Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bardzo prosze o pomoc w dobraniu dodatkow do tej sukienki. Na pewno czarne kryjace rajstopy, czarna kopertowka, ale co dalej.....? Chcialabym kolczyki i bransoletke, niestety nie mam pojecia jaki kolor bedzie najfajniejszy...:(

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - h&m.bmp (1,21 MB)

Bardzo prosze o pomoc w dobraniu dodatkow do tej sukienki. Na pewno czarne kryjace rajstopy, czarna kopertowka, ale co dalej.....? Chcialabym kolczyki i bransoletke, niestety nie mam pojecia jaki kolor bedzie najfajniejszy...:( link- http://www.nitrolicious.com/blog/2010/07/26/hm-by-night-capsule-dress-collection/ (pierwsza).

Dodaj zdjęcie na dole wiadomości.:
otwórz | pobierz - h&m.bmp (1,21 MB)

sama nie wiem. sukienka sie mocno błyszczy wiec nie przesadzałabym z mocno świecącymi dodatkami. ale tez nie za bardzo mi sie widzą czarne rajstopy do tego. ale to juz jak wolisz:)

bardzo ładna ta sukienka;)

dodatki w kolorze złota

ja bym już sobiee odpuściła dodatki na twoim miejscu, bo sukienka jest dość efektowna

Dziekuje za odpowiedzi, jeszcze jakies pomysly? ja myslalam nad czarnymi dodatkami/ fioletowymi ew. w podobnej tonacji do sukienki.Pomysl calkowitego zrezygnowania z dodatkow rowniez bardzo mi sie podoba, znacznie ulatwia sprawe:).

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moge iść w tym na sylwestra?