Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ślub w plenerze

10 kwi 2014 - 15:33:51

Hej dziewczyny ,
Planujemy z narzeczonym ślub w plenerze w przyszłym roku latem . Czy są tu jakieś osoby które brały taki ślub,albo były na takim obecne ? Mozecie napisać swoje wrażenia i jakieś rady odnośnie organizacji ? Napiszcie w jakich miejscach Wy bralyscie :)

Ps. Jeśli taki temat już jest na forum to przepraszam nie mogłam znaleźć .

ślub w plenerze

10 kwi 2014 - 15:38:51

podobają mi sie takie śluby ale tylko w filmach. w naszym klimacie moze to byc dosc klopotliwe- wiadomo jaka jest pogoda, czasem slonce, czasem deszcz :P

ślub w plenerze

10 kwi 2014 - 15:39:29

Ja jeszcze nie brałam i nie byłam, ale marzy mi się taki. Cała ceremonia na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie, rozstawiony duży namiot. Puszczanie lampionów.
Ehhh.. fantazja mnie poniosła:)

ślub w plenerze

10 kwi 2014 - 15:46:34

Trzeba mieć wtedy opcję taka że jeśli pogoda nie dopisze to ślub jednak w środku .

ślub w plenerze

23 paź 2015 - 10:37:53

Takie ślubny są piękne, ale trzeba spełnić dwa wymagania - dobra pogoda, ewentualnie przygotować się, jeśli będzie zła i dobre miejsce. Miałam już przyjemność w pomaganiu organizacji ślubu plenerowego jako konsultantka.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-09 16:35 przez moderator.

ślub w plenerze

23 paź 2015 - 10:57:54

Ja jestem na nie. Duże ryzyko związane z pogodą. Upał, zimno, deszcz albo wiatr rozwiewający fryzury :) Nie ma to jak klimatyzowane pomieszczenie z możliwością korzystania z ogrodu. Pisałam też w podobnym wątku, że jak byłam na weselu w plenerze, to po stołach łaziły mrówki, było ich mnóstwo- no nic nie dało się zjeść. Dla mnie porażka. Plenerowe śluby piękne są w filmach.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

ślub w plenerze

21 gru 2015 - 20:50:34

Chciałabym aby moje wesele było jak w bajce, a że mamy w czerwcu to może na działce? Dodatkowo planuję miec duzo przywiązanych balonów z helem i wódkę z grawerką np... Co myslicie o takim pomyśle?

ślub w plenerze

09 sty 2017 - 15:59:09

Brałam ślub w plenerze w sierpniu zeszłego roku. I nie żałuję absolutnie tej decyzji! Ale tak jak piszą dziewczyny - warto mieć opcję B zadaszoną na wszelki wypadek. My musieliśmy przenieść życzenia pod dach, bo tuż po ceremonii zaczęło padać :p
Wesele było już w namiocie na terenie tego samego hotelu.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-09 16:00 przez marionetkamody.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZESPÓŁ NA WESELE