, wyjątkowe ubrania, buty, akcesoria i dodatki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci , ponad 115 tymczasowych butików pod jednym dachem, pokazy mody kolekcji damskich, męskich i dziecięcych, upominki, konkursy – między innymi takie atrakcje czekają na gości 5. edycji Wrocław Fashion Meeting ( www.fashionmeeting.p l), która odbędzie się w dniach 22 i 23 listopada w godz. 11:00-20:00. Weekend wypełniony modą to wyjątkowa okazja, aby poznać najświeższe trendy, kupić rzeczy niedostępne na co dzień dla siebie i bliskich przed zbliżającymi się świętami oraz karnawałem.

Największe w południowej Polsce targi i pokazy mody tradycyjnie odbędą się w nowoczesnym i eleganckim wnętrzu Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1). Stylowy weekend wypełniony atrakcjami rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00, a pierwsze pokazy mody będzie można zobaczyć o godzinie 13:00. Podczas dwóch dni uczestnicy będą mogli zobaczyć 25 pokazów mody, wspaniałych kolekcji damskich, męskich i dziecięcych przygotowanych w różnych stylach – od mody codziennej, przez klasykę, elegancję, stroje wieczorowe, do pełnego przepychu stylu glamour. Nie zabraknie również kolekcji o bardziej artystycznym charakterze, wzbudzających ogromne emocje.

Ramowy program wydarzenia:

Sobota (22 listopada)
11:00 – Otwarcie pierwszego dnia targów
13:00 – Pokazy mody – "Parada Projektantów"
17:00 – Pokaz autorski
19:00 – Pokazy mody – "Wielka Gala Fashion Meeting"
21:00 – Zakończenie pierwszego dnia targów

Niedziela (23 listopada)
11:00 – Otwarcie drugiego dnia targów
13:00 – Pokazy kolekcji dziecięcych
15:00 – Ćwierćfinał konkursu stylizacyjnego
16:00 – Półfinał konkursu stylizacyjnego
16:20 – Finał konkursu stylizacyjnego
18:00 – Pokazy – "Pokaz finałowy"
20:00 – Zakończenie targów

W sobotę podczas bloków "Parada Projektantów" i "Wielka Gala Fashion Meeting", będzie można zobaczyć najnowsze propozycje projektantów z całej Polski. Modna niedziela również upłynie pod znakiem zakupów i pokazów mody. Wczesne popołudnie warto zarezerwować sobie, aby obejrzeć pokazy kolekcji dziecięcych, które rozpoczną się o godz. 13:00.

Natomiast wieczorem, czyli o godz. 18:00 rozpocznie się blok "Pokaz finałowy", w którym będzie można zobaczyć kolekcje damskie i męskie. Podczas pokazów kolekcje zaprentują: Jarosław Ewert, Ewa Jobko, Rohan, Basia Olearka, Majka Sajda, UFUFU by Michał Starost, IKI, PAWO, Anna Feledyk, UFUFU by Katarzyna Kmiecik, AS Look Anna Świętek, Madisso, Jakubczak, Laponette, Wzoor, Anna Drabczyńska, Szept M, Sweel, Trzciński Only Linen, Ottaviano Dominika Młyńczak, Szafa, Aleksandra Markowska, LOFF LOFF, Collection EL.

W drugim dniu wydarzenia, czyli w niedzielę, na profesjonalnym wybiegu w szranki staną pasjonaci mody, którzy zaprezentują swoje autorskie, zimowe stylizacje podczas 5. edycji konkursu stylizacyjnego "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL". Aby wziąć udział w konkursie, który odbędzie się na profesjonalnym wybiegu podczas Wrocław Fashion Meeting vol. 5, wystarczy zgłosić się w recepcji podczas drugiego dnia wydarzenia, czyli w niedzielę do godz. 13:00 w przygotowanej zimowej stylizacji i zostać zakwalifikowanym przez jury. Na uczestników konkursu czeka blisko sto nagród, a dla zwycięzcy nagrodę ze swojej kolekcji ufundował znany projektant Jarosław Ewert. Piątą edycję Wrocław Fashion Meeting zakończy niedzielny blok pokazów "Pokaz Finałowy", który rozpocznie się o godz. 18:00, w którym zaprezentowane zostaną fascynujące kolekcje.

Więcej informacji: www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

(zobacz zmiany)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 12:12 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ostatnie Warsztaty Szycia # Twój pomysł na własnoręczny prezent # 13.12