Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Przedszkole

7 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

47 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

suknie - wrocław

10 sty 2011 - 14:50:11

witam, pilnie potrzebuje informacji a najbardziej adresów salonów sukien wieczorowych we wrocławiu ! został miesiac do studniowki a ja nic nie moge znalesc :( chodzi mi o suknie balowe, pieknie zdobione... jezeli wie ktos gdzie cos takiego znajde, prosze o inFo :))

suknie - wrocław

10 sty 2011 - 14:53:35

ja znam stronkę internetową wypożyczalni takich sukienek... np na studniówkę ale i na każdą inną okazję :) pisać na priv to podam :)

suknie - wrocław

10 sty 2011 - 14:55:42

Magnolia I piętro, Sklep Monaco... mnóstwo tam mają wieczorowych...

suknie - wrocław

10 sty 2011 - 14:56:01

MONACO w Magnolii, mam kilka z tego sklepu, przekrój kolorów, fasonów i cen:)uwielbiam ten sklep!jest na pierwszym piętrze
i jeszcze jedna zaleta- wątpliwe, że któraś będzie miała taką samą- są tylko dwa salony w Polsce a suknie po 1- 2 egzemplarze



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-10 14:57 przez Asztarte.

suknie - wrocław

10 sty 2011 - 14:59:14

Ja też polecam Monaco:) Albo siebie - jestem z Wro i mogę bez problemów wypożyczyć swoją balową suknię:)))

suknie - wrocław

10 sty 2011 - 15:15:28

nikt wiekcej nie ma pomysłów? :(

suknie - wrocław

10 sty 2011 - 17:26:27

a może po salonach ślubnych poszukać?tam też można znaleźć czasem w innych kolorach.Na szewskiej jest jakiś zdaje się też z innymi, przejdź się wzdłuż, powinnaś trafić, albo w Feniksie na górze, na 4 piętrze chyba, tam też coś jest właśnie ze ślubnymi i z tego co pamiętam nie tylko;)albo najprościej- wpisz w google suknie wieczorowe wrocław, może tak coś znajdziesz;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

WARSZTATY HAND MADE