Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZESPÓŁ NA WESELE

22 sie 2014 - 18:17:31

Ja polecam zespół Tercjo z Lublina ale dojeżdżają prawie wszędzie :) Grają mega aczkolwiek teraz zmienił się wokalista /u mnie na weselu był inny z takim mega rockowym głosem/ Jak ktoś nie lubi non stop disco polo i prawdziwe instrumenty,a nie dwóch panów na keyboardach puszczających podkłady z pena to ten zespół będzie w sam raz;)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

ZESPÓŁ NA WESELE

17 gru 2015 - 14:49:30

Jeśli poszukujesz zespołu muzycznego z Wawy to możesz sprawdzić ten, byłam kiedyś na sylwestrze, który obstawiali i muszę powiedzieć, że bawiliśmy się przednio :D

ZESPÓŁ NA WESELE

24 sie 2016 - 14:08:01

Można sprawdzić także Fortiss - zespół ma kilka filmów na swojej stronie http://www.zespolfortiss.pl do przesłuchania. Słyszałem dobre opinie z 2 źródeł. Może się spodoba.

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 2/5

ZESPÓŁ NA WESELE

06 lip 2018 - 12:23:59

Mój brat na swoje wesele zatrudnił zespół "no to gramy". Poleciła go moja przyjaciółka, która świetnie się bawiła na imprezie, na której on grał. Faktycznie zespół zrobił furorę, genialnie poprowadził wesele i oczepiny.

ZESPÓŁ NA WESELE

07 wrz 2018 - 11:46:06

jaki zespolik polecacie?

ZESPÓŁ NA WESELE

13 cze 2019 - 15:02:00

Ostatnio zachwycił mnie zespół Fiesta na weselu kuzynki pod Lublinem, było świetnie, rozrywkowo, klimatycznie i z przytupem - idealnie, a wszyscy świetnie się bawili

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ostatni tydzień wakacji