Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 257


Data: 16 listopada

Czas: 11-19

Miejsce: Nowa Jerozolima, Al. Jerozolimskie 57

Przed nami kolejna odsłona targów mody Fashion Revolution . Już 16 listopada w warszawskiej Nowej Jerozolimie przy ulicy Al. Jerozolimskie 57 (1 piętro) odbędą się niepowtarzalne targi mody. Tym razem chcemy przybliżyć Wam wegański styl życia!

Oprócz mody i sprzedaży unikatowych rzeczy młodych, polskich projektantów, Fashion Revolution zaproponuje gościom stoiska z wegańskim jedzeniem oraz kosmetykami. Do akcji włączyły się najlepsze wegańskie knajpki takie jak: Krowarzywa, Dolce & Vegan, Kubek i Ołówek, Laf Laf, Dobre Ziarno oraz Chill Drink! Dodatkowo będziecie mogli wysłuchać ciekawych wykładów tematycznych np. Przedstawicieli fundacji "Otwarte Klatki" czy wizażystki Katarzyny Konopy z Pink Mink Studio. W ramach wykładów będziecie mieli okazję do zapoznania się z ofertą portalu modowego DaWanda.

Organizatorzy zadbali również o strefę relaksu, gdzie przy dźwiękach muzyki na żywo będziecie mogli miło spędzić czas ze znajomymi. Nieodłącznym elementem targów Fashion Revolution są metamorfozy. Wszystkich chętnych do wprowadzenia zniam w swoim wyglądzie zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej okazji. Metamorfozy przeprowadzą: wizażystka Katarzyna Konopa- Pink Mink Studio, stylistka Anna Wójcik oraz salon fryzjerski Maszka na Swoim.

Akcja #VegeEdition zyskała aprobatę wielu odbiorców dlatego nie ograniczamy się jedynie do samego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w GRZE MIEJSKIEJ zorganizowanej we współpracy z większością wegańskich restauracji w Warszawie!

Więcej informacji na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/FashionRevolutionTargi Zapisujcie się na wydarzenie i zapraszajcie znajomych- nie może Was zabraknąć!

(zobacz zmiany)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-05 13:45 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SNOW.TOWN.5 - targi sprzętu zimowego, ubrań, dodatków na stok # 23.11