Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

36 minut temu

sprawdzony stomatolog

39 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 10/5

Wesele Warszawa

16 kwi 2014 - 16:57:48

Razem z narzeczonym rozglądamy się za salą weselną w Warszawie lub okolicach ,interesuje na lokal pewny posiadający hotel dla gości .Co polecacie ?

Wesele Warszawa

17 maj 2014 - 23:38:12

Podpinam się pod pytanie :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 16:22 przez rose2000.

Wesele Warszawa

17 maj 2014 - 23:53:57

ja bylam na weselu 2 lata temu w Warszawie (jestem ze śląska, wilchwy) w lokalu http://www.podaniolami.waw.pl/ i bardzo mi się podobało, pokoje ładne i jedzenie pyszne :)

Wesele Warszawa

18 maj 2014 - 07:17:03

hotel Sobieski. bylam tam na weselu, przemila, profesjonlna i ekspresowa obsluga, super klimat, nic dodac nic ujac ;] ja bylam zachwycona ;]

Wesele Warszawa

18 maj 2014 - 09:17:19

Ja polecam Gościniec pod różą niedaleko Warszawy.
Sala jest przepiękna wg mnie, wokół duży, bardzo łady ogród.
Zdjęcia umieszczone na ich stronie nie oddają tego co w realu...
No i cena przystępna. Duzy problem jest natomiast z terminami :(
My rezerwowalismy salę dwa lata wcześniej i już wtedy na sezon letni mieli tylko 4 wolne soboty, także radzę sie pospieszyć.
Moje wesele odbędzie się własnie w tym miejscu :) serce
Pozdrawiam i udanego szukania życzę! :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-18 09:18 przez kagie77.

Wesele Warszawa

18 maj 2014 - 16:22:42

ktoś jeszcze się wypowie? :)

Wesele Warszawa

08 cze 2014 - 13:15:26

Jeżeli zależy komuś na dużej sali w centrum Warszawy to na Nowym Świecie jest Imperia. Kilka ofert weselnych, lokalizacja świetna.

Wesele Warszawa

03 sie 2014 - 17:50:31

www.saladlaciebie.pl :) Polecam tę stronę, ja tam znalazłam wymarzoną salę weselną. :)

Wesele Warszawa

06 sie 2014 - 10:03:38

Ja w pełni mogę polecić Pałacyk Otrębusy. Miałam okazje być tam na weselu 2 razy i było wspaniale. Miła obsługa, pyszne jedzenie, świetne miejsce na wesele mają przepiękne pokoje dla gości naprawdę polecam każdemu kto chciałby zorganizować wesele. www.palacykotrebusy.pl

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 4/5

Wesele Warszawa

12 sie 2014 - 13:23:11

Ja bawiłam się do tej pory na bardzo wielu weselach z Warszawy i okolic (większość moich znajomych pochodzi z tych rejonów) ale najbardziej podobało mi się w Promenadzie - nad jeziorem Zegrzyńskim.
Piękny ośrodek, bardzo dużo zieleni. Znajomi zorganizowali wesele pod namiotami. Było cieplutko tak więc romantycznie.
Jedzenie smaczne- głównie kuchnia polska ale wśród niej dużo smakołyków ( pierwszy raz na przykład próbowałam tatara z łososia).

Wesele Warszawa

28 sie 2014 - 09:47:50

Centrum miasta to ja chyba bym nie chciała, bo cenię sobie prywatność i spokój, dlatego razem z narzeczonym rozglądamy się za jakąś salą pod Warszawą, gdzie będzie przyjemna atmosfera, a nie zgiełk miasta. Wiem, że gdzieś w okolicach Rembertowa jest fajna sala, kilka osób mi o niej wspomniało, ale nie pamiętam nazwy :( Jeśli kojarzycie, to dajcie koniecznie znać. Znaleźliśmy też interesującą ofertę w Mazurkasie w Ożarowie Mazowieckim, więc kawałek od Warszawy, ale dla nas akurat nie stanowi to problemu. Przeogromne menu do wyboru, naprawdę jest w czym wybierać. Z opisu na stronie wynika też że dbają o szczegóły uroczystości i wszystko jest zaplanowane dokładnie. Dodatkowo można sobie wykupić stół wiejski, prosiaka pieczonego :P a nawet grilla na powietrzu :) Przeglądałam fotki na stronie, wszystko wygląda elegancko. Sami nie wiemy czy się zdecydować, chyba zadzwonię i się umówimy na spotkanie. Dajcie znać jeśli znacie to miejsce.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Wesele Warszawa

24 wrz 2014 - 12:53:32

Jeśli poza Warszawą, to może sala w Hotelu Poniatowskim w Kętach? Piękna okolica no i ten wystrój pałacowy, idealny - w ten jeden wieczór w życiu można się poczuć bajecznie jak królewna :) Same zdjęcia robią wspaniałe wrażenie a co dopiero na żywo... no i okolica niczego sobie, nadaje się nawet na sesję ślubną tak


niezweryfikowana
Posty: 98
Ostrzeżenia: 1/5

Wesele Warszawa

17 paź 2014 - 12:33:16

Tak jak już w innym wątku, polecam Pałacyk Otrębusy. W oferice ma wszystko, co jest niezbędne na weselu: kucharzy, piękną salę, ogród, komfortowe pokoje...:)
Nie raz się tam bawiłam, lokal zawswze staje na wysokości zadania. Na duże pochwały zasługuje tamtejszy ogród - jesli planujecie przyjęcie wiosną/latem szczególnie warto go wykorzystać, na przykłąd na grilla (lub zaplanować ślub w altanie).

Wesele Warszawa

22 paź 2014 - 06:22:49

A może macie jakiś sprawdzony hotel w stolicy w którym można by wynająć pokoje dla gości hotelowych. Przecież nie będą wracali po nocy do domu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

impreza modowa, młodzi projektanci Diy i handmade