Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:46:13

Cytat
PastwaLosu
no to masz w szafie czarna sukienke i jakies buty na obcasie i teraz reszte ogarnij i juz:) a wgl mnie sie nie podoba jak ktos tak na ostatnia chwile by mnie powiedomił i bym poszła ubrana tak jak miałam:P

dokładnie ;D
a ja proponuję legginsy, jakiś fajny biustonosz i na to np. skórzaną kurtkę :)
i wysokie szpile :) czerwone paznokcie i usta, rozpuszczone proste włosy :)

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:46:56

Cytat
glish
jak wiecie mam bardzo mało czasu, (w sumie dowiedziałam się o tym w ostatniej chwili) i całkowity brak pomysłu na przebranie. muszę wykombinować coś z czegoś co mam w szafie, także proszę nie wymyślajcie mi tu nie wiadomo jakich stroi. :) myślałam, że może cała na czarno i do tego coś wymyślić? no już nie wiem sama ;| np. chłopak z którym idę przebiera się za gangstera i myślałam, że coś w tym kierunki (dziewczyna gangstera) ale nawet nie wiem jak się 'tak ubrać! ;/ myślałam też nad jakąś 'gwiazdą' ale przyszła mi na myśl Lady Gaga, ale ktoś już się za nią przebiera... ;/ a mam na głowie jeszcze przygotowanie jakiegoś jedzenia i nie mam pojęcia co?!


ale super bal , sama bym chetnie poszla na taki bo nie bylam eh;((( mam pomysl ale niewiem czy mozna na tai bal tak sie przebrac czy to tylko za kogos slawnego ; przebierz sie za tygryska ;0 ubierz leginy w panterke oraz taki golfik tez w panterke :) i jakis super makijaz .. niewiem czy to dobry pomysl bo nie bylam na takim balu wiec niewiem jakie zasady tam panuja

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:50:18

dziewczyna gangstera ok - coś w stylu lat 20/30 :) mocno usta na czerwono, jakieś koronki itp, papieros z gługim ustnikiem i błosy w gladkie fale :DD

wpisz w google makijaż stroje lata 20 czy coś...

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:52:03

Cytat
wszib2
Cytat
PastwaLosu
no to masz w szafie czarna sukienke i jakies buty na obcasie i teraz reszte ogarnij i juz:) a wgl mnie sie nie podoba jak ktos tak na ostatnia chwile by mnie powiedomił i bym poszła ubrana tak jak miałam:P

dokładnie ;D
a ja proponuję legginsy, jakiś fajny biustonosz i na to np. skórzaną kurtkę :)
i wysokie szpile :) czerwone paznokcie i usta, rozpuszczone proste włosy :)

tak sie ubierz! to jest super pomysł :D!

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:52:23

dokładnie ;D
a ja proponuję legginsy, jakiś fajny biustonosz i na to np. skórzaną kurtkę :)
i wysokie szpile :) czerwone paznokcie i usta, rozpuszczone proste włosy :)[/quote]

tak sie ubierz! to jest super pomysł :D![/quote]



ten pomysł chyba najlepszy :) troche prowokacyjny, ale to przecież bal :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-31 10:53 przez czarnoczarna.

przebranie na sylwester

31 gru 2010 - 10:54:13

http://www.maskowybal.pl/Stroje/Lata20lata30gangsterzy
pooglądaj sobie tu jest pełno stroi :) może coś znajdziesz :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co kupić na impreze?