Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 13:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 10:24:12

Czy jest tu ktoś kto zna miejsce na Mazurach,gdzie można wziąć ślub cywilny w plenerze?

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 10:35:05

A pytałaś w USC czy jest w ogóle taka możliwość by urzędnik dotarł na miejsce? Też planujemy plener, ale w 'moim' USC pani od razu powiedziała, że nie ma absolutnie takiej opcji :/ mimo, że chcemy urzędnika dostarczyć w jedną i drugą stronę. Więc kombinujemy, jak to ogarnąć. Życzę powodzenia w poszukiwaniu takiego miejsca!!! :)

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 10:53:13

ja w urzędzie jeszcze nie pytałam,bo my mieszkamy obecnie gdzie indziej,ale slub chcemy mieć na Mazurach,a trochę o tym czytałam i wiem,że gdzieś na Mazurach jest taka możliwość,wiem tez,że sale weselne maja podpisane takie umowy z urzędami sc,że to wszystko organizują-tylko,że są to nieliczni no i jakos ciężko ich znaleźć więc próbuję tez i tutaj.

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 10:53:31

mowiono ze ma wejsc cos takiego jak slub w plenerze tylko nie wiem od kiedy to ma byc

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 11:11:13

Ooo to skoro to tak, to super możliwość! Nam powiedzieli, że raz, że sala jest w innej gminie, a dwa nie ma takiej możliwości w mojej gminie. Dziwne, ale co zrobię.

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 11:31:49

tak,czytalam o tym,że ma wejsc taka ustawa zezwalajaca,bo narazie poki co to wszystko zalezy od dobrej woli urzednika

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 11:37:35

Co Ty mówisz?!?! To wlałaś we mnie teraz nadzieję! Muszę poszperać wobec tego! :D Bardzo Ci dziękuję!

Ślub Mazury

28 lis 2014 - 12:27:49

mozna tez podisac petycje w tej sprawie,ja oczywiscie podisalam :)

IvaiQ ustawa ma wejsc w zycie od stycznia 2015 :)tylko nie wiadomo,czy sie nie przesunie:/

http://weddingsisters.pl/slub-plenerze-walczy-prawa/

poczytaj sobie

hmm...naprawde zadna z Was nie brała slubu w plenerze?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-29 16:06 przez Joana7.

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Ślub Mazury

07 mar 2015 - 12:17:31

Witam wszystkie pary młode, jeżeli któraś z was nie ma jeszcze fotografa i filmowca na wesele to zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio www.kraskastudio.pl



Ślub Mazury

07 mar 2015 - 12:44:04

Michal Wisniewski mial slub na Mazurach ;-) poczytaj w necie

Ślub Mazury

24 kwi 2019 - 10:57:54

Jeżeli chodzi o ślub w plenerze to spokojnie mogę polecić Ci ten ośrodek http://domykonesera.pl/oferta/wesela-w-plenerze/. Byłam ta na takiej imprezie i jestem zachwycona. Piękna ceremonia w cudownych okolicznościach przyrody. Wszędzie mnóstwo zieleni, cisza i spokój słychać tylko śpiew ptaków i inne dźwięki przyrody. Sama impreza też na wysokim poziomie. Smaczne zdrowe jedzonko miła obsługa i wspaniałe domki la gości.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SYLWESTER TROJMIASTO POMOCY