Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

29 minut temu

Druk ścienny

37 minut temu

Nowy samochód

56 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 17:29:43

wita, ! mam pytanie czy któras z Was była w tej galerii, poniewaz mam zamiar sie wybrac a mam dosc daleko chcialabym zapytac czy warto tam jechac , czy jest duzy wybor, jakie są ceny ?
Prosze o wszytskie informacje :0

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 17:37:37

Ja Ci moge napisać ponieważ mieszkam dosłownie 10 km od Ptaka...Przede wszystkim to nie galeria!!!! tylko takie hale z boksami, ceny są rózne, tak samo jak towar i sprzedawcy... Większosc fajnych, modnych ciuszków można kupić tylko na hurt, w detalu są rzeczy z poprzedniego sezonu lub same badziewia...Jedyne co często tam kupuje to buty, są fajne i modne modele ale ceny niestety do niskich nie należą
Jak byłam tam ostatnio nachodziłam się jak głupia a kupiłam sweterek z ,,kosza,, czyli z defektem
Ceny są takie jak na każdym bazarku, większosc handlujących z Piotrkowa Tryb. towar bierze właśnie z Ptaka
Po przecinej stronie ulicy masz Ptak Outlet...super wielki budynek, reklamowany i wychwalany!!!! Po czym po przekroczeniu jego progu wielkie g....mało sklepów, wiekszosc powierzchni do wynajęcia, jedyne butiki gdzie można coś sensownego kupić to reserved połaczony z mohito oraz vero moda
Jak masz daleko do Ptaka to (jak na moje oko) szkoda kasy na paliwo i czasu, juz więcej kupisz w Port Łódz

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:02:44

dziękuje za odpowiedz, może któraś jeszcze sie wypowie :)
a może targowisko Tuszyn??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-05 18:05 przez tycha.

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:05:00

Popieram koleżankę.

Cytat
atlanta1982
Ja Ci moge napisać ponieważ mieszkam dosłownie 10 km od Ptaka...Przede wszystkim to nie galeria!!!! tylko takie hale z boksami, ceny są rózne, tak samo jak towar i sprzedawcy... Większosc fajnych, modnych ciuszków można kupić tylko na hurt, w detalu są rzeczy z poprzedniego sezonu lub same badziewia...Jedyne co często tam kupuje to buty, są fajne i modne modele ale ceny niestety do niskich nie należą
Jak byłam tam ostatnio nachodziłam się jak głupia a kupiłam sweterek z ,,kosza,, czyli z defektem
Ceny są takie jak na każdym bazarku, większosc handlujących z Piotrkowa Tryb. towar bierze właśnie z Ptaka
Po przecinej stronie ulicy masz Ptak Outlet...super wielki budynek, reklamowany i wychwalany!!!! Po czym po przekroczeniu jego progu wielkie g....mało sklepów, wiekszosc powierzchni do wynajęcia, jedyne butiki gdzie można coś sensownego kupić to reserved połaczony z mohito oraz vero moda
Jak masz daleko do Ptaka to (jak na moje oko) szkoda kasy na paliwo i czasu, juz więcej kupisz w Port Łódz

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:06:05

Ja niestety nie zgodzę się z poprzedniczką, osobiście zawsze wracam z Ptaka obładowana po pachy i nie jakimiś badziewiami bazarowymi a naprawde fajnymi ciuchami czy butami. Polecam halę Polros, bo inne to moze faktycznie oferują rzeczy tandetne - nie wiem, nie zaglądam tam. Ceny różne ;-)

galeria handlowa PTAK

05 kwi 2013 - 18:15:20

Agaya dziekuje za wypowiedz ,

A w tuszynie czy gluchowie ?
Któraś jeszcze tam była?
czekam jeszcze na opinie;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-06 08:53 przez tycha.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

opinie na temat fashion days ktos kupowal