Obecnie rozmawiamy o:

dobra jakość obrączek

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 13:39:45

Hej kochani :)
W przyszłym roku biorę ślub i zaczęłam rozglądać się właśnie za zespołem muzycznym.
Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że dość spora część zespołów ma już zarezerwowany termin na sierpień 2015.
Chciałabym zapytać was i poznać wasze opinie na temat zespołów grających na weselach.
Może jest jakiś zespół, który możecie polecić ( grał na waszym weselu, na weselu znajomych czy innych imprezach tego typu)? Chciałabym wybrać dobry zespół, w rozsądnej cenie, który wart jest polecenia :)
Interesują mnie okolice Warszawy, ale wiem, że dużo zespołów bez problemu dojezdza z różnych miast.
Czekam na waszą pomoc,
Będę wdzięczna za każdą opinię! :)
Pozdrawiam serdecznie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 13:45 przez kagie77.

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 13:43:01

Zespół który będzie grał u mojego brata ma już zaklepane terminy na 2016 rok więc pospiesz się :)

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 13:43:12

Może podaj skąd jesteś, albo chociaż województwo to będzie łatwiej ;)

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 13:45:52

xdajmiwygrać
Przeoczyłam ;P ale już dopisałam :)

Cytat
samotnaola
Zespół który będzie grał u mojego brata ma już zaklepane terminy na 2016 rok więc pospiesz się :)

Już nawet na 2016? Wow..! :D
Salę owszem zarezerwowaliśmy już w październiku ale jakoś za resztę nie było czasu się wziąć.
A teraz jak zaczeliśmy szukać okazało się, że słabo już u niektorych z terminami :P

A może mogłabyś napisać jak nazywa się zespół?:)
Chętnie bym sobie posłuchała jak grają! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 18:20 przez kagie77.

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:21:33

u mnie będzie Maximus z Ciechanowa, byłam na 4 weselach gdzie grali, nie wybrałabym żadnego innego ;) mają stronke i na niej demo piosenek, możesz wejść i posłuchać :)

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:24:39

Ja polecam zespół Tatra i Jare Zytko. Są to zespoły góralskie ale grają różną muzykę taką typowo weselną, obydwa mają swoje strony, gdzie można ich posłuchać. Mogę ich polecić z czystym sumieniem,wesołe chłopaki, świetnie grają i jak to górale potrafią zabawić gości.

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:25:52

Cytat
madzwocho
u mnie będzie Maximus z Ciechanowa, byłam na 4 weselach gdzie grali, nie wybrałabym żadnego innego ;) mają stronke i na niej demo piosenek, możesz wejść i posłuchać :)

Ciechanów niedaleko :) dzięki wielkie! Zaraz sobie zobaczę! :)
Przeszukałam już pół internetu ale zespołów jest mega duzo, z całej Polski przyjezdzają, a z polecenia to najlepiej :)

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:26:22

Polecam The Dox z Gostynina.

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:27:27

Ja wiem czy to takie dziwne, ze zespoły mają już porezerwowane:) Ja też biorę slub w sierpniu 2015 i zespół zarezerwowałam juz w sierpniu 2013, a juz wtedy był duży problem, bo obdzwanialiśmy różne fajne zespoły i większość miała zajęte terminy. Szukaj jakiś pewnie znajdziesz, ale łatwo nie będzie:) Juz na 2016 mają porezerwowane:)

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:31:21

Cytat
Magduss
Ja wiem czy to takie dziwne, ze zespoły mają już porezerwowane:) Ja też biorę slub w sierpniu 2015 i zespół zarezerwowałam juz w sierpniu 2013, a juz wtedy był duży problem, bo obdzwanialiśmy różne fajne zespoły i większość miała zajęte terminy. Szukaj jakiś pewnie znajdziesz, ale łatwo nie będzie:) Juz na 2016 mają porezerwowane:)

