Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

19 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

lokal na wesele Warszawa i okolice

19 sie 2014 - 12:42:50

Poszukuje lokalu na wesele Pod Warszawą słyszałam bardzo dobre opinie o Pałacyku Otrębusy czy ktoś miał tam swoje wesele podzielcie się opiniami.

lokal na wesele Warszawa i okolice

18 wrz 2014 - 16:07:54

Śmiało mogę polecić Pałacyk Otrębusy, bo byłam tam kilka razy i miejsce okazało się być niezwykle klimatyczne,zachwyca pięknym pałacowym wnętrzem i dużym ogrodem.. ślicznie wygląda latem, zerknij tutaj www.palacykotrebusy.pl

Marzyłam o ślubie, jak prawdziwa księżniczka, dlatego z narzeczonym szukaliśmy jakiegoś dworku pod Warszawą, bo mieszkamy w centrum miasta.
Znajomi polecili nam Pałacyk Otrębusy i był to strzał w dziesiątkę. Pałacowe wnętrze i wszystko na najwyższym poziomie, również śmiało polecam http://www.gdziewesele.pl/Domy-weselne/Palacyk-Otrebusy.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-23 12:54 przez 1Agata66.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

24 wrz 2014 - 13:06:22

Niestety akurat tego miejsca nie znam, ale jeśli chodzi o okolice Warszawy (swoją drogą jest już taki temat ;) ) Hotel Książę Poniatowski Aranżacja wnętrz i atmosfera w nim panująca niemalże jak wlasnie w pałacyku, więc może Cię zainteresuje :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

22 gru 2014 - 12:20:38

Rest w Morach, świetne miejsce, dopasowane, w wysokim standardzie, bardzo ładna sala, i tam macie bardzo dobrą stawkę - w zeszłym roku to było poniżej 160 złotych, piękna sala na 200 osób, pyszne jedzenie - radzę pytać. Wawa nie oznacza od razu stawek z kosmosu.

lokal na wesele Warszawa i okolice

09 sty 2015 - 09:32:59

Na pewno nie zawiedzie Was Pałacyk Otrębusy. Przyjęcia są przygotowywane na najwyższym poziomie. Byłam na kilku więc w pełni mogę tak powiedzieć i polecić poszukującym :) Podzielam pochlebne opinie, lokal idealnie trafia w moje gusta, przepiękne sale i duży ogród :)

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

09 lut 2015 - 13:00:33

Pałacyk mówisz? No ok, ale ile za to trzeba zapłacić? Rest miał w zeszłym roku stawkę za gościa poniżej 170 złotych, przy bardzo bogatym pakiecie. A ile trzeba zapłacić w takim pałacyku?

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

25 lut 2015 - 12:55:57

anadana - w tej okolicy Rest ma najlepszy stosunek ceny do jakości, widziałam wiele sal. Na większości 10 lat temu mieli takie stawki jakie Rest ma teraz, a jednak standard u nich jest na prawdę super.

zweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

07 mar 2015 - 12:12:04

Witam wszystkie pary młode, jeżeli któraś z was nie ma jeszcze fotografa i filmowca na wesele to zapraszam do zapoznania się z naszym portfolio www.kraskastudio.pl



niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

04 maj 2015 - 02:47:13

A co byście powiedziały na wesele w plenerze. Moja mama wspominała o takim weselu w sadzie. też bym takie chciała mieć. Podobno teraz takie są bardzo modne. Znalazłam ciekawy artykuł na ten temat: http://weddingroom.pl/slub-plenerowy-jakie-dekoracje-wybrac/

lokal na wesele Warszawa i okolice

01 lip 2015 - 11:01:30

Byłem w tym roku z żoną na dwóch przyjęciach w Pałacyku Otrębusach i mogę w pełni polecić ten lokal. Za każdym razem bardzo oryginalne i pyszne potrawy, miła obsługa, pięknie udekorowane sale i możliwość skorzystania z komfortowych pokoi dla gości.

lokal na wesele Warszawa i okolice

14 lis 2015 - 14:44:53

ja bym polecała za jedzenie, za klimat, za lokalizację i za piękny ogród restaurację Wilanów. Była to kiedyś część Pałacu Wilanowskiego http://www.restauracjawilanow.com

niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

lokal na wesele Warszawa i okolice

17 gru 2015 - 08:59:57

jeśli chodzi o cenę wesela w Pałacyku, gdy trafisz na "okazyjny" termin to w granicach 200zł/osobę będziesz już miała bardzo bogaty pakiet. Weź też pod uwagę, że organizując imprezę w takim miejscu i tak odejdą ci koszty na przykład dodatkowej dekoracji czy przejazdu/opłacenia miejsca do sesji plenerowej - tam jest tak ładny ogród, że wszystko załatwisz w jednym miejscu;)
Jestem dość częstym gościem Pałacyku Otrębusy, więc z czystym sumieniem mogę Ci ich polecić!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ostatni tydzień wakacji