Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 257

Slow Fashion to wydarzenie, które łączy świat popularnej mody z awangardą. Twórcy i projektanci żyjący w zgodzie z zasadami slow a także DIY, mają okazję pokazać swoje ubrania szerokiemu odbiorcy bez pośredników, jakimi są domy handlowe, czy portale sprzedażowe.

Dwudniowe wydarzenie pozwoli setkom młodych projektantów na pokazanie swoich prac dziesiątkom tysięcy odbiorców. Główną ideą targów jest działanie w myśl zasady slow czyli wybieraj z głową i wiedz, co na sobie nosisz.

Pierwsza edycja Slow Fashion odbyła sie w kwietniu 2014 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich, zgromadziła ponad 200 wystawców i przeszło 5000 gości podczas jednego dnia targów. Druga edycja zorganizowana będzie na większą skalę, więcej wystawców, znacznie większa przestrzeń i o wiele większa frekwencja. W związku z gigantycznym zainteresowaniem pierwszą odsłoną Slow Fashion organizatorzy podjęli decyzję, aby kolejna edycja odbyła sie na terenie Stadionu Narodowego.

Istotnym elementem filozofii slow jest uczciwie opłacana praca i dowartościowanie pracowników. Dlatego też Targi Slow Fashion podjęły w ramach 2.Edycji współpracę z Fundacją La Strada, która walczy z handlem ludźmi i niewolnictwem, ale również działa na polu uczciwego biznesu. Połowa dochodu z biletów wstępu na Targi zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji, tak więc każdy z odwiedzających będzie miał swoją cegiełkę w ramach tej szczytnej idei.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie TUTAJ . Koniecznie zobaczcie też spot :
(zobacz zmiany)Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-11 15:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezpłatne warsztaty dekorowania koszulek i toreb # 20.09 Warszawa