Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

Domek w górach

36 minut temu

Rewelacyjne okna

40 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Druk ścienny

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:13:39

jak wiecie mam bardzo mało czasu, (w sumie dowiedziałam się o tym w ostatniej chwili) i całkowity brak pomysłu na przebranie. muszę wykombinować coś z czegoś co mam w szafie, także proszę nie wymyślajcie mi tu nie wiadomo jakich stroi. :) myślałam, że może cała na czarno i do tego coś wymyślić? no już nie wiem sama ;| np. chłopak z którym idę przebiera się za gangstera i myślałam, że coś w tym kierunki (dziewczyna gangstera) ale nawet nie wiem jak się 'tak ubrać! ;/ myślałam też nad jakąś 'gwiazdą' ale przyszła mi na myśl Lady Gaga, ale ktoś już się za nią przebiera... ;/ a mam na głowie jeszcze przygotowanie jakiegoś jedzenia i nie mam pojęcia co?!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-31 10:19 przez glish.

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:17:22

ubierz się mega sexi :D i będziesz dziewczyną gangstera :D!! usta koniecznie na czerwono !!!:D::D:D i szpilki do tego kiecka dopasowana :D

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:17:56

mala czarna, szpilki, wlosy upiete w koka, czerwona szminka, namalowany czarny pipeprzyk i gotowe ;D

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:21:08

nie jestem miłośniczką sukienek i spódnic, także jedyna 'kiecka' jaką mam to ta co akurat mam na szafie.pl ;/

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:24:13

Cytat
miqa90o
mala czarna, szpilki, wlosy upiete w koka, czerwona szminka, namalowany czarny pipeprzyk i gotowe ;D

dokładnie mi to przyszło na myśl:)

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:25:08

Przebierz się za dresiarę;D
Spodnie (dresy) z krokiem w kolanie (możesz pożyczyć np od chłopaka;D) , luźna koszulka, jakaś bluza z kapturem,może czapeczka - jeśli nie chodzisz tak ubrana na codzień to na pewno wzbudzisz sensacje;)

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:29:03

ja tez ide na przebieranego Sylwestra i mi ktos pare dni temu proponował przebranie za panią domu:) różowe wałki na głowie,szlafroczek a pod spodem jakis sexy gorset:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-31 10:30 przez gosiaczek.

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:32:13

jak nie lubisz spódnic to może kryjące leginsy, takie "spodniowe", gorsecik, jakaś zabawka spluwa przy nodze, kok i te czerwone usta? :)

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:36:09

może szybko skocz do lumpeksu tam są rózne stroje ;) tylko do małych a nie jakichś "sieciówek"; mówię serio ;]

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:38:24

Jak dla mnie ta sukienka którą masz w szafie może być,do tego kok,czerwone usta,domalowny pieprzyk,czarne/czerwone paznokcie i mocno pomalowane oko! ;)

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:39:06

'spluwy' nie mam iż nie była mi nigdy potrzeba, mój gorset niestety skończył tragicznie tuż po tym jak mój kochany zwierzaczek wparował do pokoju. ;| a nowy jeszcze nie przyszedł.
jak tak to czytam to może będzie dobrze, jak ubiorę się-
- na czarno (marynarka, czarna podkoszulka, i czar. legginsy) do tego jakieś pierdółki na szyje? i mocniejszy makijaż. może być to w stylu dziewczyny gangstera?
- bądź to samo tylko, że bez ozdób - jako no nie wiem czarna wdowa?
nie wiem ;/

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:40:49

no to masz w szafie czarna sukienke i jakies buty na obcasie i teraz reszte ogarnij i juz:) a wgl mnie sie nie podoba jak ktos tak na ostatnia chwile by mnie powiedomił i bym poszła ubrana tak jak miałam:P

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:43:19

no to moze leginsy i czarna bokserka, albo jak Lara Croft Tomb Raider?

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:44:04

może to beznadziejny i dziecinny pomysł ale jak na ostatnią chwile wymyślałam przepranie na 'dzien wiosny' to wyczarowałam:
błękitna koszula męska długa, pasek w tali i pod pasek bibuła tak zeby utworzyła spódniczke, kolorowe rajstopy, kolorowy makijaż - i możesz być wiosną, rusałką, motylkiem czy czym tam chcesz :D!

a z tym strojem 'na czarno' to raczej normalny strój, ale ostatecznie mozesz tak być 'dziewczyną gagstera' i do tego mega wysokie sziple

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:44:18

oj myślałam o malarzu jednak nie bd zbytnio pasowało do chłopaka gangstera :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-31 10:46 przez aniatuch.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

haremy na impreze?