No dla mnie trochę dziwne.. :D jeszcze trochę i trzeba bedzie wszystko rezerwować 5 lat wcześniej.. :D

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:34:55

Uuu to my salę i zespół zarezerwowaliśmy prawie dwa lata przed ślubem, a kamerzystę i fotografa rok i cudem znaleźliśmy a ślub mieliśmy 31.08.2013r.
Nie wiem czy zespół który grał u nas dojeżdża np do Warszawy, za dwa dni wzięli 5000 zł za dwa dni i nie żałuję tej ceny bo na prawe warto było :) zespół to GALAXA (Lublin) ale nam po zakończeniu wesela powiedzieli że są tak oblegani, że w 2013 roku mieli podpisane umowy już na 2015 rok i początek 2016. Ciężko teraz z zespołem i to jeszcze z dobrym bo każdy rozchwytuje, ale życzę powodzenia :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 18:35 przez xdbella.

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:35:53

Ja również podbijam ! szukam dobrego zespołu który śpiewa dobre disco polo!

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:36:58

Cytat
kagie77
Cytat
madzwocho
u mnie będzie Maximus z Ciechanowa, byłam na 4 weselach gdzie grali, nie wybrałabym żadnego innego ;) mają stronke i na niej demo piosenek, możesz wejść i posłuchać :)

Ciechanów niedaleko :) dzięki wielkie! Zaraz sobie zobaczę! :)
Przeszukałam już pół internetu ale zespołów jest mega duzo, z całej Polski przyjezdzają, a z polecenia to najlepiej :)

Właśnie przejrzałam i faktycznie chłopaki dobrze sobie radzą.
Tylko patrząc na ich demo to widzę samo disco polo, a mnie interesuje różnorodność :) chciałabym też piosenki wykonawców takich jak Modern Talking, Fancy itp :P

Ale chyba napiszę i zapytam :)
Dzięki!

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:39:41

kurczę a mi się wydawało właśnie, że mało disco polo jest :P ale mają dluuuugą listę utworów takze warto zapytać ;)
a no i też mają terminy pozajmowane także z tym nie wiem jak będzie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-15 18:40 przez madzwocho.

ZESPÓŁ NA WESELE

15 kwi 2014 - 18:42:11

Cytat
kagie77
Cytat
Magduss
Ja wiem czy to takie dziwne, ze zespoły mają już porezerwowane:) Ja też biorę slub w sierpniu 2015 i zespół zarezerwowałam juz w sierpniu 2013, a juz wtedy był duży problem, bo obdzwanialiśmy różne fajne zespoły i większość miała zajęte terminy. Szukaj jakiś pewnie znajdziesz, ale łatwo nie będzie:) Juz na 2016 mają porezerwowane:)

No dla mnie trochę dziwne.. :D jeszcze trochę i trzeba bedzie wszystko rezerwować 5 lat wcześniej.. :D
Też się śmiałam własnie ostatnio, bo znalazłam przypadkowo wątek na jednym z portali ślub 2016, który istnieje już od 2013 roku i dziewczyny juz sa na etapie wybierania obrączek i sukni takze tez przezyłam szok. Ja też nie myślałam, ze jest aż taki problem, ale w sierpniu 2013 z ciekawości pojechaliśmy zobaczyć naszą wymarzoną salę i zapytaliśmy o terminy na sierpień i okazało się, ze wszystko już praktycznie pozajmowane na 2015 jeśli chodzi o terminy letnie to od razu zarezerwowaliśmy na 22 sierpnia. Stwierdziliśmy, ze w takim razie trzeba się zorientować co do zespołu, kamerzysty i fotografów i powiem, ze łatwo nie było już wtedy, a co dopiero teraz;/ Takie bum teraz na sluby i z roku na rok gorzej. Moi znajomi juz na 2016 rezerwują. Tak poza tym jeśli jeszcze nie zaglądałaś to zapraszamy do wątku ślub 2015:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klub Piekiełko z Rzeszowa